Новинки, які очікують нас в Windows 10 Creators Update

Вихід великих оновлень для Windows 10 завжди очікується з цікавістю – з ними користувачі отримують безліч додаткових функцій. В наступному оновленні Windows 10 Creators Update, очікуване 11 квітня, операційна система отримає цілий набір функцій, який буде цікавий креативним особистостям, геймерам і іншим користувачам.

Можливості для ігор

Beam трансляції

Після установки оновлення можна буде вести трансляції геймплея в реальному часі. Дана опція буде реалізована за допомогою сервісу Beam, який забезпечить максимальний комфорт для онлайн-глядачів.

Ігрова панель

Даний елемент також буде покращено. Тут будуть розташовуватися всі ігрові інструменти:

  • Beam-трансляції;
  • Знімки екрану;
  • Replay цікавих моментів і ін.

Ігровий режим

Game mode, спеціальним чином адаптований для ігор, дасть геймерам можливість відчути максимальну продуктивність комп’ютера в процесі гри.

Ультрависока дозвіл

Найновіші ігри тепер будуть виглядати ще реалістичніше. З Creators Update можна буде насолоджуватися ігровим відео з роздільною здатністю 4K.

Можливості для творчості

Робота з 3D-зображеннями

Якщо ви любите створювати тривимірні об’єкти, то після поновлення Windows 10 робити це буде набагато простіше і зручніше. Тепер до складу стандартних системних додатків входить Paint 3D, за допомогою якого робота з 3D-зображеннями буде максимально комфортною.

Windows Ink

Функція «Цифрові чорнило» дозволяє здійснювати рукописний ввід. Тепер від руки можна буде писати тексти, малювати картинки і робити нотатки.

карти

Додатки для також будуть суттєво покращені. Користувачі зможуть персоналізувати карту під себе, додавши туди маршрути, цікаві місця або коментарі до об’єктів за допомогою «цифрових чорнила».

Розваги

Фотогалерея

З Creators Update прямо в галереї можна писати на фото- і відеофайли з допомогою Windows Ink.

Movies & TV

Стандартний системний мультимедіа плеєр тепер вміє відтворювати «картинку в картинці». Тепер можна переглядати медіафайли не відволікаючись від інших завдань.

Groove всюди

Програвач «Музика Groove» тепер працює разом з OneDrive. Така інтеграція дозволяє створити єдиний список відтворення для всіх ваших гаджетів, незалежно від платформи, на якій вони працюють – Windows, iOS або Android.

підтримка EPUB

Для читання електронних книг EPUB більше не треба буде встановлювати сторонні рідери. Тепер цей формат підтримується прямо в Edge. Завантажте в браузер улюблену книгу, налаштуйте найкращий вид відображення і читайте собі на втіху.

замість післямови

Ось такі зміни очікуються в Windows 10 Creators Update. Крім розглянутих нами новинок, відразу помітних користувачеві, також будуть оновлені і компоненти операційної системи. До виходу офіційного поновлення залишилося зовсім небагато часу, і дуже скоро ми зможемо побачити і оцінити Creators Update на наших комп’ютерах.

Ссылка на основную публикацию