Нова добірка кращих безкоштовних онлайн редакторів зображень


Нова добірка кращих безкоштовних онлайн редакторів зображень

За останні кілька років з’явилося багато нових інструментів і гаджетів на будь-який смак і колір. З ними наше життя виразно стала набагато простіше і цікавіше. Зараз в нашому розпорядженні безліч інструментів для редагування і перетворення зображень, завдяки яким можна зробити фотографії дійсно гарними, неповторними, унікальними і навіть смішними. Редактори зображень доступні для скачування і установки як платно, так і безкоштовно. Крім того, ви можете скористатися ними прямо в мережі. У онлайн інструментів є ряд переваг, у тому числі можливість їх використання без попереднього скачування, простий і зрозумілий інтерфейс, а також висока швидкість роботи. І дійсно, вони настільки невигадливі, що в них розбереться будь-хто. Плюс до того, працювати з ними можна в будь-якому місці і в будь-який час за умови, що у вас є підключення до інтернету.

Ми склали список 15 кращих онлайн редакторів зображень, які допомагають користувачам перетворити звичайні знімки в першокласні фотографії. Отже, ближче до справи!

Photoshop Express

Це зменшена і спрощена версія Photoshop з відмінним набором функцій, в тому числі авто-корекція, поворот, зміна насиченості.

Aviary

Aviary – це чудове поєднання п’яти інструментів: маркування фотографій, редагування зображень, створення ефектів, переведення фотографії в вектор і робота з палітрою. Найбільший плюс цього інструменту в тому, що він працює в онлайн-режимі, тому ви можете скористатися всіма його функціями прямо в своєму браузері. Aviary вважається конкурентом Photoshop, що говорить про високу оцінку програми користувачами.

iPiccy

Ця програма пропонує такі базові функції редагування, як зміна розміру, поворот, обрізання. Тут ви відкриєте для себе чудову опцію під назвою «Блендер», за допомогою якої можна накласти форми, текст, зображення і відкоригувати ступінь їх прозорості і злиття.

PicMonkey

Цей інструмент для редагування відрізняється простотою у використанні і приємним інтерфейсом. Серед пропонованих функцій – поворот, обрізання, використання різних ефектів (плівка, Holga).

Pixlr

Pixlr, поза всяким сумнівом, є одним з найпопулярніших і широко використовуваних онлайн інструментів. Існує три версії програми в залежності від навичок користувача. У ваше розпорядження будуть запропоновані різного роду ефекти, стікери, фільтри та налаштування.

Photovisi

Завдяки цьому чудовому інструменту ви зможете створити стильні шпалери у вигляді колажу з обраних вами фотографій. Зробити це дуже просто, так як тут, крім усього іншого, ви знайдете безліч готових шаблонів.

BeFunky

Дійсно відмінний інструмент для редагування фотографій, дуже зручний і простий в експлуатації. Вам буде запропоновано 20 ефектів з кількома заготовками, які виразно додадуть в ваші фото родзинку.

Ribbet

Ribbet пропонує зручний і неперевантаженість інтерфейс, завдяки чому переміщатися по сайту не складає ніяких труднощів. Ви можете застосовувати ефекти до своїх фотографій всього за один клік, а також відрегулювати ступінь їх видимості.

Funphotobox

Як стає зрозуміло з самої назви, цей інструмент дає можливість створювати цікаві і смішні фото онлайн. Ви можете «підсолодити» фото потрібними ефектами і повеселити тим самим своїх друзів і родичів.

 

Citrify

Citrify пропонує базовий набір опцій, щоб ви з легкістю могли відредагувати свої фотографії (поворот, обрізання та інше). Крім того, тут ви можете прибрати червоні очі, замаскувати недосконалості шкіри, змінити колір і його яскравість і т.д. Вам, безумовно, варто зупинити свій вибір на Citrify, якщо ваша мета – відредагувати фотографію без жодних додаткових Комічна.

Picfull

Скориставшись цим інструментом, ви зможете без особливих зусиль або підготовки прикрасити фотографії різними ефектами. Інтерфейс відрізняється простотою і невигадлива, що значно полегшує навігацію по сайту.

Blingee

Чудовий інструмент для вдихання нового життя в нудні повсякденні фотографії: просто дайте волю свого зображення!

Fotor

Сайт неймовірно легкий у використанні і може похвалитися чарівним інтерфейсом. Тут ви зможете скористатися основними редакційними опціями, а також створити листівки з колажем і навіть з додаванням HDR ефектів. Одним клацанням миші ви можете застосувати ефект до зображення, а потім внести бажані корективи.

Splashup

Цей інструмент дуже схожий на Photoshop в області діалогових вікон і навігаційного меню у верхній частині сторінки. Як і в попередніх випадках, інтерфейс гранично простий і лаконічний, що гарантує простоту в використанні. Недолік Splashup в наявності обмеженої кількості фільтрів і відсутності ряду звичних функцій (зміна експозиції і рівнів). Однак явна перевага даного інструменту над усіма іншими в тому, що він дозволяє працювати одночасно над кількома зображеннями.

FotoFlexer

Даний інструмент відомий в широких колах користувачів і встиг придбати велику популярність. Він вважається одним з найбільш просунутих і висококласних програм по обробці фотографій. Все це завдяки тому, що FotoFlexer надає в розпорядження користувачів по-справжньому стоять функції, які раніше були доступні тільки в дорогих інструментах.

Ссылка на основную публикацию