NewApp мобільний заробіток для телефонів (проект закритий)

У списку подібних мобільних додатків, я б поставив NewApp на друге-третє місце, як за рівнем доходу, так і за рівнем зручності використання. Тут, як і в додатках AppCent, AdvertApp щоб заробити необхідно встановлювати додатки. Для виконань завдань краще мати безлімітний інтернет або використовувати WI-FI (трафік наше все). NewApp доступний тільки на Android, для IOS і Windows 10 Mobile можете не шукати, даремно витратите час.

Величина заробітку в NewApp

Поповнити мобільний? Легко. Закинути на QIWI, WebMoney або Яндекс.Деньги – запросто. Кількість завдань тут становить 2-10 в день. Вартість одного завдання від 2 до 7 гривень. Але пару раз NewApp порадував мене завданнями за 10 гривень. Це були завдання зі скачуванням “важких” ігор.

Лайфхак: Після завантаження, будь-якої програми по завданню, NewApp просить заходити в завантажену програму щодня поки виконується завдання. Але цього не потрібно робити гроші після завершення завдання все одно будуть зараховуватися

Зовнішній вигляд і основні параметри меню NewApp

Меню програми досить зрозуміле і легке в освоєнні. Все виглядає симпатично. Основні параметри меню:

  1. Заробіток – тут знаходитися екран з новими завданнями, що описує різноманітні конкурси, що проводяться в групі VK, а так само цікава фішка цієї програми у вигляді колеса фортуни. Детальніше зупинимося на колесі фортуни. Штука для тих, хто любить азартні ігри, але не хоче ризикувати великими грошима. Щогодини запускається колесо фортуни, де учасники можуть ставити на кін від 1 до 5 гривень. Загальний фонд призу складається з внесених коштів учасниками. Я сам рази три так би мовити крутив колесо фортуни, але удача видно не на моїй стороні. Зазвичай там розігруються суми від 100 до 500 гривень. А раптом пощастить.
  2. В роботі – інформація про виконувані зараз завдань.
  3. Історія заробітку – звіт про виконані завдання. 4. Виведення коштів – тут все зрозуміло, повторюся висновок на QIWI, Телефон, WebMoney, Яндекс.Деньги від 1 гривень.

Програма залучення нових користувачів в систему

5. Партнерська програма – програма залучення нових учасників в цей додаток, від якої всім добре, да-да (сюди б підморгує смайл відмінно підійшов). Суть проста, людина по реферального посиланням викачує додаток або вводить код рефера, за що отримує відразу 2 гривень на свій рахунок. Перевірено це працює, я сам став, чиїм рефералом взявши код з коментарів до додатка в Play Market. А плюс рефера в тому, що він отримує до себе в команду реферала який, виконуючи завдання, допомагає отримувати прибуток рефері, а точніше 10% від прибутку реферала, але не з його грошей, а з фонду самої програми.

Приклад: Припустимо, реферал виконує завдання за 5 гривень, після виконання він так само отримає ці 5 гривень, а 10% від цієї суми рефері заплатить вже NewApp. Це ціна за те, що рефері постарався і привів нового учасника, вводите мій реферальний код G4ROQ, всі хто бажає отримати стартовий бонус

6. Новини – оповіщення про появу нових завдань (в моєму баченні це даремний пункт)

7. Довідка – тут все зрозуміло, їдемо далі.

8. Підтримка – якщо ви не знайшли в довідці потрібну інформацію ласкаво просимо сюди, технічна підтримка обіцяє відповісти на питання протягом 48 годин.

9. Налаштування – налаштувати можна тип повідомлень і показувати повідомлення чи ні. Відгуки, якщо їх пошукати, на 90 відсотків все позитивні, хоча зустрічаються рідкісні невдоволення, що мало завдань. Незадоволеним раджу частіше заходити в додаток.

Підіб’ємо підсумок про заробіток в NewApp

Додаток NewApp 100% платить. Підтримка працює. Завдання є (хоч і небагато). Заробити можна. Середній заробіток в місяць без рефералів – 150 гривень (в день заходив у додаток раз 5 максимум, якщо заходити частіше можна зловити більше завдань). Мій вердикт – додаток стоїть!

Останнім часом NewApp все так само стабільно платить і дає нові завдання. А значить є час влитися в цей вид заробітку.

P.S. Розробники закрили проект NewApp в зв’язку зі зміною алгоритму ранжирування додатків в google play. Відбулося злиття двох організацій. Тепер все замовники переходять в AdvertApp і вам раджу.

А любителям фотографій раджу звернути увагу на статтю про Shutterstock, сервіс з продажу фотографій.

Ссылка на основную публикацию