Огляд AMX 40 самого броньованого легкого танка в World of Tanks

Шанувальники гри world of tanks зрозуміло знайомі з AMX 40 займає 4 рівень в гілки дослідження, ну або хоч раз стикалися з нею в Рандома. Машина повністю ламає стереотип про картонній броні французької техніки. Для тих, хто не знає: AMX 40 один з найбільш броньованих легких танків в грі. У цьому плані, цей ЛТ цілком впевнено може конкурувати з більшістю тяжів на своєму рівні. Для низкоуровневой техніки, француз представляється непробивним сталевим монстром. Однак це не зовсім так: в уявній невразливою броні досить багато вразливих зон. Щоб не бути голослівними, зробимо огляд про AMX 40.

AMX 40 тактико-технічні характеристики

Огляд AMX 40 слід почати з того, що запас міцності є помітно нижче, ніж у інших легких танків 4-го рівня. До дійсно гарним показникам можна віднести радіус огляду: 400 метрів в базовій комплектації, а й тут потрібні поліпшення.Дійсно хороші характеристики AMX 40 відносяться до бронювання. Бронеплити розташовані під грамотними кутами, тому товщина наведеної броні в лобовій проекції танка варіюється від 70 до 232 мм. З огляду на, що мова йде про легкий (!) Танку четвертого рівня, цифри виглядають вражаюче. Цікаво виглядають і борта машини: більшу частину корпусу закриває екран, тому під хорошим кутом, француз може танковать бортами не гірше важких танків 10-го рівня.

Однак за міцний корпус доводиться розплачуватися динамікою. У танка непогана максималка, але набрати її танк може тільки при розгоні з гірки, і то, якщо трапиться попутний вітер. Швидкість повороту шасі у AMX 40 просто мізерна, тому закриття його можуть навіть деякі важкі танки.Ще однією осіданням ТТХ AMX 40 є озброєння. Ні, топова гармата має пристойну альфою, і при попаданні вибиває з противника велика кількість ХП. Однак ця перевага відразу перекреслюється критично низькою скорострільністю. ДПМ машини всього 1 065 одиниць, що є одним з найгірших показників на рівні. Бронепробітіе виглядає непогано, але тільки серед однокласників. Потрапивши до 5-6 рівням, AMX 40 не врятують навіть кумулятіви. До недоліків можна віднести жахливу точність і критично довгий час відомості. УВН виглядають непогано: знаряддя схиляється на 7 градусів, однак, ідеальним цей параметр теж не назвеш.

Дослідження і прокачування AMX 40

Всього на топове дослідження AMX 40 буде потрібно затратити 4 610 одиниць досвіду. А для найшвидше і правильно дослідження AMX 40 необхідно діяти наступним чином, де в першу чергу прокачується:1. Ходова AMX 40 bis для підвищення вантажопідйомності і можливості установки додаткових модулів;
2. Встановлення знаряддя 47 mm SA35 для збільшення шкоди, з кращими характеристиками точності, має бути вже покращеному з попереднього танка AMX 38;
3. Далі досліджуємо двигун Somua LM зовсім небагато поліпшить показники динаміки;
4. Дослідження вежі Renault-Balland дозволить встановити топове знаряддя і додасть 10 мм броні, а також збільшить огляд;
5. Установка топового знаряддя 75 mm SA32 зі збільшеним втратою, але з уповільненою швидкістю відомості;
6. Якщо з AMX 38 не дослідили радіостанцію ER 53, то прокачуємо.

Устаткування і перки на AMX 40

З огляду на досить неординарні характеристики AMX 40, найбільше проблем спостерігається в плані озброєння. Тому рекомендуємо такий набір допоборудования:

  • Досилатель.
  • Стабілізатор.
  • Просвітлений оптику.

Третій слот можна залишити для поліпшеної вентиляції: огляд у танка непоганий, а зайвий бонус до характеристик знаряддя не завадить.

У плані навичок екіпажу можна орієнтуватися на такий порядок прокачування:

Вибір витратних матеріалів краще застосовувати використовуючи стандартний набір.

Зони пробиття AMX 40

Незважаючи на значні показники наведеної броні, AMX 40 є досить вразливою машиною. Почнемо з того, що броня відмінно тримає попадання від однокласників і техніки 2-3 рівня, навіть 4 рівні не завжди будуть пробивати. Потрапляючи в бої з шістками, готуємося вбирати бронею все, що летить в нашу сторону. З огляду на параметри точності, скорострільності і бронепробітія знаряддя, навіть огризнутися нормально не вийде.
Однак навіть в однорівневих боях, AMX 40 часто страждає. Солідна броня має кілька вразливих зон. Наприклад, очікувано вільно пробиваються кулеметні гнізда. З командирської башточкою справи йдуть трохи гірше, але і сюди добре заходять снаряди однокласників.
Вразливою зоною є корми: тут всього 40 мм броні. Порівняно невелика бронеплита знаходиться відразу під вежею: 60 мм, розташованих під прямим кутом не виглядають серйозною перешкодою. Варто відзначити, що вздовж бортів розташовані паливні баки, тому від будь-якого пробиття, танк може спалахнути.

Як грати на AMX 40

По суті, AMX 40 повинен підсвічувати для своєї команди, але з огляду на динаміку, танк не зможе цього зробити в принципі. Тому тактика гри буде помітно відрізнятися, від боїв на інших ЛТ. Потрібно відзначити, що танк сильно залежить від рівня бою, в який потрапляє волею рандома. Тому існує два варіанти тактики гри на цьому француза:

  1. В топі. Потрапивши в верх списку, тактикою можна не морочитися взагалі: вибираємо будь-який напрямок і методично їдемо у напрямку до бази. Якщо в команді противника немає арти, цілком реально дістатися до бази, взявши загарбника і сталеву стіну.
  2. В низу списку. Потрапивши до шістки, броня перестає рятувати AMX 40. Тому доведеться триматися за спинами сокомандніка, намагаючись завдати максимум шкоди. Ідеальний варіант: залишитися біля бази і захищати арту від прорвалися світляків.

Варто відзначити, що отримати задоволення від гри на AMX 40 можна, але для цього не варто зайвий раз висовуватися і ризикувати. Взагалі, танк вважається прохідний машиною, що відкриває доступ до більш цікавою і маневреної техніці.

Ссылка на основную публикацию