Огляд 3D принтера PrismHome V2

 

Представляємо вашій увазі абсолютно нову версію принтера. Насправді він уже знайомий нам, адже це легко впізнаваний Prism Pro V2, тільки в зменшених розмірах. Він спеціально створений для людей, які професійно займаються 3D печаткою, але тільки на дрібносерійне виробництво. Зазвичай це стосується тих, хто працює в маленьких підприємствах або виготовляє вироби в домашніх умовах.

особливості моделі

PrismPro V2 – є прабатьком цієї моделі, тому вона передала їй всі свої переваги. З технічної точки зору, обидва принтера майже не відрізняються один від одного. Різниця настільки незначна, що просто не має значення. Основна відмінність – розміри, які складають всього лише 620 times 710 times 1280 мм. Це значно спрощує пошук місця для розташування принтера в офісі або кімнаті.

Але не тільки зручність у використанні роблять його більш привабливим, не варто забувати про важливою складовою будь-якого принтера – області друку. У цій моделі вона починається в радіусі 400 мм, це показник діаметра, висота ж дорівнює 560 мм. Це відмінний показник для такого невеликого і компактного принтера. Основними перевагами моделі є:

  • Дуже якісний друк. У наш час складно знайти більш якісні принтери, ніж знамениті моделі від компанії Prism. Кожна виріб – справжній витвір мистецтва;
  • Простота в управлінні. Точніше керувати практично нічим не доведеться, принтер зробить все за вас;
  • Зручність у використанні. Ще один плюс, який відрізняє принтери марки Prism;
  • Висока точність. Принтер промальовує моделі з максимальною точністю.

Технічні характеристики

Модель має дуже потужну плату, яка заснована на 32-бітному процесорі. Це дозволяє розвивати максимальну швидкість і якість друку. Точність знаходиться на дуже високому рівні, навіть якщо ви намагаєтеся виготовити великий чи складний об’єкт. Для цього принтера не проблема зробити щось неймовірне, він готовий прийняти будь-який виклик. Також варто згадати про безперебійну роботу, яка може продовжувати багато годин.

Витривалість, надійність, якісність – основні параметри цієї моделі. Wi-Fi – саме з його допомогою тепер можна управляти процесом створення предметів. У моделі присутній невеликий екран, в якому є фронтальна установка SD-карти. Величезна перевага в тому, що меню російською мовою, а значить, спрощує користування принтером. Особливо це стосується тих, хто не знає англійської.

Максимальний комфорт і зручність у використанні – ось до чого прагнули творці моделі. Тепер при виготовленні моделей не потрібно використовувати додаткові кошти, щоб вони утримувалися на робочому столі. Він має спеціальну поверхню, яка як би «прихоплює» заготовку і утримує на місці.

особливості моделі

Основна особливість полягає в вертикальної подачі прутка, це виконується крізь механічний елемент, який робить точність подачі пластика практично нереальною. Тепер не потрібно боятися того, що нитка може закрутитися, вищеописане перевага виключає таку можливість. У моделі є датчик контролю, які відповідає за кількість що залишився пластика. Якщо він закінчитися, вся процедура зупиняється і може бути відновлена ​​з того ж місця.

Варто згадати про зовнішній тримачі, який притримує котушку з допомогою магнітів. Така конструкція має до використання котушок різних величин і ваги. Автоматичне калібрування – інноваційна функція, яка є в принтері. Робоче місце може підігріватися в будь-який момент. У свою чергу, екструдер має спеціальну систему, яка буде охолоджувати його і не давати перегрітися.

PrismHome V2 – це 3D-принтер нового покоління, який являє собою ідеальну модель. У ній зібралися всі переваги сучасного моделювання, в ньому ви знайдете надійність, якісність, максимально зручну систему управління. Також не варто забувати про російськомовне меню, ну і звичайно вигідною ціною. Ви зможете створювати сувенірну продукцію, декоровані предмети, макети, побутові предмети, іграшки і так далі.

Що ж можна створювати, придбавши такий принтер?

Для PrismHome V2 немає неможливого, з його допомогою можна створити практично все:

  • Скомбінувати різні види пластика разом і сконструювати ідеальну скульптуру;
  • В один і той же час друкувати різними кольорами, що лише підвищує можливості;
  • Майбутні об’єкти можуть мати абсолютно різними розмірами;
  • Моделі можуть мати максимальною точністю, наприклад, поверхня скульптури не обов’язково буде гладкою, а ребристою або хвилястою;

Принтер може виготовляти окремі частини, які в майбутньому можуть об’єднаються в одне ціле.

Ссылка на основную публикацию