Очищаємо систему від сміття і непотрібних файлів

Одним з кращих і найпопулярніших засобів для прибирання Windows вважається CCleaner. Його назва є скорочення від Crap Cleaner, що означає «сміттєзбирач» і точно описує головну задачу цієї програми.

Офіційний сайт програми www.piriform.com. Якщо ви не плануєте встановлювати йде з нею в комплекті браузер Google Chrome, на першому екрані майстра установки не забудьте зняти прапорець поруч з «Install Google Chrome as my default browser» в нижньому лівому кутку.

Тепер поміняйте мову програми на російську. Для цього натисніть на «Options», а потім – на «Settings». У категорії «Language» виберіть рядок «Русский». Для генерального прибирання перейдіть в лівій частині екрана на розділ «очищення»І натисніть кнопку«аналіз».

CCleaner ретельно просканує вашу систему. Якщо при цьому йому потрібно закрити якісь програми, спочатку збережіть всі відкриті файли і тільки потім натисніть «Так».

На завершення ви дізнаєтеся, скільки місця CCleaner може звільнити і які дані для цього необхідно видалити з вашого комп’ютера. Перегляньте список, а потім запустіть власне прибирання кнопкою «очищення»І натисканням на«ОК».

CCleaner дозволяє провести і іншу корисну процедуру – очищення бази даних реєстру Windows. У ній з часом накопичується багато зіпсованих записів і непотрібних елементів. Для цього зліва натисніть на «Реєстр», А потім на«Пошук проблем».

Видаліть всі виявлені утилітою CCleaner помилки кліком по «виправити вбрання».

Відзначимо, що очищення реєстру від помилкових записів практично не впливає на швидкість роботи Windows, а тільки дозволяє підтримувати порядок в цьому важливому системному файлі.

Більш відчутні результати приносить чистка списку автоматично стартують разом з Windows додатків. Щоб позбавити систему від марно використовують ресурси ПК процесів, в головному вікні про-
грами CCleaner перейдіть в розділ «Сервіс | Автозавантаження ».

Тут ви побачите всі процеси, які стартують одразу після завантаження ОС. Особливо багато їх буває від Adobe та інших розробників, які зловживають моніторингом стану ОС і регулярним зверненням в мережеві сервіси. Виділіть послідовно непотрібні процеси і відключіть їх старт, натиснувши праворуч на кнопку «Вимкнути».

Якщо ви сумніваєтеся в своїх діях, зверніться до більш досвідченим користувачам на численних форумах, які точно знають, запуск яких процесів можна відключити безболісно для роботи ОС і ваших повсякденних програм, або задайте питання тут.

Ссылка на основную публикацию