Нетбук або ноутбук? Основих відмінності – ЕРА ТЕХНОЛОГІЙ

Доброго дня! Припустимо, ви задумалися про покупку портативного комп’ютера, але не знаєте, що вам більше підійде, нетбук або ноутбук. Дочитайте статтю до кінця, і ви зрозумієте, що саме вам потрібно, дізнаєтеся конкретні відмінності нетбука від ноутбука, переваги і недоліки обох пристроїв.

Думаю нікому не потрібно розповідати, що таке ноутбук. А ось в тому, що таке нетбук пропоную розібратися. Це слово зустрічається нам не так часто. Отже, порівнюємо девайси.

Чим відрізняється нетбук від ноутбука?

По суті, нетбук це практично те ж саме, що і ноутбук. Тільки з невеликими відмінностями. А для кого-то вони здадуться значними або навіть крітічнимі.Ну і добре, що відмінності можуть виявитися такими вагомими. Це допоможе вам визначитися точніше.

NetBook (Мережева книжка) – це компактний ноутбук з більш слабкими технічними характеристиками і з відсутністю дисковода. Вони створені спеціально для інтернет-серфінгу.

нетбук

Давайте порівняємо більш детально ноутбук і нетбук:

  1. DVD-привід (дисковод). Це одночасно і плюс і мінус нетбука перед ноутбуком. Відсутність приводу дозволило зробити пристрій ще більш компактним і легким. Однак при необхідності читання з диска, доведеться підключати зовнішній привід. Або викручуватись з флешкою. Але дисководом в наші дні мало хто користується. Зараз вся інформація в інтернеті, а не на дисках.
  2. Розмір дисплея. Звичайно, розмір дисплея ноутбука можна віднести до його переваг. Тому як на маленькому дисплеї не завжди зручно працювати. Та й фільм дивилися краще на великому екрані.
  3. Технічні характеристики. Якщо ви любитель відеоігор або вважаєте за краще дивитися фільми в дуже високій якості, то вам однозначно і дивитися в бік нетбука не варто. Адже його призначення зовсім інше. Хоча можна поганяти в гру «Сопер». З нею він впорається без проблем.

   ноутбук

  4. клавіатура. NetBook маленький і відповідно його клавіатура теж менше стандартної. Але при бажанні звикнути можна.
  5. вартість. Тут звичайно виграє нетбук. Він дешевше ноутбука за рахунок менш потужного заліза. Для багатьох вартість це вирішальний фактор.
  6. автономність. Якщо вам важливий цей параметр, то радимо вам поглянути все-таки в сторону нетбуків. Вони дійсно набагато автономніше своїх старших побратимів.
  7. Розмір. І знову розмір. Скажімо, вам доведеться весь день безперервно тягатися зі своїм електронним товаришем. В такому випадку нехай їм виявиться нетбук, який може з легкістю поміститися навіть в дамську сумочку.

Підведемо підсумок:

У яких же випадках краще вибрати нетбук? Він ідеально підійде мобільним людям. Тим, хто часто буває у відрядженнях і потрібно постійно залишатися на зв’язку (Skype, соцмережі і т.п.).

Але якщо ви часто працюєте з ресурсоємними програмами будь то вдома чи в офісі. Те вам ідеально підійде повноцінний ноутбук, а може бути навіть і стаціонарний комп’ютер. І не забувайте, що в сучасному світі ще існують маленькі ноутбуки, які за розмірами такі ж, як і нетбуки, а їх продуктивність вражає.

Сподіваюся, стаття була корисна. Можете поділитися нею з друзями в соціальних мережах.

А що краще для вас нетбук або ноутбук? Чому? Чи доводилося вам користуватися і тим і тим пристроєм одночасно, щоб можна було адекватно порівняти всі переваги і недоліки? Діліться з нами своїм досвідом. Нам цікаво і нашим читачам теж може стати в нагоді інформація.

Ссылка на основную публикацию