Огляд Черчилль 3 – важкий преміум танк 5 рівня в World of Tanks, чи варто купувати гайд

Танк Черчілль 3 в world of tanks – це радянський важкий танк з британськими коренями. Машини поставлялися в Радянський Союз по ленд-лізу, тому в грі «британець» знаходиться в гілці розвитку СРСР, затишно розташувавшись на 5-му рівні. Машина досить своєрідна, але в умілих руках здатна розкрити свій чималий потенціал.

Інвайт Черчилль 3

Всім вже відомо про спільну співпрацю Ростелеком і Wargaming, де можна отримати інвайт-код на Черчілль 3 обмінявши його на бонуси в особистому кабінеті, а термін дії інвайт-кодів до 23 грудня 2019 року. Дуже зручно якщо звичайно являєшся абонентом Ростелеком або хоча б у знайомих є можливість допомоги отримання інвайт код на Черчілль 3 2017.За нашою інформацією на квітень 2017 року, видача інвайт-кодів на Черчилль 3 в особистому кабінеті Ростелеком припинена, аргументує технічна підтримка тим, що видали всі наявні у них інвайт. Та й у нас вони з’являються в дуже обмеженій кількості. Якщо є можливість придбати, то рекомендуємо скористатися послугами нашого ПРЕМІУМ МАГАЗИНУ.

Черчілль 3 гайд

Отже, приступимо. Для свого рівня, важкий танк Черчілль 3 володіє цілком гідним запасом міцності в 700 одиниць. Радіус огляду танка становить 350 метрів, показник досить посередній, але для тяжа це далеко не головний параметр. Потрібно відзначити, що для Черчилль 3 має пільговий рівень боїв, тому в Рандома танк буде зустрічатися тільки з однокласниками і противниками 6-го рівня. Грізні сімки нам не загрожують. Варто Черчилль 3 1500 одиниць ігрового золота.З огляду на цю особливість, бронювання «британця» виглядає цілком пристойно, проте, танк не можна назвати мегазащіщённим. Зокрема, в лобовій проекції корпусу можна спостерігати 176 мм броні, тому при постановці ромбом, тяж може впевнено танковать проти однокласників і навіть деяких представників 6-го рівня. Однак тут розташовані слабо броньовані люки і ВЛД, які без праці пробиваються навіть четвірками. борти захищені 76-міліметровими бронелистами і посилені екранами. Тому при правильному дотягнення корпусу, «британець» може впевнено танковать бортом проти шісток. Однак захоплюватися цим не варто, досвідчені гравці пробивають поставленого ромбом «Черчилля» 3 через каток.З бронюванням вежі справи йдуть плачевно: всього 88 мм броні, розташованої під прямим кутом. Відповідно до вежі тяжа будуть пробивати всі, кому не лінь, при цьому навіть не заморочуючись вицеліваніем вразливих зон.
Динамікою «британець» похвалитися також не може. Досить довга 40-тонна тушка з працею розганяється до 28 км / год, швидкість повороту шасі 23.7 град / сек. Тому спритним і маневреним назвати «Черчилля» 3 не повертається язик.У плані озброєння машина виглядає ефектно і зухвало. Знаряддя Черчилль 3 володіє досить скромною альфою (56 одиниць уроня для ББ), але неймовірною скорострільністю. В результаті, ДПМ «британця» варіюється в межах 2 000 одиниць, що вельми непогано навіть для високорівневою техніки. Непогано виглядає і бронепробітіе: 57-міліметрове знаряддя впевнене пробиває 110 мм броні бронебійним снарядом. Цього цілком вистачає, щоб впевнено роздавати шкоди однокласникам і шістки.
Однак на цьому переваги озброєння Черчилль 3 WoT закінчуються. Знаряддя має великий розкид, посередню точність і слабку стабілізацію. Крім цього, невдоволення гравців викликає швидкість відомості: скорострільність гармати не дає зводитися до кінця навіть з встановленими модулями і прокачати Перкі.

Перкі і обладнання на Черчилль 3

Важкий танк «Черчілль» 3, екіпаж якого складається з 5-ти осіб, забезпечить прокачування танкістів практично всієї гілки радянських ТТ. З огляду на, що машина преміумна навчати і пересаджувати екіпаж можна без штрафів. З огляду на цю особливість, гравці зазвичай не викачують екіпаж спеціально для «Черчилля» 3, вважаючи за краще катати на ньому збірну солянку з різних танків. Однак якщо хто турбуватиметься цим питанням, радимо розглянути такий варіант:

Вибір перків орієнтований на динамічну гру, від огляду і ДПМ. Тому вибір виглядає цілком обгрунтовано: стріляємо в русі, підсвічується з кущів, і швидко ремонтуємо пошкоджені ворогом модулі.
Яке обладнання ставити на «Черчілль»? В принципі, танк досить комфортний в грі навіть в базовій комплектації. Однак щоб повністю розкрити його потенціал, радимо зупинитися на такому виборі:

Як грати на Черчилль 3

Як грати на Черчилль 3? Тут немає однозначно перевіреної тактики, багато що залежить від рішення балансувальника, а відповідно розташування танка в списку команди. Тому існує два види тактики ведення бою на цьому відчайдушному «британця». Розглянемо обидві.

Потрапили в топ:
• Заздалегідь вибираємо напрям, який будемо впевнено і методично продавлювати. З огляду на динаміку машини, змінити вектор атаки вже не вийде, тому рухаємося назустріч важким танкам противника. Показників бронепробітія вистачає, щоб нашпигувати будь зустрічний танк свинцем.
• Знайома багатьом ситуація: Турбослім. Поки тяж доповз до потрібної позиції, більш спритні союзники вже вирушили в ангар. Не варто впадати у відчай. Сейв від арти і починаємо реалізовувати страхітливий ДПМ, мінусуя стовбури і в першу чергу відстрілюючи потенційно небезпечних супротивників.
• Пасивний світло. Встановлена ​​оптика укупі з навиком «Бойового братерства» забезпечує нам цілих 415 метрів огляду. Тому можна цілком впевнено просвічувати зеленку, заробляючи приємні бонуси за нанесений союзниками шкоди.

Закинуло до шостим рівнями:
• Тут вступати у відкриту конфронтацію з високорівневими тяжами має сенс, якщо хоч один союзний танк 6-го рівня вибрав для атаки цей напрямок. В цьому випадку, «Черчиллю» 3 підійде роль танка підтримки: користуємося скорострільністю і тримаємо противника на гуслях, поки сокомандніка розправляються з супостатом. Не забуваємо відправляти в ангар шотних ворогів.
• Можна продавити другорядне напрямок, де немає важко броньованих ворогів. Завдяки високій скорострільності ми зможемо впевнено розправлятися з легкими і середніми танками, головне – не дати себе закриття.
• Захист. Можна утримувати напрямок від наступаючих ворогів. Однак не потрібно намагатися наносити шкоди добре захищеним цілям. Набагато ефективніше буде збивати противникам гусениці, попутно підсвічуючи їх для союзної артилерії і ПВ.
• Пасивний світло. Якщо ворожі світляки вже вирушили в ангар, можна спробувати підсвічувати зручне напрямок з кущів. Для такої тактики обов’язково мати викачаний перк «Шосте почуття»: зловили лампочку – відразу міняємо позицію. З огляду на броню «британця», пряме попадання ворожої арти гарантовано відправить нас в ангар.
В цілому, потрібно своєчасно реагувати на мінливу обстановку і вживати відповідних заходів. «Черчілль» 3 впевнено себе почуває на міських картах, але і на відкритій місцевості моно знайти йому застосування.

Відгуки Черчилль 3

В цілому, танк заслуговує позитивних оцінок, проте, зустрічаються негативні відгуки про цю машину. Щоб розібратися в цьому питанні, має сенс розглянути сильні і слабкі сторони цієї цікавої машини.
переваги:
• Скорострільність доповнена хорошим бронепробітіем. Сюди можна віднести і дешеві бронебійні снаряди: 45 срібла, що важливо для прем техніки.
• Порівняно непогана лобове бронювання, хоча і з деякими дефектами.
• Безрозмірний боєкомплект: 140 снарядів цілком вистачає для затяжного і інтенсивного бою.
• Непоганий Фармер + покачка екіпажу для іншої техніки.
• Можливість стріляти в русі, завдяки низькій швидкості.
• Відмінний запас міцності.
• Низький силует і непоганий коефіцієнт маскування перетворюють тяжа в світляка.

недоліки:
• Чи не захищена вежа.
• Низька швидкість + слабка броня = відмінна мішень для САУ.
• Довгий зведення.
• Відсутність фугасних снарядів.

В принципі, Черчилль 3 непоганий, потрібно просто його приручити і отримувати від гри максимум задоволення. Тому на питання варто купувати Черчілля 3, кожен повинен сам на нього відповісти, проаналізувавши всі достоїнства і недоліки техніки.

Ссылка на основную публикацию