Нова програма для створення фотокниг вже доступна на сайті компанії Fotobook +

Нова програма для створення фотокниг вже доступна на сайті компанії Fotobook +

Українська компанія «Fotobook +» створила новий додаток для полегшення роботи професійних фотографів. Завантаживши програму на комп’ютер, можна підготувати фотокнигу і замовити її друк в максимально короткі терміни.

Сервіс для оптової друку http://www.fotobookplus.com/ став краще. Для зручності завантаження фотографій FotoBook + створив спеціальну програму-редактор. Замовнику необхідно завантажити та встановити цей додаток з сайту компанії, потім відкрити редактор і завантажити в нього фотографії. Формат книги можна вибрати за наявними шаблонами. Далі прямо в програмі можна замовити друк, скориставшись відповідним сервісом. За допомогою цієї програми створення масштабних фотоподборок під друк займає близько півгодини.

Даний фоторедактор має кілька важливих плюсів. Перш за все, це простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє швидко ознайомитися з основними можливостями сервісу. У програмі є величезний вибір готових рамок, кліпартів, масок, спецефектів, фонів та інших важливих інструментів фотодизайнера. На допомогу новачкам продумані лаконічні інтерактивні підказки. Можливість продовжити редагування зберігається на будь-якому етапі взаємодії.

Готова фотокнига може бути відіслана на друк прямо з фоторедактора, якщо є підключення до інтернету. Далі замовлення приймають співробітники, які займаються перевіркою всіх сторінок сформованої книги для того, щоб дотриматися всіх норм якості на максимальному рівні. Професіонали виправлять технічні неточності, а потім відправлять замовнику повідомлення про те, що замовлення відправлений до друку.

Компанія «Fotobook +», що працює в сфері фотографії близько 4 років, готова надрукувати будь-яку кількість фотографій великими тиражами на вигідних умовах. На базі поліграфічного підприємства працює власна служба доставки.

«Ніколи ще створення фотошедеврів з ваших спогадів не було таким простим! Навіть якщо фотограф ніколи не мав справу з редагуванням і компонування фотографій, з нашим фоторедактором це можна зробити легко і красиво », – відзначають фахівці« Fotobook + ».

Ссылка на основную публикацию