Ні, режисери фільму «Флеш» канули з проекту, вона як і раніше готуються до зйомок

На цьому тижні було досить багато новин щодо розширеної всесвіту DC, але схоже, що один потенційний слух виявився всього лише слухом. Згідно нової серії твітів з The Wrap Умберто Гонсалеса, майбутній фільм «Флеш» як і раніше перебувати на шляху до початку виробництва навесні наступного року, а режисери Джонатан Голдштейн і Джон Френсіс Дейлі все також числяться в команді, яка працює над фільмом. Твіти також повертаються до іншими повідомленнями, пов’язаних з фільмом, а саме, що з фільму буде викинута сюжетна лінія «Флешпоінт», швидше за все, на користь типового сольного фільму.
Кадр з фільму «Ліга Справедливості»

No one has seen the script just yet, Flashpoint storyline has been tossed, and Warners is eyeing a March or April 2019 production start, maybe May.

– Umberto Gonzalez (@elmayimbe)

//twitter.com/elmayimbe/status/1040428450694086656

З огляду на різні втілення, яких зазнав Флеш за останні пару років – зі зміною режисерів, включаючи Ріка Фамуйіва і Сета Грема-Сміта – не дивно, що фанати занепокоїлися потенційним відходом Голдштейна і Дейлі. Однак на даний момент, схоже, що режисери фільмів «Нічні ігри» і «Нестерпні боси» займуться пожвавленням супергероя.

«Просто той факт, що персонаж істотно відрізняється від інших супергероїв тим, що у нього не так багато лайна, як у Супермена», – сказа Дейлі в інтерв’ю на початку поточного року. «Це скоріше супергерой земного рівня».

«Це – шлях до супергеройський фільму, подібний до того, яким пройшов Пітер Паркер з Marvel», – додав Голдштейн.

І Езра Міллер, який зіграє роль Червоного Бігуна в розширеній всесвіту DC, раніше підтвердив, що його радує той факт, що режисурою фільму займуться Голдштейн і Дейлі.

Кадр з фільму «Ліга Справедливості»

«Я недавно зустрічався з Голдштейн і Дейлі», – сказав Міллер в інтерв’ю раніше. «Вони дуже, дуже, дуже класні хлопці. Мені шалено подобається їхня робота, і я вважаю, що вони дійсно чудові ».

У той час, як сюжет картини і акторський склад, ймовірно, залишаться поки загадкою, нам відомо, що під «Флеша» нас чекає зустріч з Айріс Уест, яку на великому екрані зіграє Кирси Клемонс.

«Можете уявити, що я відмовлюся від ролі? Уявіть, якби я була, типу, вирізана з усього цього? »- пожартувала Клемонс у своєму недавньому виступі. «Ми говорили про це раніше, так що цього не станеться. Я буду у флеш … Я – Айріс Уест! »

Поки складно сказати, коли саме вийде фільм «Флеш», однак за попередніми даними це має статися в 2020 році. Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити найцікавіше! Також нам цікава Ваша думка, яке Ви можете висловити в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию