Нові офісні програми для windows 8: огляд можливостей

Просто неможливо уявити собі використання комп’ютера без того, щоб в ньому не було офісних додатків. Ними ми користуємося щодня, практично кожен день, і важливість таких програм можна недооцінювати. Офісні програми для windows 8, в більшій мірі, не відрізняються від подібного софта для інших операційних систем, але все ж мають деякі особливості. Нижче я опишу деякі програми, які, на мій погляд, заслуговують на особливу увагу.

Microsoft Office Professional Plus 2013

Даний офісний пакет можна встановлювати на 32 або ж 64-розрядну Віндовс 8. Важливо, щоб апаратна платформа підтримувала DirectX v.10, в іншому випадку, Microsoft Office Professional Plus 2013 не запуститься на вашому комп’ютері (це має на увазі, що стара «машина» не потягне цей Офіс). Ймовірно, для кого-то серйозним недоліком здасться відносно низька швидкість роботи, але від цього нікуди не дітися зважаючи на дуже важкого інтерфейсу. Втім, щасливі власники лептопів, в яких передбачений місткий твердотільний накопичувач для зберігання даних або, як мінімум, 4 ГБ оперативної пам’яті, особливого дискомфорту не помітять.

Office 365

Здавалося б, що ця програма повинна функціонувати за принципом попередньої, але це не так. Більшою мірою вона орієнтована на корпоративних клієнтів, і дуже зручна для спільного використання, скажімо, при роботі над спільними проектами з іншими користувачами. В даному додатку використовуються класичні для Офісу інструменти, але є також і відмінності, наприклад, доступ до хмарного сховища SkyDrive, набір веб-інструментів для планування і інші.

Corel Office

Це неймовірно проста і приємна у використанні програма, в якій немає зайвих функцій, а тільки такі, що використовуються найчастіше різними користувачами. Зокрема, це текстовий редактор, редактор таблиць, а також додаток для швидкого і комфортного створення презентацій. Зручно, що цей додаток може працювати навіть на старих комп’ютерах зі слабкою начинкою, а також те, що воно підтримує формати Майкрософт Офіс як більш ранніх версій, так і самі останні. Corel Office також забезпечує доступ до хмарного сховища Dropbox.

Зрозуміло, це далеко не всі програми, які доступні користувачеві, чий комп’ютер працює на Віндовс 8, але вони одні з найбільш цікавих, якісних і доступних.

Ссылка на основную публикацию