Новий генеральний директор Uber обіцяє зміни, бачить IPO

Uber Technologies Inc новий головний виконавчий директор Dara Khosrowshahi сказав співробітникам в середу, що компанія-сервіс-сервіс змінить свою культуру і може опублікувати інформацію через 18-36 місяців.

Khosrowshahi, який очолював Expedia Inc протягом 12 років, зробив це зауваження, представивши себе робітничому середовищі Убера в середу під час всеохоплюючої зустрічі в штаб-квартирі в Сан-Франциско.

Його плани включають в себе відновлення культури Убер, усунення її втрат, а також проведення первинного публічного розміщення всього за 18-36 місяців, за словами людини, який був присутній на зборах.

«Ця компанія повинна змінитися», – сказав Khosrowshahi співробітникам, згідно з повідомленням Twitter-комунікаційної команди Uber. «Те, що привело нас сюди, – це не те, що приведе нас до наступного рівня».

Призначення Khosrowshahi, який назвав себе «бойовиком», відбувається, коли Убер намагається оговтатися від серії криз, кульмінацією якої став повалення її колишнього генерального директора Тревіса Каланіка в червні. Це також ключовий крок на шляху до заповнення зяючою діри в її топ-менеджменті, яка в даний момент не має головного фінансового директора, керівника інженерного або генерального адвоката.

В ході своєї першої зустрічі з працівниками Uber Khosrowshahi підкреслив, що підбирає новий талант, особливо головний фінансовий директор, а також голова, щоб допомогти йому очолити правління відповідно до твітами Убер.

ПЛАТНА ДИСФУНКЦІЯ

Khosrowshahi успадковує дисфункціональну правління, яке було розділене за позовом, поданим одним інвестором на дошці проти Каланіка. Юридична суперечка викликав конфлікт акціонерів і ускладнив пошук генерального директора.

Правління вже обрало Khosrowshahi в якості наступного CEO Uber в голосуванні в неділю. Але фірма і її рада не публічно говорили про рішення до вівторка увечері, оскільки переговори за контрактом тривали.

«Правління і команда виконавчого керівництва впевнені, що Дара – найкраща людина, який може очолити Убер в майбутньому», – заявив 8-членний рада Убера по електронній пошті співробітникам, відправленим у вівторок увечері, який також був оприлюднений.

Каланік, який був присутній на зборах співробітників середовища, вітав його заміну в заяві.

«Кастинг голосів для наступного глави виконавчої влади Убер був для мене великим моментом, і я не міг бути щасливішими передати факел настільки надихає лідеру», – сказав Каланік.

джерело новини

Ссылка на основную публикацию