Nier Automata системні вимоги: для ПК і ноутбука

З датою релізу NieR: Automata довгий час було все незрозуміло, так як вона не афішувалося в прес-релізі, і її довелося шукати на сайті підтримки гри. А ось системні вимоги для нового екшену Platinum Games на той час вже були відомі – розробники представили характеристики як для гри на мінімальних настройках, так і на рекомендованих.


Малюнок 1. Список системних вимог в грі

Це дозволило майбутнім гравцям оцінити можливості ПК, а деяким зважитися зробити попередні замовлення. За це, до речі, можна було отримати для головної героїні рідкісний аксесуар – вентиль Mr. Valve, встановлений в око, як квітка у Зеро і Drakengard 3. NieR: Automata системні вимоги – це перше, на що потрібно звернути увагу.

Гра Nier automata системні вимоги

Системні вимоги в грі представлені як для мінімальних налаштувань, так і для рекомендованих. Важливо звернути увагу на пункти про процесорі, відеокарті і операційній системі, тому що від цього буде залежати якість картинки, над якою при створенні NieR: Automata постаралися. З огляду на японську розробку, не дивно, що персонажі, особливо головна героїня, гранично деталізовані (Малюнок 2).

Тому для тих, кого це цікавить, пункт про відеокарту особливо важливий. Тут варто сказати, що на відміну від персонажів, загальна графіка виглядає трохи застарілою, що видно, якщо звернути увагу на деталізацію світу. Гравці відзначають, що герої ніби не вписуються в антураж, виглядають відокремленим від нього, але деякі знаходять в цьому шарм.


Малюнок 2. Приклади скріншотів з гри Nier automata

Хороший процесор, в свою чергу, потрібен, щоб витягнути движок, створений спеціально під NieR: Automata. Порівняти його з іншими проблематично, так як немає ніякої інформації про структуру. Так що можна тільки здогадуватися, як він працює.

Налаштувань в грі трохи, і стосуються вони базових речей – звуку, картинки, камери. Є меню про мови, але тут варто відразу розчарувати російськомовних гравців – базової озвучення або хоча б субтитрів російською там спочатку немає. Так що русифікатори, створені руками ентузіастів, викачуються окремо.

мінімальні вимоги

Мінімальні системні вимоги задаються під дозвіл 1280х720 (Малюнок 3). Доброю деталізації при таких параметрах чекати не варто, але виконання описаних нижче умов забезпечить грі роботу без просідань в fps:

 1. Операційна – від сімки Windows до останніх версій (64 біта).
 2. Процесор – Intel Core i3-2100, AMD A8-6500 і більш хороші версії.
 3. Відеокарта – GeForce GTX 770, Radeon R9 270X.
 4. Оперативки на ПК – від 4 гб.
 5. Жорсткий диск повинен мати у своєму розпорядженні вільними 50 гб мінімум.
 6. DirectX 11 для обох видів налаштувань.
 7. Будуть потрібні миша і клавіатура або геймпад з Xinput.

Цього буде достатньо, щоб запустити гру на мінімальні вимоги. Однак, як показує практика, різниця між картинкою на мінімалку і максималка значна. Деталізація об’єктів і згладжування страждають, і нехай останнім усуває нерівності, картинка стає мильної. Для коректної гри, слід оновити драйвера DirectX.


Малюнок 3. Список мінімальних вимог для гри

Системні можливості

Наступні системні вимоги Nier: Automata дозволять гравцям налаштувати гру під себе без страху втратити в продуктивності або зображенні (Малюнок 4). Даються вони під роздільну здатність 1920х1080:

 1. Операційна – Windows 8.1 або десятка, причому на 64 біта.
 2. Процесор – Intel Core i5-4670, AMD A10-7850K і т.п.
 3. Відеокарта – GeForce GTX 980, Radeon R9 380X.
 4. Оперативна пам’ять – мінімум 8 гб.
 5. Жорсткий диск – від 50 гб в вільному доступі.

Передбачуване обладнання для управління таке ж, як і при мінімальних налаштуваннях. Хоча тут гравців більше зацікавить пункт про операційну систему, тому що не так багато користувачів працюють з десяткою, а того, хто залишив собі вісімку, знайти ще складніше.


Малюнок 4. Список рекомендованих вимог для гри

Як визначити, чи піде NieR Automata на ПК

Перед тим як купувати гру будь-який гравець проводить дослідження, щоб оцінити, наскільки характеристики вже наявного ПК підійдуть під необхідні. Звіряються зазвичай, звичайно, з рекомендованими. В першу чергу варто перевіряти процесор і відеокарту, але насправді, немає неважливих характеристик – враховувати потрібно все. Зручно використовувати програму Everest, для аналізу свого заліза (Малюнок 5).

Примітка: Також можна скористатися сервісами перевірки, наприклад, як на сайті game-tips.ru. Буде потрібно ввести назву процесора і відеокарти, вказати гру, і тоді програма розрахує шанси на нормальний запуск. Цей сервіс не єдиний в інтернеті, так що якщо він не підійде, можна пошукати щось інше.

Ще один варіант – звернутися до тих, хто вже пограв в гру і запитати у них щодо характеристик свого ПК. Це найпростіші способи дізнатися, чи піде Nier: Automata на PC.


Малюнок 5. Інтерфейс програми Everest

опис гри

Сюжет гри стосується тематики свого роду постапокаліпсіс, який викликаний вторгненням армії механічних істот на Землю. Людство впало і потрапило в рабство, залишки зникли на Місяці, де зародилося опір.

Те, що залишилося від людства, створило на противагу інопланетним гостям механічну армію, наповнивши її андроидами. Гра Nier: Automata є непрямим продовженням гри NIER, а дія відбувається на захопленій Землі через десятки тисяч років після подій першої гри.

Управляти з ПК або ноутбука доведеться за похмуру дівчину-андроїда 2B і її безжурного напарника, робота 9S. За сюжетом, ця парочка буде управлятися людьми з Місяця, в той час як управління прибульцями відбувається з іншого виміру.

Одна з особливостей гри – її не можна пройти повністю з першого разу. Так, можна пройти сюжет, дістатися до однієї з 26 кінцівок і на цьому закінчити. Все одно з 26 тільки 2 кінцівки – це game over, свого роду програш, так що нарватися на них потрібно ще постаратися.

Але можна, більш того, рекомендується, пройти гру хоча б кілька разів. Тільки проходячи по декільком сюжетних лініях можна максимально поринути в події і відкрити для себе нові смисли, вкладені в події. Тим більше що після титрів є прямий заклик продовжити компанію, після чого починається друга частина, сильно відмінна від першої.

Якісний RPG / action слешер, яким Nier: Automata постане після першого проходження – це тільки верхівка гігантського айсберга, що з усією витонченістю і глибиною, яку вдасться знайти тільки самим спраглим і терплячим, представляє, без перебільшення, одну з кращих історій, серед розказаних в Останнім часом. Як відзначають гравці, справжня гра починається тільки після третьої кампанії.

Нові відкриваються деталі після кожного проходження домальовують картину, таким чином, пройшовши максимум, гравець отримає полотно з дрібних шматочків, яке розповідатиме про щось більше, ніж боротьбу за все хороше, проти всього поганого.

Описувати цю гру немає сенсу, так як це затягнеться на годинник. Її потрібно пройти хоча б заради історії, яку чарівний саундтрек, вдале змішування жанрів і видовищна бойова система тільки прикрашають.

Геймплей Nier automata

Звичайно, сюжет – це не єдине, що робить гру прекрасною. Все ж це гра, а тому потрібно приділити увагу і інших деталей. Жанр Nier: Automata відзначається як RPG / action і тут розробники не обманули – система боїв і видовищність тут на рівні, що буде видно навіть на комп’ютерах, тягнуть тільки мінімальні налаштування.


Малюнок 6. Скріншоти геймлея гри Nier automata

Всі деталі геймплея, як згодом стане зрозуміло, обгрунтовані сюжетом. Так що не варто робити поспішних висновків, наприклад, про реверансі в сторону Dark Souls, коли доведеться забирати досвід і поліпшення зі старого тіла, коли свідомість після смерті переселяється в інше. Однак, Nier: Automata запозичує, але тільки краще у кращих. Ретельний підбір зброї – відсилання до Bloodborne, система ухилень знайома по Metal Gear і т. Д.

До речі, зброї в грі багато, яке прокачується, як і дрони-помічники. Сама 2B воліє встановлювати поліпшують чіпи, які також потрібно правильно комбінувати (Малюнок 6).

Ніхто не говорить, що гра ідеальна у всьому, іноді до неї прокидається ненависть за недогляд, здавалося б, очевидних речей, але таке відбувається тільки під час першого проходження. Потім, втягуючись в історію, починаєш полювання за деталями, і дрібниці вже губляться з виду. А в якості висновку можна сказати тільки одне – цю гру потрібно пройти хоча б раз. А якщо вона затягне – відшукати всі секрети, тому що такого ви ще не бачили і навряд чи побачите ще десь.

Ссылка на основную публикацию