Netflix закрив серіал «Залізний кулак», 3 сезон не випустять

Не встигла пил в К’унь-Місяці осісти, як історія Денні Ренда на Netflix підійшли до кінця. Менше, ніж через місяць після виходу другого сезону на потокової платформі, проект закрили. Disney і Netflix опублікували звернення, яке свідчить, що серіал не стануть продовжувати на ще один сезон, незважаючи на те, що якість серіалу в кінці сезону досягло помітно більш високого рівня. «Марвеловскій« Залізний кулак »не буде повернений на Netflix», – йдеться у заяві. «Всі ми відчуваємо гордість за проект і висловлюємо подяку за весь виконану працю нашим чудовим акторам, шоураннер і всій команді, яка працювала над проектом … Ми вдячні глядачам за те, що вони протягом двох сезонів залишалися з нами. Незважаючи на те, що серіал на Netflix закінчився, Безсмертний Залізний кулак продовжить жити ».

Кадр із серіалу «Залізний кулак»

Про закриття проекту стало відомо всього за кілька днів до виходу третього сезону «Шибайголови», що говорить про те, що співпраця компаній триває. Це означає лише те, що серіал з Фінном Джонс не буде продовжений.

У звіті також говориться, що актори серіалу дізналися про те, що шоу скасовано, всього кілька годин тому.

Джеф Лоеб, він же глава Marvel Television, раніше говорив про потенційного третьому сезоні «Залізного кулака», і це звучало так, ніби він тоді був налаштований оптимістично.

Кадр із серіалу «Залізний кулак»

На жаль, Залізний кулак не отримає свій власний серіал, але є потенціал для персонажа продовжити існувати в дещо іншій якості. Він може з’явиться в майбутніх епізодах «Джесіки Джонс», «Люка Кейджа», «Шибайголови» або ж «Каратель», які як і раніше продовжують виходити на Netflix.

Існує також ймовірність того, що Disney відродить серіал або хоча б самого персонажа на своєму власному потоковому сервісі, особливо з Marvel Studios, що створює нові серіали для персонажів з фільмів, як Ви вже могли здогадатися, мова йде про Червоної Ведьме і Локі.

«Залізний кулак» стане першим проектом Marvel, який буде скасовано на Netflix, якщо не счіатать «Захисників», які спочатку планувалися тільки на один сезон. Будемо сподіватися, що в другому сезоні «Залізного кулака» ми не в останній раз бачилися з Денні Ренд.

Ссылка на основную публикацию