Огляд Czołg średni B.B.T.Br.Panc середнього преміум танка 4 рівня Польща

Польську націю можна привітати з додатком: розробники заявили на супертест середній танк 4-го рівня зі складною назвою Czołg średni B.B.T.Br.Panc. Цю машину Польща намагалася створити ще в 1937 році, але далі споруди дерев’яного макета справа не пішла, і роботи були згорнуті. Жодного боєздатного зразка даного танка в реальності не існувало.

Схожа доля склалася у «поляка» і в грі. Танк вже тестувався в 2016, але потім був відправлений в загашники компанії Wargaming. Зараз розробники твердо мають намір ввести техніку в гру, і після тестування, танк з’явиться в інтернет магазині. Відзначимо, що дана інформація не точна, і цілком можливо, що танчик стане головним призом в ігровому подію або буде видаватися в якості подарунка. Однак досить припущень. Подивимося, з якими характеристиками B.B.T.Br.Panc був заявлений на супертест.

B.B.T.Br.Panc: тактико-технічні характеристики

Відразу відзначимо, що для свого рівня танк виглядає дуже непогано, і виразно має непоганий потенціал. Модель має деяку схожість з легендарним радянським тяжем КВ-5, і виражається це в не менше легендарних сісях, розташованих в лобовій частині машини.

Запас міцності 380 одиниць, що цілком відповідає загальній тенденції середніх танків 4-го рівня. Радіус огляду теж виглядає цілком гідно для СТ, і становить 340 метрів. Важить машина пристойно: 23 тонни, приводиться в рух 600-сильним дизелем. Середнє співвідношення маси до потужності виглядає непогано: 26 «конячок» на тонну, однак швидкістю і динамікою техніка явно не блищить. Максималку нам пропонують в 45 км / год, набирається швидкість непогано, але різко падає на підйомах і грунтах з поганою прохідністю. Ходова обертається зі швидкістю 36 град / сек.

Захисту у танка практично немає. Товщина броні в лобовій проекції вежі і корпусу не перевищує 50 міліметрів. Примітно, але раціональними кутами розташування бронелистів польські конструктори особливо не морочилися, тому танк буде пробиватися в лоб цілком комфортно. Борти корпусу захищені 30-міліметровими бронелистами, екрани конструкція не передбачає, але катки закриті додатковими сталевими пластинами. Бічну проекцію вежі захищає броня в 40 міліметрів, що також не виглядає серйозною перешкодою для супротивників.

Чим реально може похвалитися B.B.T.Br.Panc польський танк – це озброєння. На перший погляд, тут все виглядає досить стандартно. В якості основного баштового знаряддя заявлена ​​40-міліметрова гармата Bofors wz.36 з бронепробітіем в 65 міліметрів і разовим втратою 50 одиниць. Відзначимо, що якщо не скупитися і возити з собою gold, значення пробиття збільшиться до 101 міліметри, що дозволить комфортно розправлятися з супротивниками на рівень вище. Зводиться ствол за 1.7 секунди, має порівняно непоганий точністю: розкид 0.36 на сотню метрів.

Однак основною фішкою цього знаряддя є скорострільність. Відповідно до заявлених на тест характеристикам, B.B.T.Br.Panc WoT робить 53 пострілу в хвилину. Тільки вдумайтеся в ці цифри. Фактично, «поляк» може вести вогонь в безперервному режимі. Додамо, що знаряддя барабанне з касетою на 5 снарядів. Всередині магазину постріли відбуваються з інтервалом 0.5 секунди, повна перезарядка займає 3.6 сек. Сукупність характеристик дає ДПМ в 2 600 одиниць, що робить новачка справжнім монстром рандома польського походження.

Якщо взяти до уваги, що B.B.T.Br.Panc буде пробивати противника кожним пострілом, наприклад, завантаживши повний боєкомплект голди, то за хвилину часу, це маленьке чудовисько зможе відправити у ангар майже третина команди супротивника.

Як грати на B.B.T.Br.Panc

З огляду на технічні характеристики машини, «поляк» виглядає ідеальним танком вогневої підтримки, який буде дуже комфортно відчувати себе на другій лінії. Нам пропонують щодо слабке бронювання, тому на передньому краї танку явно робити нічого.

Зате за спинами союзних тяжів, «поляк» перетворюється в дійсно грізну машину. Знаряддя з неймовірною вогневою міццю і непоганий точністю дозволяє набивати тонни шкоди, проте шаленим Фармером танк не буде. Справа в тому, що практично по всім противникам доведеться стріляти Gold, а це негативно відіб’ється на прибутковості за підсумками бою.

Короткі підсумки по танку B.B.T.Br.Panc

Розберемо сильні і слабкі сторони, що тестується техніки. До безумовних пріоритетами відносяться:

  • Радіус огляду;
  • Запас міцності;
  • ДПМ;
  • Комфортна точність;
  • Відносно непогана швидкість.

недоліками будуть:

  • Громіздкий силует;
  • Низька альфа і бронепробітіе;
  • Слабке бронірованіе4
  • Відсутність пільгового рівня боїв (попередні дані).

Додамо, що характеристики машини напевно зміняться до моменту появи танка в грі.

Ссылка на основную публикацию