Огляд Cromwell B – характеристики, обладнання, перки (вміння екіпажу), чи варто купувати?

Cromwell B (літер B означає Берлін), акційний прем танк 6-го рівня британської гілки World of Tanks. Техніка обмежений час продавалася в ігровому магазині, спільно ще з трьома танками, що брали участь в «Берлінської операції».

За своїми характеристиками, Cromwell B сильно нагадує свого прокачується побратима, тому багато танкісти не бачили сенсу витрачати кровні гроші на придбання подарункового пакети.

Як з’ясувалося, даремно. Кромвелл Б виявився непоганим Фармером, здатним приносити з бою близько 55 000-60 000 срібла. Зрозуміло, за умови, що руки танкіста ростуть з правильного місця. В даний час, час акції закінчено, і танк вилучено з вільного продажу, очікувати появи варто в травні місяці.

Cromwell B тактико-технічні характеристики

В цілому, за характеристиками Кромвелл Б практично не відрізняється від прокачується близнюка. Запас міцності танка становить 750 одиниць, що є непоганим показником для 6-го рівня. З огляду на, що мова йде про повну загальну середню танку, дивним виглядає вельми скромний радіус огляду – 360 метрів. Втім, цей показник можна поліпшити.Відсутність броні позитивно відбилося на ходових характеристиках танка. Cromwell B досить спритно розганяється до 64 км / год, впевнено почуває себе на підйомах і складних грунтах. При цьому машина дуже маневрена: швидкість повороту шасі становить 50 град / сек.У плані озброєння, CROMWELL B виглядає солідно для 6-го рівня. На танк встановлюється 75-міліметрове знаряддя VICKERS HV, з бронепробітіем в 145 мм бронебійним снарядом, разовий шкоди – 135 одиниць. Стрілянина підкаліберними збільшує це значення до 202 мм, тому танк досить комфортно почуває себе проти танків 7-го рівня. На жаль, вісімка Кромвелл Б протиставити практично нічого: пробити ІС-3 буде проблематично навіть Голдою. Однак знаряддя має відмінну скорострільність, що забезпечує один з найкращих показників ДПМ на рівні, володіє мінімальним розкидом, але досить довгим зведенням.

Устаткування на Cromwell B

Купуючи додаткові модулі, потрібно постаратися максимально нівелювати наявні недоліки, щоб підвищити ККД техніки. У випадку з CROMWELL B можна спробувати такий набір: • Посилені приводи наведення – виправляємо недостатню швидкість відомості.
просвітлена оптика – збільшуємо радіус огляду.
Покращена вентиляція – отримуємо незначний бонус до основних характеристик машини.
Деякі танкісти, слідуючи стандартам, встановлюють на CROMWELL B гарматний досилатель, але з огляду на скорострільність гармати, гострої необхідності в цьому немає. Для «британця» більше підійде стабілізація, щоб підвищити точність стрільби в русі.
Обладнання від вододіл

Перкі для екіпажу на Cromwell B

Танк акційний, тому в базовий комплект покупки входить 100% екіпаж і не скидається навик «Бойового братерства». Серед загальних навичок має сенс прокачувати ремонт і маскування, персональні навички танкістів можна досліджувати в такій послідовності:Спорядження підбирається стандартно, при цьому не рекомендується замінювати звичні витратні матеріали чашкою кави з бісквітом. У Cromwell B спостерігається дефіцит броні, тому Крит внутрішніх модулів, загоряння і поранення екіпажу будуть звичною справою.

Бронювання Cromwell B

У плані бронювання сюрпризів не очікується. Лобова проекція вежі – 75 мм, корпусу: 63 мм. Якщо машину волею рандома закине в топ, CROMWELL B може витанковивать шкоди вежею і навіть корпусом. Однак пільговий рівень боїв для машини не передбачений, тому грізні вісімки будуть пробивати британця в будь-яку частину, не заморочуючись вицеліваніем вразливих зон. Справедливості заради відзначимо, що маска знаряддя повністю закриває передню частину башти, що створює ймовірність рикошету навіть від високорівневою техніці, але це буде швидше везіння, ніж закономірність.

Як грати на Cromwell B

Характеристики ходової частини та озброєння вказують, що «британець» є ідеальною машиною підтримки, який може допомагати тяжам, продавлювати напрямки, здійснювати зухвалі вилазки в тил противника або повертатися для збиття захоплення зі своєї бази. Завдяки високій швидкості, танк може швидко змінювати вектор атаки, приносячи команді максимум користі на будь-якому напрямку.Крім цього, Cromwell B володіє феноменальною скорострільністю, що дозволяє йому швидко розправлятися з однокласниками, доставляти чимало клопоту високорівневим противникам, діряві борту і корму. Головне, намагатися уникати прямої конфронтації і вести перестрілку здалеку, користуючись точністю знаряддя. Вступати у відкритий бій і розмінювати ХП буде нерозумно: у танка невеликий разовий шкоди, тому той же ІС-3 встигне відправити «британця» в ангар раніше (за 2 постріли!), Ніж Cromwell B зможе завдати радянському тяжу відчутних втрат. Тому діємо максимально обережно, тверезо оцінюючи свої можливості.

Відгуки Cromwell B

Cromwell b купити можна на травневі свята в преміум магазині World of Tanks. Також буває і продається на інші різні свята, наприклад на новий рік Кромвелл Б продавали за 825 гривень на обмежений термін. Перш ніж задатися питанням: «Чи варто купувати Cromwell b?»Давайте розберемося в результаті з технічними характеристиками і прислухатися до думки гравців, Cromwell B володіє такими незаперечними перевагами:

• Швидкість і динаміка.
• Кращий ДПМ серед однокласників.
• Комфортні показники бронепробітія.
• Непогані УВН (12.5 градусів вниз).

До недоліків можна віднести наступне:
• Відсутність броні.
• Неістотна альфа.
• Ні зниженого рівня боїв.
В принципі, CROMWELL B гідний почесного місця в ангарі, геймплей на цьому танку може принести чимало задоволення.

Ссылка на основную публикацию