Огляд CyberGhost VPN: універсальний VPN, переваги та можливості

CyberGhost VPN – персональний, простий в застосуванні VPN сервіс, який дозволяє приховувати вашу активність в інтернеті від чужих людей і подивитися інформацію, доступ до якої обмежено геолокації, за рахунок підміни IP-адреси. На ринку передбачено дуже багато такого роду сервісів, але цей вважається найкращим.

легкість використання

Новачки в основному не бажають зв’язуватися з багатьма професійними термінами, а замість цього бажають користуватися надійною службою, яка функціонує у фоновому режимі і захищає особисті дані користувача. Кілька встановлених профілів дозволяють виконувати налаштовані підключення VPN, які задовольняють вашим потребам і надає надійну безпеку, комфорт і конфіденційність.

Вибір держави і IP-адреси

Для швидкого обходу блокування в Мережі і, наприклад, відвідування заблокованих сайтів у вашому регіоні, потрібно просто вибрати IP-адреса іншої держави, клікнути в основному вікні по кнопці «Automatic» під підписом «Simulated Country» і виберіть країну з пропонованих в переліку.

Ця програма автоматично підключиться до швидкого вільному сервера цієї країни. Якщо бажаєте вказати точну місто в країні, в основному віконці потрібно просто натиснути таку ж кнопку під «Simulated IP Address» і виконати все те ж саме.

повна безпека

Одним з переваг вважається політика повної відсутності контролю дій людини і збору інформації при проходженні реєстрації. Це найвищий рівень скритності за мірками новітніх VPN-сервісів. І повністю безкоштовний, і платний варіанти надають 256-бітове кодування AES по протоколу OpenVPN, тоді як на платних вважаються доступними також L2TP / IPSec і PPTP.

Техпідтримка

На порталі CyberGhost можна почати онлайн-чат з працівником, від якого можна отримати відповіді на всі, хто цікавиться питання. Також можна легко отримати підтримку по e-mail. Досить корисною вважається довідка і меню поширених запитань, в яких можна завжди відшукати корисну інформацію по багатьом відомим ситуацій.

Ссылка на основную публикацию