Нерф легких танків 5 рівня World of Tanks

UPD 21.02 – Внесено правки в ТТХ легких 5-го рівня

Додана нова ітерація на супертест WoT, де повернули стару топове знаряддя, але зрізали пробиття, а також понизили характеристики DPM. Тепер ELC AMX bis має два прокачувати знаряддя і дві вежі в гілки дослідження. Рівень боїв залишається колишнім плюс-мінус 2 рівня.

Загалом цей пост, черговий сеанс ниття від мене і мого дивана. Так – я знаю, що зараз всі говорять, Ялинку повернули, Ми перемогли, бла-бла-бла WG залишили хоч одну фанову ЛТ. Але, що це зовсім не те, що потрібно було робити з нашою улюбленою ялинкою.

І так, якщо що, я вважаю, що за станом на сьогодні, це реальний ап ялинки, ап, навіть по відношенню до її сучасному стану, причому ап, який нікому не потрібен, власне нижче я буду писати, як раз про це. (Автор Костянтин Маратаев)

Отже, з виходом ЛТ-10, балансувальник повинен буде почати працювати за принципом 3/5/7, нагадаю, топової техніки буде близько 3 штук на бій, средненькой близько 5 і внизу списку будуть страждати всього 7 гравців. Все це дозволить грати комфортно в середині списку, відчувати себе богом в його верху, і Давидом, внизу. Тому подивимося, як ялинка буде себе почувати в топі, середині і жопе.

5 рівень боїв
Сюди Ялинка буде потрапляти тільки у свята, але елковод цього буде не радий, так як через велику кількість скорострільних швидких танків бої будуть йти по 3-4 хвилині. Будь зустрічний буде являти собою небезпечного противника, так як виграє Ялинку по ДПМ, в той же час і сама ялинка зможе багатьох на 3 та 4 рівні забирати з 1-го пострілу. Найвигіднішою тактикою буде грати в ПТ, світити буде дуже небезпечно, тому що можна буде дуже легко нарватися на самогубців.
Для тих, хто не зрозумів, ялинка буде на цьому рівні грати в ПТ, світити їй буде не треба, і навіть навпаки, небезпечно і абсолютно марно.
І так, не забувайте, велика частина водіїв Ялинки, не вміє в ЛТ від слова зовсім, так що, ЛТ в топі, це завжди привід покритися холодним потом, так як навіть «зелені» гравці можуть злитися в 1 хвилину бою, і ви залишитеся без топа!

6 рівень боїв
В топі 3 танка 6-го рівня, в середині списку наша ялинка та ще 4 танки 5-го рівня, внизу 7 танків 4-го рівня. Бій стає більш-менш контрольованим, але велика кількість ДПМ-них танків і новачків все ще може перетворити його в 2-3 хвилинний хаос. Перебуваючи в середині списку, кращої тактикою буде грати в ПТ з дистанції, Ялинка як і раніше зможе забирати більшу частину супротивників з 1-2 пострілів. Близький бій буде як і раніше дуже небезпечний, так як у всіх зустрічних буде вище шкоди в хвилину, причому він буде вище в 1,5-2,5 рази (!). Грати в пасивний світло можна, але все ще є велика небезпека упорантов.
Підводжу підсумок, Ялинка на цьому рівні буде грати в ПТ, іноді буде давати світло, саме іноді, так як шкоди дає більше задоволення від гри, та й більше досвіду.

7 рівень боїв
Ялинка внизу списку, разом з нею танки 5, 6 і 7-ох рівнів, бої стають ще більш впорядкованими, упорантов вже майже немає, хаосу теж. Це перший рівень, на якому Ялинці стає вигідно світити, так як по насвете вона може отримати більше профіту, ніж з шкоди (так як тепер здоров’я супротивників стало більше, ніж було раніше). Але маючи звичку грати в ПТ, велика частина гравців, все-таки буде продовжувати ігарть в ПТ, просто, щоб не напружуватися, благо Голда в 170мм дозволить пробивати майже всіх тяжів в лоб.

З рівнями боїв розібралися, тепер ще дещо які нюанси.
1) Перезарядка буде 14 секунд (Зараз 12), це не критично, так як Ялинку зазвичай катають з пайком, і 3-4 Перкова екіпажем, крім того, стандартна тактика настрела на ній, це пульнуть і відкотитися на 10-15 секунд, щоб гарантовано прірву з засвіти.
2) Пробій зменшений з 170 (248) мм до 120 (170) мм, і це теж не особлива біда, так як Ялинка фановий танк, це означає витрачається на року катаючись на ній, не проблема, а з огляду на знижений рівень боїв, проблеми з пробиттям будуть всього з 10-ком танків, більшу частину з яких ми будемо бачити дуже рідко. Так, доведеться більше витрачатися на gold, але для фанової машини це не проблема.
3) Поліпшується маскування, в цифрах характеристик немає, але по факту – поліпшення буде. Не забувайте, що огляд на танках 3-5 рівня не ахи, крім того, тут дуже багато гравців з 50% або 75% екіпажами, також багато людей без обладнання і всяких там пай.

Ссылка на основную публикацию