Nike Air Max з самого першого дня своєї появи підкорили любителів якісно спортивного взуття.


Nike Air Max з самого першого дня своєї появи підкорили любителів якісно спортивного взуття.

У нашому інтернет-магазині Ви можете детально розглянути ці кросівки. У них є маса переваг. Само собою, з кожним роком Компанія по-різному модернізує і видозмінює взуття. Але головні принципи, за якими створюються ці кросівки завжди залишаються незмінними. Найголовніший принцип-це технологія виробництва підошви. Про неї можна говорити не перестаючи. По-перше, вона міцна, термостійкий, зносостійка, що не просідає, не втрачає вигляд, завдяки чому цю взуття радять купувати людям з великою масою тіла. Також, говорячи про кросівках Nike Air Max, не можна не згадати про систему Air Max-це технологія, яку винайшов інженер НАСА на ім’я Френк Рубі. Цей геніальний чоловік придумав чудовий балон, який здатний надавати взуття неймовірну амортизацію. Він багато років бігав від фірмі до фірми, пропонуючи всім свою ідею, але тільки Найк сприйняв його всерйоз і не прогадав. У тандемі вони отримали чудову спортивну взуття для бігу, яка здатна поглинати ударні навантаження і дозволити п’ятах не “стоптує» і не страждати. Це взуття всім припала до смаку. Її купували не тільки професійні спортсмени, а й аматори спорту, а також прості міські модники. Це взуття знайшла визнання в усьому світі. Уже близько тридцяти років вона не втрачає свої позиції, більш того, з кожним роком попит стає все більше. 

На сьогоднішній день, люди все частіше купують через інтернет, і Найк не виняток. існує безліч інтернет-магазинів. Навіть є такі, які спеціально продають Nike Air Max і тільки. Все частіше люди вводять в гугл запит «Nike Air Mac купити Україна».

У цьому взутті, крім чудової амортизації, є маса інших достоїнств. Наприклад, тканину, з якої шиють ці кросівки. Її називають «дихаючої», тому, що вона прекрасно вентилює. Це є плюсом, оскільки завдяки такій системі, з взуття виходить зайве тепло і волога, що дозволяє залишатися ногам сухими, не мати не приємно запахів і не пріти. Також, коли ноги мокрі, то взуття може натирати. Компанія Найк піклується про Ваш комфорт. Такий ефект повітропроникності досягається різними шляхами. Іноді у виробництві використовується сітка, яку видно зверху, але це взуття для теплої пори року або для занять у приміщенні. Іноді, що б зробити кросівки водонепроникними, їх шиють їх шкіри або замші, але на шкарпетці взуття робляться маленькі дірочки, занадто крихітні, що б в них могла проникнути вода, але достатні для дифузії. Найк завжди радий зробити Ваші пробіжки ідеальними.

Ссылка на основную публикацию