Очищення реєстру з CCleaner – програма для очищення комп’ютера від сміття

Чим довше ми працюємо за комп’ютером, тим більше сміття на ньому накопичується. Особливо, коли комп’ютер як річ необхідна використовується для: іграшок, фільмів, виходу в інтернет (з відвідуванням сотні ресурсів) і роботи звичайно ж.

Всі ці радості в будь-якому випадку ведуть до засмічення системи з наслідками у вигляді високої фрагментації зависання і гальмування всієї системи. Надалі легше перевстановити систему, ніж всі чистити самому.

Хоча після цього доведеться заново відновлювати всі налаштування, ігри, програми і т.д.

Очищення комп’ютера від сміття

У людини який користується комп’ютером часто і для виконання широкого спектру завдань, процедура такого відновлення може затягнуться на весь день і то, можливо не зовсім вдало закінчиться.

Щоб уникнути цієї проблеми, досить проводити регулярне чищення реєстру і системи комп’ютера.

В якості вирішення, пропоную вашій увазі програми – Regseeker CCleaner. Використання цих програм в зв’язці, це як від компанії Инктек, швидко і качественно.А тепер про подробней про самих програмах …

Ці програми не полегшують процес відновлення системи після переустановлення, їх призначення, це – тримати ваш комп’ютер в повній чистоті і порядку

Погодьтеся набагато приємніше працювати за чистим, швидким і доглянутим комп’ютером, ніж очікувати моменту коли комп остаточно почне задихатися і тільки тоді заново систему.

А почнемо ми чистку реєстру зі зручною, простий а головне безкоштовної програми – Regseeker.

Програма для очищення комп’ютера від сміття прекрасно справляється зі своїм завданням. Давайте цим і займаємося. викачуємо (посилання) І запускаємо програму у себе на комп’ютері (установка не потрібно).

Тепер переходимо до пункту“Clean the Registry” відзначаємо всі галочками і натискаємо ОК!


Після завершення пошуку, виділіть всі записи реєстру за допомогою кнопки Select all


Потім на будь-який з записи реєстру, натисніть правою кнопкою миші і виберіть останній запропонований пункт.

Все очищення реєстру завершена, в разі виникнення проблем, існує можливість відновити реєстр. Для цього перейдіть в вкладку Backups і виберіть останнім збереження.

Два рази клікніть по ньому мишкою і все, ваш реєстр відновлений.

За час користування цією програмою, вона жодного разу не калічила і не викликала у мене помилки в реєстрі. Так що можу сказати, що ця функція звичайно потрібна, але я нею так і не скористався.

чистка реєстру

Також програма вміє багато чого, але та версія що ви завантажили – це остання безкоштовна версія і всі наступні необхідно оплачувати, тому для решти очищення системи, ми скористаємося більш актуальним рішенням А саме CСleaner.

Серед усіх варіантів програм з подібним функціоналом я не випадково зупинився саме на CСleanerЦе справжній монстр для очищення РЕСТРА і всього можливого сміття у вашій системі і зараз Ви в цьому самі переконаєтеся

Для початку завантажуємо архів з програмою і перед установкою оной встановлюємо .Net FrameworkДетальніше я про це писав тут.

Тепер встановлюємо саму програму CСleanerТут як завжди все просто і зрозуміло. Вибираємо зручний вам мову, для мене це російська

Потім кілька разів далі, в останньому пункті можете зняти нижню галочку (yahoo панель), вона нам ні до чого.

Після установки, у вас запуститься сама програма, зараз її потрібно закрити. Тепер з архіву з програмою CСleanerрозпаковуємо архів path.zipі запускаємо .файл. Необхідно провести оновлення Ccleaner

Тепер знову запускаємо програму і натискаємо кнопку аналіз, після завершення аналізу тисніть на кнопку очистка, всі пункти в CCleaner вже виділені, тому додатково можна нічого не налаштовувати.

Потім для більш глибокого чищення реєстру, натисніть на вкладку праворуч «Реєстр» – пошук проблем.потім виправити.

Все ваш реєстр в повному порядку.

Програма для чистки комп’ютера ccleaner

За допомогою зв’язки з двох програм, сьогодні ми повністю очистили реєстр і систему від сміття. Були почищені все куки, папка і багато іншого.

Також завдяки встановленому плагіну на CСleanerз архіву path.zip були проаналізовані ваші встановлені додатки і в разі виявлення сміття в оних, оно був вичищений.

Тепер для повного відчуття виконаного обов’язку, можна провести оптимізацію диска про яку я писав у статті – дефрагментація, очистку вірусів з і видалення програм. І у вас повноцінна робоча конячка без різних багів, глюків і т.д.

Пізніше ми розглянемо як ще значно збільшити швидкість комп’ютера. Щоб не пропустити.

Від себе рекомендую виконувати вище описані дії не рідше ніж раз на місяць. До того ж чистка реєстру займає не так вже й багато часу і сил.

Ссылка на основную публикацию