Нові легкі танки 7 рівня в оновленні 9.18

Вийшла друга інтерація загального тесту, характеристики ЛТ залишилися незмінними, і це привід порадіти, так як легкі танки 7-го рівня завдяки цьому виглядають дуже і дуже придатне. Як і на 5-6 рівнях WG дала світляки нижчий ДПМ і точність, але … в цей раз пробиття у світляків раптово навіть краще, ніж у багатьох середніх танків 7-го рівня. (Автор Костянтин Маратаев)

Як і на більш низьких рівнях, Муразор дав усім легким танкам однакові показники рухливості. Втім, у цього пана простежується явна тенденція, створювати на середніх рівнях абсолютно однакові машини, витісняючи унікальний геймплей на високі рівні, на яких для комфортної гри потрібно прем аккаунт.

Але, підемо по машинкам))

ЛТГ (СРСР) – самий потворний танк в грі)) Квазімодо, горбань, Франкенштейн, бородавка – боги, цей танк створений що б придумувати для нього образливі кричалки-обзивалки))) виродок матиме кращу серед ЛТ на рівні маскування, причому не просто кращу , а вкрай кращу, так що ця машинка буде містер кращий світ.
ЛТГ – матиме найнижче бронепробітіе серед ЛТ-7, втім, це бронепробітіе буде на рівні багатьох середніх танків 7-го рівня (!). Недолік пробиття розробники компенсували дещо який бронею і відмінним ДПМ. Узагальнюючи, у Страшили є відмінний шанс отримати статус імби, страшною імби)

SP I C (Німеччина) – в нинішніх реаліях рандома кращий легкий танк 7-го рівня. Як і в разі інших ИМБ (Т37 або Ялинки) картопля вирішила перетворити машину в сумовите гівно. Ужансний шкоди в хвилину, погана стабілізація, що доставляє незручності швидкість повороту, і огидно низька швидкість польоту снаряда (іноді здається, що замість гармати у нового шпику варто середньовічна катапульта)
Так, хтось скаже, що у шпику і зараз снаряди имет 600 м / с швидкості польоту. Але .. Зараз-то у танка барабан. Головні плюси машини – це огляд і маскування, втім, ці параметри не так гарні в порівнянні з конкурентами, щоб залишати шпик собі в ангарі. Якщо є можливість – пройдіть його зараз, отримаєте море задоволення, так як машина стане просто черговим прохідник.

T71 (США) – нині у Амеркі на 7 рівні буде тільки один легкий танк, та який – мабуть найкращий легкий танк 7-го рівня, машина, яка робить непотрібними взагалі все танки на своєму рівні)) У всякому разі інші швидкі машини без броні) ))
Імбовая швидкість повороту і відмінна рухливість, неймовірна швидкість польоту базового снаряда, комфортне броні пробиття для боїв в топі, 900 шкоди з барабана, при тому що барабан перезаряджається за 20 секунд.
Мабуть, у танка є тільки 2 недоліки – дуже дорога Голда, а вона вам знадобиться, так як деякі ТТ-8 буде складно без неї пробивати навіть в борт. А також – посередня стабілізація, посередня навіть за мірками середніх танків 7-го рівня. T71 – потенційна імба, що вимагає прямих рук і хорошого екіпажуAMX 13 75 (Франція) – нинішній аутсайдер ЛТ-7 перетворюється з гидкого каченяти в просто «трохи гірше середнього» легкий танк. Машина, як і зараз, буде важко переживати зустріч з будь-яким однорівневим противником, буде некомфортно себе почувати в будь-який горбистій місцевості.
Розробники дали американському барабанщику T71 роль «косого дамагера», а французу – роль «комфортного дамагера». Але, проблеми амер іспроавляются екіпажем, а проблеми француза виправити нічим. 540 шкоди з барабана і 14 сек перезарядки барабана – це вірна смерть не тільки від будь-якого СТ або ТТ на 7 рівні, це вірна смерть навіть від зустрінутих ЛТ-6 (!) В цілому, якщо порівнювати з 9.17 француз став комфортнішим, але в цілому , в порівнянні з іншими ЛТ, він залишився кактусом, мабуть, в 9.18 гірше нього буде тільки новий шпик.

WZ-131 (Китай) – і знову імба? 159 пробою і 200 шкоди, хороша для рівня точність і стабілізація – що вам ще потрібно ?? А потрібно сведенік і шкоди в хвилину – тут це огидні показники. 131 – з прекрасного легкого танка перетворюється в впевненого средняка, втім, виглядає досить збалансовано. Танк буде комфортний в грі, але залишати його в ангарі сенсу більше ніякого немає, головним чином через ДПМ, базові 7,5 секунди перезарядки – це дуже некомфортно, навіть для альфи в 200 одиниць.


* * *

Ну і пара слів про прем ЛТ-7. Картопля їх не чіпала взагалі, але знизила рівень боїв, як результат Type 62 – став відмінним середнім танком, так-так, ЛТ з нього так собі, але як швидкий середній танк він дуже хороший. Якщо в прем магазині з’явиться 62-ій, то є сенс його купувати.

французький AMX 13 57 – залишився, як і був, спірною машиною. Так, у нього унікальний геймплей дуже довгого і швидкого барабана, але реалізувати його – це треба ще вміти. Машина не відвертий кактус (як зараз), але для більшої частини гравців все одно непосильна ноша.

Ссылка на основную публикацию