Новий хмарний буфер обміну в Windows 10

Великі поновлення Windows 10 завжди привертають увагу користувачів з’являються в них новими фішками. Сьогодні ми з вами розглянемо новий менеджер буфера обміну, доданий в операційну систему з виходом останнього оновлення October 2018 Update. Давайте познайомимося з ним ближче.

Хмарний буфер обміну Windows 10

Користувач, що звикли до класичних операцій з буфером обміну «копіювати-вставити» можуть не турбуватися – звичні комбінації клавіш «Ctrl-C» і «Ctrl-V» залишилися на місці, також як і пункти контекстного меню. Тепер в Windows 10 буфер обміну отримав додаткову опцію – журнал історії його використання, яку можна відкрити за допомогою нової комбінації клавіш «Win + V».

Після першого натиснення вказаної комбінації клавіш майстер запропонує вам включити менеджер буфера обміну. Для цього натиснемо однойменну кнопку.

Після включення після натискання «Win + V» ви будете бачити список останніх об’єктів, скопійованих в буфер обміну. Для вставки об’єкта зі списку виберіть експресію та клікнути мишкою.

Ви можете закріпити один або кілька елементів зі списку, і вони залишаться там, навіть якщо ви очистите буфер обміну або навіть перезавантажте Windows. Для закріплення потрібно клацнути мишкою по відповідній іконці. Відмінити закріплення елемент можна повторним клацанням.

Для видалення об’єкта зі списку необхідно натиснути іконку з хрестиком.

Налаштування менеджера буфера обміну

Додаткові опції нового менеджера буфера обміну знаходяться в додатку «Параметри» – «Система», розділ «Буфер обміну». Тут доступні наступні настройки:

  • Включення і відключення менеджера буфера обміну. Якщо ви вимкніть його, після натискання «Win + V» журнал запускатися не буде.
  • Синхронізація між пристроями. Всі записи, на яку ви передаєте буфер обміну Windows, зберігаються в хмарі, щоб можна було проводити операції з копіюванням-вставкою з буфера на різних пристроях, в які ви увійшли з обліковим записом Microsoft (незабаром очікується підтримка смартфонів на Android).
  • Очищення буфера обміну. Клікнувши цей пункт, ви очистите вміст буфера обміну, в тому числі і збережене в хмарі. Закріплені елементи не видаляються.

замість післямови

Хмарний буфер обміну, що з’явився в Windows 10 після останнього великого оновлення операційної системи, являє собою зручний інструмент, який значно розширює стандартні функції копіювання-вставки. Думаємо, що з підтримкою Android-смартфонів дана новинка стане згодом набагато зручніше і функціональніша.

Ссылка на основную публикацию