Огляд CAERNARVON ACTION X – новий Британський преміум танк 8 рівня World of Tanks

З 14 вересня 2018 року в World of Tanks проходило ігрове подія, в якому нагородою за успішне виконання завдань була преміумна машина Caernarvon Action X – важкий британський танк VIII рівня. В якості додаткового бонусу, техніка була оформлена в оригінальному стилі, але нанесена на борту розфарбування є далеко не головною перевагою «британця».

Історичні факти Caernarvon Action X

Роботи над даним проектом велися компанією English Electric, як подальший розвиток серії універсальних машин FV200. Однак роботи були згорнуті на користь проекту A41, який згодом отримав назву Centurion. Тому жодного боєздатного зразка Caernarvon Action X ніколи не існувало.

Тактико-технічні характеристики

Почнемо огляд Caernarvon Action X з рев’ю основних параметрів новачка в порівнянні з іншими важкими танками VIII рівня. Важить «британець» 65 тонн при показниках середньої вантажопідйомності в 70 тонн. Цілком природно, що розігнати цього сталевого гіганта до пристойних швидкостей дуже складно, і завдяки 950-сильному дизелю танк впевнено вичавлює скромні 36.3 км / год. Це далеко не найкращий показник на рівні, але для важкої техніки вирішальну роль відіграє броня.

Caernarvon Action X – ТТХ

На місці тяж крутиться зі швидкістю 28 градусів в секунду, що є цілком гідним значенням. Радіус огляду «британця» – 380 метрів, і це для ТТ VIII рівня досить непоганий показник, що дозволяє при наявності хорошого екіпажу бачити більшість загроз завчасно і навіть допомагати союзникам подсветом ворогів.

Розробники обдарували танк знаряддям OQF 20-pdr GUN Type B Barell, яке не може похвалитися високим разовим втратою, зате має порівняно непоганий точністю і феноменальною скорострільністю. Пробиття бронебійним снарядом становить 226 мм, це не найгірший показник серед «вісімок», а й ідеальним його назвати складно.

OQF 20-pdr GUN Type B Barell

Пільговиком «британець» не є, тому на випадок зустрічі з танками X рівня доведеться возити Gold, яка підніме бронепробітіе до 258 мм. Разовий шкоди становить всього 230 одиниць. Якщо порівнювати з радянськими «Ісамі» (390) і американським Т-34 (450), альфа виглядає гнітюче. Але все компенсує ДПМ.

Завдяки базової скорострільності 10 пострілів в хвилину, танк в середньому може нанести 2 500 шкоди за цей час. Зводиться знаряддя за 2.3 секунди, розкид становить 0.32 на сотню метрів. Додамо, що стабілізація знаряддя досить хороша, тому можна ефективно вести вогонь в русі і вступати в дистанційні перестрілки.

Що ставити з обладнання:

Яке обладнання вибирають стримери на Caernarvon Action X:

Бронювання Caernarvon Action X

Захищеним і невразливим Caernarvon Action X в WoT назвати складно. Зрозуміло, в прямих і умілих руках танк зможе цілком ефектно танковать бортами і вежею, але тут багато що залежатиме від рівня і бойових навичок противника.

Почнемо з корпусу. Найбільш міцною частиною традиційно є ВЛД, де можна виявити 130 міліметрів броні, розташованої під відносно непоганим кутом. Однак трохи нижче знаходиться вразливий НЛД, який представляє собою здорову і вельми апетитну деталь танка. Бока у «британця» екрановані, але надії на них небагато, враховуючи товщину бортової броні машини всього в 50 міліметрів. Крім того, під час гри точно не варто підставляти противнику 38-міліметрову корму, пробивати яку гарантовано будуть всі бажаючі, незалежно від рівня техніки і статі гравця.

Куди пробивати Caernarvon Action X

З бронюванням вежі справи йдуть набагато краще. У лобовій проекції можна спостерігати впевнені 254 міліметри, доповнені раціональними кутами нахилу броні. Сподіватися на гарматну маску не варто: цей елемент настільки малий, що потрапити в нього складно навіть спеціально вицелівая. Помітно виступаючих люків та інших незахищених аксесуарів на вежі немає, тому цією частиною «британець» зможе танковать навіть проти «десяток», за умови, що по ньому не будуть стріляти голден і фугасами.

Як грати на Caernarvon Action X

Нічого принципово нового в плані тактики і стратегії новий прем танк запропонувати не може, однак при грі на цій машині потрібно враховувати ряд нюансів.

Зокрема, у «британця» відсутня потужна броня, тому навіть потрапляючи в ТОП списку команд, йому вкрай небажано знаходитися на вістрі атаки. Зрозуміло, якщо Caernarvon Action X виявиться єдиним топовим тяжем, то йому доведеться лізти в м’ясорубку, але в інших випадках, машину краще використовувати для вогневої підтримки.

При цьому не варто забувати про параметри озброєння. Завдяки точності і скорострільності зброї, «британець» зможе на ходу завдати шкоди супернику і, не припиняючи руху, заїхати в подвернувшееся укриття, сховавши НЛД від удару у відповідь. Непоганий танк буде і в клінчі, але тільки з рівними за рівнем суперниками, або машинами рівнем нижче. Додамо, що у відкритому протистоянні тяж може елементарно перестріляти свого опонента, перезаряджені в два рази швидше більшості однокласників.

Вибираючи напрямок для атаки, завжди слід враховувати низьку швидкість машини. Якщо союзники зіллються, «британець» не зможе швидко покинути фланг або повернутися на захист бази – не вистачить потужності двигуна, брак якої не компенсує навіть непогана прохідність тяжа.

Підсумки по Caernarvon Action X

переваги:

  • Все, що стосується озброєння;
  • Радіус огляду;
  • Запас міцності (не гірше, ніж у всіх);
  • Кути відмінювання знаряддя;
  • Захист башти.

недоліки:

  • Швидкісні показники;
  • Низький коефіцієнт непомітності;
  • Низька альфа;
  • Бронепробітіе;
  • Захист корпусу.

В цілому, машина виглядає цілком гідно, нехай і дещо неординарно. Раніше цей танк можна було отримати за марафон, але тепер доведеться купувати. Незважаючи на слабкий разовий шкоди, у «британця» відмінна скорострільність і непогане бронепробітіе, а також хороший огляд, тому він може стати хорошим Фармером срібла.

Ссылка на основную публикацию