Новини платіжних систем, заробіток в мережі, електронний гроші


Якими способами можна отримати біткоіни?

Біткоіни вважаються специфічної криптовалюта, яка використовується при електронних розрахунках. Вони є дуже популярними останнім часом, а також доступні для отримання абсолютно будь-яким користувачем інтернету. Придбати їх можна різними методами, одні з яких вважаються складними і витратними, а інші простими і з мінімальними вкладеннями як зусиль, так і грошових коштів.

—————————-

Кредит в режимі on-line

Сучасні технології на сьогоднішній день дозволяють не тільки замовити додому їду, придбати в інтернеті одяг, техніку, оплатити рахунки та інше, а й взяти кредит не встаючи зі стільця на цілком стерпних умовах.

Одними з тих, хто часто надає такі кредити, є банки та кредитні спілки. Кредит можна брати для самих різних цілей і в цій статті ви знайдете відповідь на питання про те, як же отримати споживчий кредит он-лайн.

—————————-

Як використовувати обмінник WebMoney і альтернативні варіанти обміну валют

Ні для кого не секрет, що електронні платіжні системи на сьогоднішній день надзвичайно популярні і затребувані, особливо це стосується WebMoney. Звичайно така тенденція легко з’ясовна, так як використання електронної платіжної системи істотно спрощує життя сучасних людей. Але незважаючи на те, що Вебмані використовується людьми регулярно для різних цілей, багато хто до цих пір не знають, як здійснювати певні операції в ній.
—————————-

Перший по універсальності і зручності сервіс монетизації

З ростом популярності заробітку в інтернеті зростає і кількість веб-майстрів, а вони, в свою чергу, повинні, крім розробки, розкрутити свій майданчик. На цьому етапі з’являються складності, так як ручний процес контролю реклами, що приносить дохід, трудомісткий. Ще більше часу і сил витрачається на її розміщення і вирішення фінансових питань.
Ключові теги:
—————————-

Qiwi реєструє товарний знак «Бітрубль»

Як повідомляє агентство «Інтерфакс» з посиланням на прес-службу компанії, Qiwi подала в Федеральну службу з інтелектуальної власності (Роспатент) заявку на реєстрацію товарного знака «Бітрубль».
—————————-

PayPal впровадила в Україні послугу безкоштовного повернення товарів

Компанія PayPal запустила в Україні послугу безкоштовного повернення товарів, придбаних в інтернет-магазинах: вона покликана допомогти вітчизняним споживачам відшкодувати витрати на повернення покупок, які не виправдали очікування.
—————————-

Платіжний сервіс Samsung Pay запрацює найближчим часом

Компанія Samsung розповсюдила повідомлення про те, що сервіс Wallet припиняє роботу 30 червня. Після цього південнокорейський гігант зосередиться на розвитку платіжної системи Samsung Pay.
—————————-

Як заробити на партнерці

Якщо ви вже освоїли партнерський бізнес і знайомі з основами інтернет-бізнесу, і хочете всього лише дізнатися як заробити на партнерці Аліекспресс, це стаття саме для вас. Тут не буде теорії про партнерські сайтах, і що вони з себе представляють, а тільки практичні методи, що дозволяють в короткі терміни заробити на одній конкретній партнерке – Аліекспресс. Вебмайстрам, які тільки починають свою співпрацю з Aliexpress, прочитати цю статтю потрібно обов’язково.
Ключові теги:
—————————-

Платіжна система QIWI розпочинає співпрацю з Поштою України

Популярна платіжна система QIWI і Пошта України запускають спільний сервіс грошових переказів, завдяки якому російські користувачі зможуть здійснювати перекази через термінали QIWI, веб-сайт і мобільний додаток Visa QIWI Wallet.

Ссылка на основную публикацию