Обмінник електронних грошей онлайн: оперативно і доступно


Обмінник електронних грошей онлайн: оперативно і доступно

Власникам електронних грошей неможливо обійтися без звернення до спеціальних посередникам, що допомагає перетворити їх віртуальні гроші в реальні – ручним, автоматизованим і напівавтоматизованого пунктам обміну електронних валют. Такі обмінні пункти пропонують здійснити обмін електронних валют, продаж або купівлю електронних грошових коштів.

Численні обмінні пункти електронних грошей пропонують скористатися своїми послугами онлайн. З їх допомогою клієнти можуть:

  • вивести електронні гроші на платіжні карти;
  • виконати миттєве поповнення будь-якої електронної валюти;
  • провести обмін однієї електронної валюти на іншу;
  • знайти найвигідніший курс обміну електронної валюти;
  • скористатися однією з партнерських програм, пропонованих цими ресурсами.

Обмінники електронних грошей здійснюють операції з більш ніж 140 видами електронних грошей, деякі з них працюють цілодобово. При використанні послуг обмінників відпадає потреба в прив’язуванні банківських карт або банківських гаманців. Всі операції виконуються дистанційно, для обміну грошей за допомогою таких обмінників досить кількох хвилин.

Процедура обміну електронних грошей проходить в кілька етапів, які включають в себе:

  • визначення валют, що беруть участь в транзакції;
  • заповнення форми заявки обраного обмінного пункту;
  • переадресація запиту на відповідний сайт банку-еквайра або онлайн-ресурсу, де зареєстрований електронний гаманець;
  • підтвердження платежу і завершення операції шляхом повідомлення на електронну пошту або повідомленні на стільниковий телефон.

З метою контролю і відстеження надійності подібних обмінних пунктів проводиться ретельний моніторинг. Система моніторингу обмінників дозволяє проводити аналіз достовірності наданої ними інформації щодо курсів валют і наявності резервів, в результаті чого визначається бізнес-рівень (BL) того чи іншого обмінника і його надійність для грошових коштів клієнтів. Моніторинг допомагає визначитися з вибором ресурсу серед інших обмінників, що пропонують аналогічний обмін або інші операції з електронними грошима.

Обмінники електронних валют, що надають свої послуги за допомогою Інтернет, значно економлять час своїх клієнтів, оскільки тепер немає необхідності шукати відповідний ресурс і витрачати час на те, щоб до нього дістатися.

Ссылка на основную публикацию