Новачкам на замітку. Як розкрутити свій сайт?


Новачкам на замітку. Як розкрутити свій сайт?

 Якщо ви створили свій інтернет ресурс і не знаєте, як зробити його помітним і збільшити кількість відвідувачів, вам слід вдатися до СЕО оптимізації.

Ось кілька простих порад в розкручуванні сайту і його просуванні.

Веб-майстрам, які тільки дебютують на цьому терені, ця стаття допоможе самостійно просувати свій сайт в мережі інтернет.Стоіт помітити, інтернет ресурси існують не тільки для отримання інформації. Власники сайтів можуть отримувати з них цілком пристойний дохід.

Чим більший інтерес у відвідувачів завоює інтернет проект, тим більше буде відвідуваність, і, відповідно, більше буде заробіток.

Роботою над поліпшенням популярності сайту може займатися кожен, головне, як кажуть, було б бажання і інтерес. Щоб підвищити позиції сайту, варто акцентувати увагу на такі основні моменти.

По-перше, необхідно створити доменне ім’я, яке буде відображати сутність інтернет ресурсу, а також ключовий запит, який допоможе знайти ваш сайт без особливих зусиль.

По-друге, потрібно подумати про ту тему, яку ви збираєтеся висвітлювати. При створенні контенту, необхідно пам’ятати про головні ключових словах, які допоможуть вам у просуванні проекту. Наприклад, якщо у вас сайт туристичної тематики, напевно, читачам буде цікаво дізнатися як дістатися з аеропорту берлина до берлина, пам’ятки Італії і т.д.  

При просуванні сайту на початкових порах необхідно додати його в популярні і всім відомі пошукові системи. Наприклад: Рамблер, Yandex, Google, Aport.

Необхідно створити карту сайту. У цьому вам допоможе файл sitemap.xml. Також відмінним рішенням буде створення карти і для користувачів вашого інтернет ресурсу.

Слід пройти реєстрацію в білих каталогах (тобто без розміщення зворотних посилань).

Обов’язковий етап розкручування – це реєстрація в соціальних мережах, каталогах, різних форумах. Це відмінна можливість розкрутити проект, зробивши його найбільш відвідуваним в пошукових системах мережі Інтернет.
Необхідно пам’ятати про те, що контент повинен бути винятковим і неповторним, а також захоплюючим для відвідувачів сайту. В ідеалі інформація повинна поповнюватися щотижня або щодня. Наприклад, розміщуйте інформацію про ціни на відпочинок, вартість номера в hotel berlin, дрругіх закладах. Тоді нові відвідувачі заходитимуть на ваш проект, щоб прочитати свіжу, актуальну інформацію кожен день.

І останнім етапом, є створення розсилки.

Крім того, підвищити рейтинг проекту можна, обмінюючись посиланнями з іншими тематично схожими інтернет ресурсами.

Всі перераховані вище поради допоможуть розкрутити ваш проект, підвищать його відвідуваність і популярність.

Ссылка на основную публикацию