Новий танки Т-103, Т-29, TIGER 131, WZ-120-1G FT, WZ-120G FT в World of Tanks

Зовсім недавно, вийшов патч, який вніс в улюблену багатьма гру WORLD OF TANKS істотні зміни, що зробило геймплей більш насиченим і цікавим. Однак ці нововведення не обмежуються. В даний час, супертестерам запропоновано для випробувань кілька нових машин, які розробники планують вводити в гру. Зокрема, для польових випробувань представлені такі танки:

Кожна з цих машин має унікальні бойовими характеристиками, що виразно позначиться на рандомних боях. Тому пропонуємо детально ознайомитися з можливостями нових танків, уважно вивчити їх ТТХ. Відразу відзначимо, що розглянуті параметри носять ознайомчий характер і можуть змінитися на момент релізу. Отже, приступимо до нашого огляду.

Т-103 радянська преміумна ПТ-САУ на 8-мом рівні

У гілці розвитку радянських танків поки немає преміумних ПТ 8-го рівня, тому буде піонером у цій галузі. Цікаво, але машина є щасливим володарем обертається вежі, що є абсолютною новинкою серед ПТ-САУ СРСР.

Т-103 тактико-технічні характеристики

Огляд Т-103 почнемо з основних показників виживання. Отже, базовий огляд ПТ становить 380 метрів, не найгірший показник, а й ідеальним його не назвеш. У плані бронювання, власників цієї ПТ-шки чекає великий сюрприз. Максимальна товщина бронеплити в лобовій проекції і по бортах становить 100 мм. Цілком зрозуміло, що здивувати однокласників таким бронюванням не вдасться: танк будуть пробивати в років, просто зводячись на силует. Зрозуміло, є невеликий шанс, що снаряд потрапить в маску знаряддя, де броня виглядає трохи солідніше, але постійно сподіватися на таку удачу не варто. Крім цього, для Т-103 властива сарайний, що вкрай негативно впливає на маскування. Тому ПТ гарантовано будуть світити після кожного пострілу і з задоволенням накидати в картонний корпус.

Приємною несподіванкою є порівняно непогана швидкість, однак, швидкість повороту шасі істотно знижує маневреність.

Озброєння Т-103

Можливо в якості компенсації за відверто слабкі параметри бронювання і маневреності, знаряддя Т-103 приємно радує око своїми характеристиками. Альфа гармати становить 440 одиниць. Показник не еталонний, але виглядає вражаючою. Крім цього, приємний разовий шкоди підкріплюється відмінною скорострільністю, що вказує на Т-103, як на відмінного Фармера: ДПМ 2 700 одиниць.

Показники бронепробітія знаходяться на належному рівні: 258 мм бронебійним снарядом дозволять впевнено роздавати шкоди однокласникам, боляче кусати танки вищого рівня. Крім цього, машина має цілком комфортний розкид і непогану швидкість відомості. У плані точності і стабілізації є деякі претензії, але це цілком очікувано для гілки СРСР. Приємно радує обертається вежа, що робить стрілянину більш комфортною, і несподівано хороші УВН: цілих 8 градусів вниз.

Висновок Т-103:

Завдяки відмінному знаряддю, Т-103 в умілих руках має всі шанси стати найкращим Фармером на рівні. Однак бронювання ПТ-шки напевно принесе чимало болю і страждань. В принципі, машина досить своєрідна, а отже буде вимоглива до «прямим рукам».

Т-29 радянський преміум середній танк 3-го рівня


Пропонуємо почати знайомство з новою технікою «Мира танков» з наймолодшого учасника огляду. – це середній танк «порад», який буде знаходитися на третьому рівні. Потрібно уточнити, що даний преміумний танк ймовірно буде видаватися гравцям як презент, приуроченого до семиріччя гри. Для тих, хто не знає, ця знаменна подія відбудеться 12 серпня 2017 року.

Т-29 Тактико-технічні характеристики:

Огляд Т-29 почнемо з тактико-технічних характеристик. Огляд машини становить 300 метрів. В принципі, це стандарт серед однокласників, але танк буде відверто «підсліпуватим». У плані бронювання, машині похвалитися явно нічим. Найміцніший ділянку лобової проекції має товщину бронеплити в 30 мм. Відповідно пробиватися танк буде без праці навіть технікою свого рівня. Борти захищені 20-міліметрової бронею, що теж виглядає гнітюче. Картину доповнює величезний силует, який практично неможливо заховати.

Є у Т-29 і позитивні сторони. Серед середніх танків свого рівня, машина має одні з кращих показників маневреності, динаміки, швидкості.

Озброєння Т-29:

Виживання і боєздатність танка багато в чому залежить від встановленого знаряддя. Тут справи у Т-29 йдуть непогано. Знаряддя нашого СТ володіє нищівним для рівня разовим втратою в 110 одиниць, і комфортним бронепробітіем в 66 мм. Завдяки цим показникам, танк буде впевнено пробивати однокласників і машини 4-го рівня. В боях з п’ятірками доведеться заряджати gold, інакше завдати шкоди супротивникам буде проблематично. Відзначимо, що зустрічатися з представниками 5-го рівня доведеться часто: для Т-29 не передбачений пільговий рівень боїв.

Серед слабких сторін знаряддя можна відзначити низьку скорострільність (ДПМ посилання – 1 320 одиниць), відверто низьку точність, страхітливий розкид, довгий зведення і практично повна відсутність стабілізації. УВН виглядають традиційно некомфортними для радянської техніки: 5 градусів вниз не дадуть нормально пограти від рельєфу.

Висновок Т-29

В рамках пісочниці, і з урахуванням того, що танк йде в подарунок, Т-29 виглядає непогано. Однак комфортної машину явно не назвеш, тому більшість гравців напевно продадуть танчик, щоб звільнити слот в ангарі.

TIGER 131 німецький преміум тт 6-го рівня

Переходимо до дерева розвитку Німеччини. Тут на 6-му рівні буде знаходитися, який надійде в продаж в оригінальному камуфляжі. За зовнішнім виглядом, танк сильно нагадує японського преміумного важкоатлета HEAVI TANK NO. VI. Однак це різні машини з унікальними бойовими характеристиками, як запевняють розробники.

Tiger 131 Тактико-технічні характеристики

Огляд TIGER 131 потрібно почати з базових параметрів виживання. Отже, машина має значну кількість очок міцності і цілком прийнятний для 6-го рівня коло огляду в 370 метрів. Броня у грізного «німця» далека від досконалості. Для захисту лобової проекції корпусу та башти використовуються 100-міліметрові бронеплити. В принципі, на шостому рівні така броня може вважатися непоганий, однак, у плит повністю відсутні раціональні кути нахилу. Тому цілком природно, що під прямим кутом, TIGER 131 будуть пробивати в лоб все кому не лінь. Деяку ілюзію захищеності створює широка маска знаряддя, але цілком покладатися на неї не варто. До негативних характеристик можна віднести величезний силует і квадратні габарити. Повністю заховати настільки масивну тушку буде проблематично, тому танк гарантовано буде фокус арту та душити інші противники.

Відсутність броні забезпечило танку непогану максимальну швидкість

Озброєння Tiger 131

Одне з неписаних правил «Мира танков» говорить, що у бойових машин не може бути тільки поганих характеристик. Будь-який, навіть самий слабкий танк володіє власною родзинкою. Якщо говорити про TIGER 131, сподіватися доводиться лише на озброєння.

В цілому, характеристики озброєння виглядають непогано, однак, ідеальними їх теж не назвеш. Разовий шкоди становить 220 одиниць, що підкріплюється порівняно непоганий скорострільністю і приємним бронепробітіем в 145 мм. З огляду на, що мова йде про машину 6-го рівня, TIGER 131 є досить грізним суперником для однокласників. Параметри знаряддя дозволять роздавати шкоди навіть сімки, але грізні супротивники 8-го рівня «німця» будуть вже не по зубах. Потрібно відзначити, що танк не відноситься до категорії пільговиків, тому не має знижений рівень боїв. Відповідно боєкомплект доведеться стабільно поповнювати голдовимі снарядами.

У плані точності у TIGER 131 справи складаються не ідеально. Великий розкид і слабка стабілізація роблять некомфортною стрілянину на далеких дистанціях. Ці недоліки можна частково нівелювати установкою допоборудования і прокачуванням екіпажа, але великого приросту очікувати не доводиться. Підводить і швидкість відомості: 2.3 секунди це занадто багато для танків Німеччини.

При безлічі недоліків, TIGER 131 має цілком непогані УВН, що дозволяють опускати знаряддя на 8 градусів. Відповідно можна цілком комфортно грати від рельєфу, приховуючи недостатньо захищений корпус і підставляючи під удар маску знаряддя.

Висновок TIGER 131

За великим рахунком, відмінності між HEAVI TANK NO. VI і TIGER 131 полягають в оригінальному камуфляжі, яким розробники прикрасили «німця». Тому складається враження, що користувачам пропонують купити клону японського тяжа, просто помінявши обгортку. Напевно такий маркетинговий хід не прокотить, тому розробникам доведеться міняти характеристики TIGER 131, щоб зробити його більш привабливим.

WZ-120-1G FT преміум ПТ-САУ Китаю на 8-мом рівні WoT

Переходимо до пакету з пряниками. У грі з’являється новий клас техніки для китайського древа розвитку танків – ПТ САУ. З огляду на, що це абсолютна новинка, є сенс детальніше розібрати попередні характеристики.

Тактико-технічні характеристики WZ-120-1G FT

Огляд WZ-120-1G FT почнемо з основних показників, які є запорукою виживання для цього класу бойових машин. Отже, ми маємо цілком непоганий запас міцності і радіус огляду для базової комплектації в 380 метрів. З огляду на, що на ПТ зазвичай ставлять стереотрубу або просвітленого оптику, цей параметр гарантовано збільшиться в кращу сторону.

Бронювання виглядає не дуже для 8-го рівня: 120 і 80 мм для лобової проекції корпусу і бортів відповідно. Якщо з бортами справа йде сумно, але цілком очікувано, вразливість чола ПТ-шки виглядає оманливо. Плити верхньої лобової деталі розташовані під грамотним кутом, що не тільки збільшує фактичну товщину броні, а й істотно підвищує шанси на рикошети і непробиття. Однак залишається приваблива для артилерії плоский дах, гуда зі смаком будуть заходити фугаси з повним втратою. Тому виживання WZ-120-1G FT буде залежати не від товщини лобової броні, а грамотно обраної позиції, яка захистить від арти і не дасть спритним противникам вгризатися в уразливі борту.

Цікаво, але нова преміумна ПТ є володарем одного з кращих коефіцієнтів непомітності в грі. WZ-120-1G FT має низький силует, який дозволить надійно замаскувати машину навіть на відкритих картах. Виявити таку ПТ практично неможливо, а вона буде безкарно кусати супротивників, стабільно поповнюючи скарбничку гравця срібними кредитами. Справедливості заради відзначимо, що корпус у машини незграбно витягнутий, тому потрапити в тікає «китайця» не складе труднощів.

Приємно радують максимальна швидкість, динаміка і маневреність. Тому в разі небезпеки можна швидко змінити позицію.

Озброєння WZ-120-1G FT

Переходимо до знаряддя – головної родзинки будь ПТ-САУ в грі. В цілому, параметри озброєння виглядають добре: разовий шкоди в 440 одиниць і порівняно непогана скорострільність забезпечують танку ДПМ в розмірі 2 800 шкоди в хвилину. Показники пробиття бронебійним снарядом складають 248 мм. Відповідно китайська машина буде раздомажівать практично будь-якого супротивника, що потрапляє в приціл. Зрозуміло, що важко броньовані танки будуть важкопереборні мішенню, тому в боекомплекте доведеться возити 10-15 голдових снарядів.

Розкид у WZ-120-1G FT мінімальний, але загальна точність стрільби кульгає. Знаряддя довго зводиться, явно страждає від відсутності стабілізації. Підводять і кути наведення знаряддя: УГН – 10 градусів в кожну сторону, УВН – 6 градусів вниз.

Висновок WZ-120-1G FT

Оцінивши попередні характеристики, стає зрозуміло, що у WZ-120-1G FT є досить непоганий потенціал. ПТ-шка має відмінну маскуванням і порівняно непоганий вогневою міццю. Однак у знаряддя є багато недоліків, які не дозволять повноцінно реалізувати його можливості. Тому фарм WZ-120-1G FT залишається під питанням.

WZ-120G преміум ПТ-САУ 9-го рівня


Якщо порівняти колліжн моделі «вісімки» і «дев’ятки» ПТ Китаю, можна простежити схожу концепцію. Однак машини помітно відрізняються за зовнішнім виглядом. Звідси випливає висновок, що і бойові характеристики техніки будуть вельми різноманітними. Отже зустрічаємо, нова ПТ Китаю 9-го рівня.

Тактико-технічні характеристики WZ-120G FTОгляд WZ-120G FT традиційно почнемо з базових параметрів. ПТ має значний запас ХП і середній коло огляду в 390 метрів. Право першого пострілу грає для цього класу техніки вирішальну роль, тому цей параметр доведеться покращувати будь-яку ціну.Броня у китайській ПТ досить слабка для свого рівня. Лобову проекцію корпусу захищає бронеплита товщиною 150 мм, яка має незначний нахил. Відповідно пробиватися машина буде досить легко. Трохи краще йдуть справи з маскою знаряддя, а й тут противники високого рівня не зустрінуть серйозної перешкоди для своїх потужних стовбурів. У бортах є всього 80 мм броні. З огляду на ці особливості, потенціал виживання машини в Рандома буде невисоким.

Відзначимо, що WZ-120G FT має досить велику рубку, однак, коефіцієнт маскування виглядає напрочуд пристойно. З огляду на, що відбивати снаряди супротивників ПТ-шке просто нічим, рівень непомітності відверто радує.

Танк може розганятися до 47 км / год, але хорошу максималку нівелює слабка маневреність. Тому якщо ПТ попадеться в чіпкі лапи середніх і легких танків, закрутити її не складе великих труднощів.

Озброєння WZ-120G FT

Характеристики знаряддя – це один з головних параметрів ПТ САУ будь-якої нації і рівня. Не будемо забувати, що даний клас техніки є протитанковими знаряддями. Відповідно знищувати важко броньовану техніку, це основне завдання. Відразу уточнимо, що WZ-120G FT має для цього всі можливості.

Разовий шкоди бронебійним снарядом становить 560 одиниць, додаємо сюди відмінну скорострільність і отримуємо близько 3 000 шкоди в хвилину. Крім цього, ПТ впевнено пробиває броню в 262 мм, що робить «китайця» небезпечним супротивником для однокласників і високорівневою техніки. В принципі, характеристики знаряддя дозволяють впевнено наносити шкоди навіть сталевим монстрам 10-го рівня, однак, 5-10 подкалиберних снарядів в боекомплекте зайвими не будуть.

Потрібно відзначити, що озброєння WZ-120G FT все ж далеко від ідеалу. Знаряддя має прийнятний розкид, але тут явно спостерігаються проблеми зі стабілізацією і швидкістю відомості. Тому машина буде некомфортно себе почувати при дистанційних перестрілках. Зрозуміло, що установкою допмодулей і прокачуванням екіпажа можна поліпшити ці показники.

Відзначимо, що і кути наведення знаряддя теж не ідеальні. Як і у попередника, стовбур може зміщуватися в вертикальній площині на 20 градусів: по 10 у кожну сторону. Схиляння по горизонталі становить 6 градусів, тому про комфортну грі від рельєфу залишається тільки мріяти.

Висновок WZ-120G FT

Характеристики WZ-120G FT викликають двоякі відчуття при детальному розгляді. З одного боку, ми маємо непогані дані знаряддя, що дозволяють впевнено роздавати шкоди будь-яким противникам. З іншого – громіздкий силует і відсутність серйозного бронювання на 9-му рівні. Тому ПТ вимагатиме звикання, напевно принесе масу болю недосвідченим гравцям. При цьому, в досвідчених руках танк повинен досить непогано фармить, завдаючи купу шкоди.

висновок

Ми розібрали технічні ппараметри п’яти нових преміумних машин, які будуть вводитися в гру в доступному для огляду майбутньому. В цілому, кожен танк має свої унікальні особливості, які виразно вплинуть на загальний геймплей. Особливий інтерес ігрового співтовариства викликають ПТ китайської гілки розвитку, які будуть служити її логічно продовженням. Цілком можливо, що незабаром ми зможемо познайомитися з артилерією Китаю, щоб древо танків нації було повністю завершеним.

Нагадаємо, що в даний час, вся описана в огляді техніка проходить польові випробування на тестових серверах гри. За результатами тестування, розробниками будуть вноситися зміни в характеристики машин, щоб зробити їх більш комфортними в освоєнні. Тому наведені в статті характеристики не є еталонними, і до моменту релізу можуть змінитися в кращу або гіршу сторону. У будь-якому випадку, залишається чекати релізу і сподіватися, що нові преміумні ПТ повністю виправдають очікування гравців.

Ссылка на основную публикацию