Незгадані зміни в Windows 10 Build 14942

Минулої п’ятниці в «швидкий» коло оновлень була відправлена ​​інсайдерська збірка Windows 10 під номером 14942. Нове оновлення приносить кілька нових функцій і удосконалень, які будуть запропоновані користувачам як частина фінальної версії оновлення Windows 10 Redstone 2, чий вихід відбудеться в 2017 році.

Це невелика ознайомча стаття для користувачів, які не беруть участі в програмі оцінки збірок Windows Insider, але при цьому хочуть бути в курсі розвитку операційної системи.

Отже, давайте дізнаємося, які зміни відбулися в Windows 10 Build 14942, про яких Microsoft промовчала.

Меню Пуск

Так, мені відомо, що про зміну в Пуск йдеться і в офіційному прес-релізі, але оскільки компанія не показала, як воно виглядає, я вирішив, що буде не зайвим згадати його тут.

Загалом, в параметри > персоналізація > Пуск з’явилася нова опція «Hide app List in Start menu», що дозволяє змінити макет меню, сховавши список додатків в окрему вкладку.

Microsoft Edge

  • Різні поліпшення продуктивності веб-сторінок.
  • Нова експериментальна опція в подіях миші для сенсорних екранів.

  • Нові експериментальні опції Fetch Networking і Web Authentication.

Нові системні програми

У Windows 10 Insider Preview Build 14942 містяться (але приховані) нові вбудовані додатки DesktopView, Holograms і HolographicViewer.

Оболонка Windows Holographic

В C: \ Windows \ HoloShell з’явилися перші файли голографічного оболонки Windows.

редактор реєстру

У Regedit (нарешті!) Була додана адресний рядок, що дозволяє миттєво перейти до певного ключу реєстру.

центр повідомлень

Нотифікації Центру оновлень Windows супроводжуються нової іконкою, яка, як відзначає Microsoft, краще відповідає загальній ідеї інтерфейсу операційної системи.

У майбутніх збірках значок обзаведеться індикаторами стану оновлення (успішне завершення операції, попередження, помилка).

параметри

Підрозділ параметрів «Миша і сенсорна панель» був розділений на два окремих підрозділу ( «Миша» і «Сенсорна панель»). Другий дозволяє скинути настройки тачпада і жестів до значень за замовчуванням.

У розділі параметрів «Конфіденційність» з’явився новий підрозділ «Завдання»: дозволяє управляти тим, які програми можуть отримувати доступ до завдань користувача.

Портфель

Функція «Портфель» для синхронізації файлів, яка з’явилася ще в Windows 95, була повністю вилучена з цієї збірки. Нагадаємо, що в Windows 8 і стабільних версіях Windows 10 «Портфель» не видалений, а просто прихований.

Ссылка на основную публикацию