Новий навігаційний інтерфейс Google поступово з’являється у всіх


Новий навігаційний інтерфейс Google поступово з’являється у всіх

Після стількох повідомлень про новий навігаційному меню Google (раз, два), схоже, ця функція протягом найближчих тижнів поступово з’явиться у всіх. Пора попрощатися з чорної навігаційною панеллю, яка виглядала не надто здорово, але, постійно перебуваючи нагорі всіх сторінок Google, дозволяла швидко перейти до будь-якого сервісу Google.

«Нова функція стане доступною для всіх в найближчі кілька тижнів», говорить Хустина Ріверо (Justine Rivero) з Google. «Новий дизайн тестріровался більше півроку: перші повідомлення про меню-сітці були в лютому-2013», повідомляє Google+ Daily.

Нова піктограма з сіткою виводить список з 9 популярних сервісів Google: Google+, Пошук (Web Search), YouTube, Карти (Maps), Play, Новини (News), Gmail, Диск (Drive), Календар (Calendar) – а якщо натиснути « ще (More) »або прокрутити вниз, то будуть доступні ще 8 сервісів: Переклад [чик] (Translate), Пошук по книгам (Books), Offers, Гаманець (Wallet), Shopping, Blogger, Finance і Google+ Photos. У порівнянні з чорною панеллю не вистачає наступних сервісів: Картинки (Image Search), Google Mobile і Відео (Video Search). Посилання на зображення та Gmail виводяться поруч з піктограмою панелі запуску – але тільки на головній сторінці Google.

Ось стара панель:

Нове навігаційне меню схоже на панель запуску додатків Chrome і на розділ додатків в додатку Google Search для iOS. Кожен сервіс супроводжується піктограмою, так що виглядають вони дійсно як додатки.

Вперше загальний навігаційний інтерфейс з’явиться і на YouTube, і взагалі дизайн цього сервісу стає все більше схожим на загальний дизайн Google.

Цікаво буде подивитися, наскільки успішним буде запуск нової навігаційної панелі, чи не спіткає її доля схожого інтерфейсу, який запустили у 2011 році і від якого відмовилися лише через кілька місяців. Тоді доводилося натискати на невелику стрілку поруч з логотипом Google, і тільки після цього виходило величезна меню, в яке було включено безліч сервісів Google. Меню за замовчуванням було приховано, і збагнути, як перейти до іншого сервісу, було непросто; на головній сторінці Google меню показувалося, але це його не врятувало.

У блозі Пошуку про майбутні зміни пишуть так: «Ми представляємо оновлену панель Google, яка спрощує перехід між продуктами і пристроями. Сервіси Google тепер доступні в новій панелі запуску додатків, розташованої у верхньому правому куті екрану. Просто натисніть на знайому сітку Додатки – як на пристроях Android і хромбук. В рамках цього редизайну ми також оновили колірну палітру і форму букв в логотипі Google. Це оновлення поступово з’явиться у всіх сервісах Google протягом найближчих тижнів ».

Спонсором новини виступає інтернет бізнес школа My Academy – практичне навчання для роботи в digital, курси кибермаркетинга. Школа періодично проводить онлайн-конференції в сфері інтернет-бізнесу, тренінги, семінари, а так само пропонує широкий вибір курсів майстер-класів.

Ссылка на основную публикацию