Огляд акустичної системи 2.1 Logitech Speaker System Z523

Стандартні вбудовані динаміки ноутбука, або малопотужні офісні колонки для стаціонарного комп’ютера, не дадуть відчуття повноцінного звуку. З таким набором, ви не зможете відчути потужність басів, так і звук буде залишати бажати кращого. Для того, щоб ваш комп’ютер видавав більш-менш гарне звучання, вам на допомогу прийдеакустична система 2.1, яка здатна вирішити деякі проблеми зі звуком. Сьогодні ми представляємо вам огляд акустичної системи Logitech Speaker System Z523 і розповімо, чим вона відрізняється від інших типів обладнання.
Доброго часу!

Сьогодні ми вирішили зробити огляд акустичної системи Logitech Speaker System Z523,, яка володіє системою звучання типу 2.1. Це порівняно доступна система потрапляє в середній ціновий сегмент з хорошим співвідношенням «ціна / якість». Це звичайно не дизайнерські колонки адже система має пластикові корпусу, але при цьому, вся акустична система 2.1 виглядає досить цікаво. До всього, в комплекті йде невеликий Сабвуфер розміром 16.5 см. Він забезпечує досить хороші баси, якої так не вистачає системам 2.0, які не мають сабвуфера.

Отже … Один з плюсів, це гарне кількість басів. Але одним з мінусів, є не досить чисте звучання. Хоча навряд чи варто очікувати чогось кращого за таку ціну. Якщо ви хочете більш кращої якості, то вам слід витратитися в два рази більше на систему з сабвуфером та колонками більшого розміру, щоб досягти іншого рівня звучання. Але, все таки ця акустична система 2.1 володіє хорошим звучанням, особливо за невеликі гроші.

також, акустична система Logitech Speaker System Z523 пропонує зручне підключення. На правій колонці, є вбудований кабель, який дозволяє підключити їх до вашого iPOD або іншому Mp3 плеєра.

Також, на правій колонці розташований додатковий аудіовхід. Він знаходиться на правій стороні разом з роз’ємом під навушники. На передній стороні, ви знайдете регулятори гучності і басів, що дуже зручно, так, як ви зможете налаштувати бажаний рівень басів.

Мабуть, варто згадати, що акустична система Logitech Speaker System Z523 володіє функцією об’ємного звучання. Для того, щоб забезпечити звук навколо, на задній частині колонок, є додатковий динамік, який створює цей ефект.

Ви можете встановити їх в середині кімнати і чути звук, який виходить із задніх динаміків. А якщо ви поставите їх біля стіни, то будете чути відбитий звук.

На самому сабвуфере розміщений ще один аудіовхід. Це композитний вхід і це означає, що ви можете підключити акустичну систему 2.1 до телевізора.

Більшість сучасних телевізорів, мають композитний аудіовихід. Ви можете приєднати його до акустичної системи Logitech і отримати більш якісне звучання, ніж від вбудованих динаміків телевізора. Ви також можете підключити до системи, PlayStation 3 або будь-яку іншу ігрову приставку.

В цілому, Logitech Speaker System Z523 досить хороша акустична система 2.1. Нехай вона не має видатну частотою звуку, але вона володіє хорошими басами і гучністю. Цілком гідний вибір для ігор, фільмів і музики. Просто не слід очікувати професійної якості, зате слід переконатися, що у вас є місце для сабвуфера на підлозі.

Ссылка на основную публикацию