Nike Free Run – найлегша і зручна бігове взуття.


Nike Free Run – найлегша і зручна бігове взуття.

Якщо подумати про те, комі повинні бути бігові кросівки, то на думку відразу приходить кілька ідей. Вони повинні бути легкими, зручними, добре гнеться, чудово амортизирующими. Такими і є кросівки від Найк. Фахівці довгих вісім років розробляли ці кросівки. Вони опитували людей, досліджували ринок, вивчали анатомію стопи, розглядали фото і відео бігунів. Навіть зверталися в Стенфорд, там вони побачили як тренуються бігуни босоніж. Це зробило на них велике враження і вони почали досліджувати біг босоніж і з’ясували, що босоногий біг дає можливість нозі витримати на 20% більше навантаження, внаслідок чого бігуни можуть домогтися кращих результатів. Але ж не можна бігати по асфальту босоніж, це загрожує масою неприємних наслідків. Тому Nike вирішив створити неймовірно легку і гнучку взуття, щоб вона щільно сиділа і повторювала всі рухи стопи. Цього змогли домогтися за допомогою декількох технологій.

При виготовленні Nike Free Powerlines був використаний матеріал філайт. Він на 40% складається з гуми і на 60% з филона. Філайт легше, ніж гума і використовується як підметка і проміжна підошва одночасно, що істотно полегшує вага всієї конструкції і у збільшує її гнучкість. Гнучкість кросівок необхідна, щоб вони сиділи як влиті, щоб повторювали кожен рух стопи, і не давили, і не натирали. Легкість необхідна, щоб швидше бігати, щоб не напружувати занадто сильно м’язи ніг, не давати на них дуже велике навантаження. Саме такими і є Найк Фрі Ран: легкі, зручні, комфортні.

Також гнучкість цього взуття сприяє підошва. Ви, напевно, звернули увагу на її бороздочки, які навіть збоку видно. Ці глибокі прорізи дають можливість вертіти ногою як завгодно. Ви тягнете ногу вперед, здійснюючи крок, бороздочки розкриваються, готові прийняти на себе ударну навантаження, Ви стаєте на шкарпетку і підошва «йде» хвилею, повторюючи кожне ваше рух.

Ще одним фактором, що зменшує вагу, крім філайта, є цілісна безшовна конструкція верху з запатентованого матеріалу. Він легкий, міцний і не здатний натирати. Тому в кросівках Найк Фрі Ран можна бігати без шкарпеток, не побоюючись про появу мозолів. До речі, для професійних бігунів це є вирішальним фактором при виборі взуття. Ви можете придбати цю чудову взуття в нашому інтернет-магазині.

Ссылка на основную публикацию