Огляд Dicker Max – преміумна німецька ПТ-САУ 6 рівня (обладнання, вміння екіпажу, тактика гри)

Dicker Max – це преміумна ПТ-САУ, яка відноситься до дерева розвитку Німеччини. Машина дуже цікава, тому користується заслуженою повагою серед досвідчених гравців. Відзначимо, що цю ПТ часто використовують «статисти» для підняття ККД. Щоб підняти показник WIN8, танк повинен вийти з бою з втратою не менше 854 одиниць.

З огляду на можливості техніки, це всього три результативних пострілу. Але не будемо занадто відволікатися на сторонні параметри, і пропонуємо вашій увазі Dicker Max гайд, який напевно буде цікавий досвідченим танкістам і новачкам.

Dicker Max тактико-технічні характеристики

Почнемо з того, що параметри виживання даної машини становить 550 одиниць. Це досить низький показник, враховуючи, що для «Дикер Макс» не передбачений знижений рівень боїв, тому ПТ часто закидає до противників 7-8 рівнів. До слова, особливого дискомфорту від такої несправедливості «німець» не відчуває. Базовий радіус огляду становить 432 метра: показник більш ніж гідний, і може стати ще краще при грамотному виборі додаткових модулів.

Коефіцієнт маскування у цій ПТ трохи нижче середнього, і становить 31% для нерухомої машини. Показник знижується за рахунок громіздких габаритів, тому любителям стріляти з кущів доведеться вибирати рослинність погуще: через одинарний кущ «Дикер Макс» гарантовано буде світитися після пострілу.

Швидкість у нас непогана: 40 км / год, що дозволяє швидко переміщатися по карті і першим займати вигідні позиції. Обертання шасі – 41 градус / хв тому закриття ПТ-шку буде непросто. При цьому у машини трохи кульгає динаміка, тому танк важко розганяється, на підйомах помітно знижується швидкість.

Огляд Dicker Max просто вимагає розповісти про озброєння, яке є незаперечною перевагою цієї машини. Отже, на техніку встановлюється 105-міліметрове знаряддя 10.5 cm Kanone 18, володіє для свого рівня просто відмінним пробиттям і нищівним втратою.

Гармата пробиває 169 міліметрів броні бронебійним снарядом, зарядивши подкалібер, цей показник можна підвищити до 227 мм. Втрати для обох типів снарядів становить 300 одиниць. Ці характеристики вказують на цікавий факт, що «Дикер Макс» може розстрілювати однокласників просто по силуету, в 90 випадках з 100 завдаючи шкоди. З таким знаряддям можна впевнено виходити навіть проти 8-х рівнів.

ДПМ без урахування встановлених модулів і прокачаного екіпажу варіюється в межах 2 000 одиниць. На своєму рівні, це один з кращих показників. При цьому знаряддя має порівняно непогану точність, швидко зводиться і має непогану стабілізацію. Відповідно «німець» впевнено почуває себе в дистанційних перестрілках, коли виявити його практично неможливо. При цьому ПТ буде практично завжди потрапляти по противнику, залишаючись безкарною.

Окремої похвали заслуговують УВН: Знаряддя схиляється вниз на цілих 15 градусів, тому можна комфортно грати від рельєфу. При цьому УГН виявилися не на висоті – всього 8 градусів, що істотно скорочує сектор обстрілу для нерухомої машини.

Устаткування на Dicker Max

Попередній огляд Dicker Max виявив не так багато недоліків. За твердженням багатьох гравців, ПТ по праву вважається імбой на своєму рівні. Тому при виборі обладнання потрібно робити упор на поліпшення позитивних характеристик. Ми рекомендуємо встановити такі модулі:

 1. Досилатель – допоможе скоротити час перезарядки, і наносити більше шкоди.
 2. Стереотруба – збільшення значення огляду і видимості противника.
 3. Маскувальна сітка – самоходка повинна бути непомітною для супротивника.

Залежно від тактики гри, з установкою обладнання можна пограти. Наприклад, замінивши сітку стереотруб, щоб збільшити радіус огляду. В цьому випадку, для підвищення коефіцієнта маскування можна придбати камуфляж.

Перкі для екіпажу на Dicker Max

Навчаючи танкістів, можна також підвищити бойову ефективність «Дикер Макс». У випадку з цією ПТ рекомендується в обов’язковому порядку вивчати маскування і «Бойове братство», інші перкі можна прокачувати в такій послідовності:

Серед бойових витратних матеріалів ставимо звичні вогнегасник, ремкомплект і аптечку. Деякі гравці замінюють засіб пожежогасіння плиткою шоколаду, але ми не рекомендуємо цього робити. У ПТ спостерігаються великі проблеми з бронюванням, тому влучне попадання фугасу може спровокувати спалах двигуна. З огляду на, що запас міцності у танка вельми скромний, ХР потрібно зберігати будь-яку ціну.

Бронювання Dicker Max

У плані захищеності, «німець» виглядає обділеним. Хваленої броні, якою славиться більшість ПТ Німеччини тут не спостерігається. У цьому плані, «Дикер Макс» нагадує «французів».

Отже, найбільш товсті бронеплити розташовані в лобовій проекції, і дають цілих 50 мм. З огляду на, що листи розташовані під прямими кутами, пробивати ПТ-шку будуть все, в тому числі і фугасами. Борти і корми мають на коло всього 20 міліметрів, що також не є серйозною захистом.

Як грати на Dicker Max?

При покупці танка необхідно враховувати факт, що «Дикер Макс» вимагає звикання. ПТ-САУ підійде гравцям, які вже мають досвід боїв на «картонних» машинах. Новачкам, які не знають вигідних прихованих позицій на картах, техніка доставить чимало болю і страждань.

При виборі тактики поведінки в боях, потрібно брати до уваги факт порівняно непоганого коефіцієнта маскування і точності знаряддя. Тому ніколи не вилазимо вперед і займаємо позиції на 2-3 лінії. Танк буквально створений для дистанційних перестрілок, тому буде ефективно накидати шкоди необережним противникам.

В цілому, тактика гри буде зводитися до банального стояння в кущах. Вихід в ближній бій з будь-яким супротивником – це прямий шлях в ангар. «Німець» непогано почуває себе на відкритих картах, але вибираючи позицію необхідно заздалегідь передбачити шляхи відступу. У разі виявлення, ця ПТ-САУ перетворюється в легку здобич. Крім цього, техніка сильно страждає від влучень артилерії, снаряди якої гарантовано входять з максимальним втратою.

Чи варто купувати Dicker Max?

Машина преміумна, тому щоб дістати її в ангар доведеться розлучатися не з ігровим сріблом, а кровно заробленими грішми. Тому перед покупкою необхідно чітко усвідомлювати доцільність такого придбання. Порівняльний аналіз «Дикер Макс» почнемо з недоліків.

основними мінусами вважаються:

 • Відкрита рубка. Завдяки цій особливості танк має відмінний радіус огляду. Однак відсутність навіть тонкої броні робить попадання артилерії фатальними. Зрозуміло, шкоди арти сильно порізали, але для техніки з відкритими рубками це не відіграє суттєвої ролі.
 • Відсутність пільгового рівня боїв. «Німець» здатний пробивати базовим снарядом навіть вісімок, але сам перетворюється в легку здобич. Наприклад, американський прем Т-34 цілком здатний відправити ПТ в ангар одним пострілом.
 • Відсутність броні. Виявлений в кущах Dicker Max довго не живе, тому слова «лампочку» потрібно негайно кидати будь-яку вигідну позицію і йти, плутаючи сліди.
 • Дальність радіозв’язку. Танк не завжди ефективно працює по чужому засвітився: дальність зв’язку радіостанції ненабагато перевищує власний радіус огляду, підкріплений стереотруб і прокачаним екіпажем. Тому неправильно обрана позиція і відсутність грамотного світла в команді може негативно відбитися на підсумки бою.
 • УГН. У ПТ катастрофічно вузький сектор обстрілу. Виходячи за рамки заявлених кутів горизонтального наведення, танк рухається з місця, що відразу знижує значення маскування.
 • Висока вартість бронебійних снарядів. Кожен постріл буде обходитися в 600 одиниць грального срібла. В якості порівняння: «Супер Першинг» заряджається всього за 225 срібла, і це з урахуванням, що «американець» знаходиться на восьмому рівні! До речі, боєкомплект у Dicker Max вельми обмежений, тому любителі постріляти «в молоко» ризикують в кінці бою залишитися без снарядів.

До незаперечних пріоритетами відносяться:

 • Знаряддя. Це один з небагатьох танків в грі, до озброєння якого не можна причепитися. Тут є відмінне бронепробітіе і разовий шкоди, тому практично будь-якого однокласника можна відправити в ангар буквально з 3-х пострілів.
 • Скорострільність. Дивовижний факт, але заявлені WG 6.4 пострілу в хвилину не відповідають дійсності. З прокачаний екіпажем і додатковими модулями, ПТ впевнено робить 8 пострілів в хвилину, що є незаперечним плюсом при зароблянні срібла і піднятті ККД.
 • УВН. 15 градусів для кута відмінювання знаряддя це дуже круто. Наприклад, на «Прохорівці» необов’язково повністю виїжджати на переїзд, щоб завдати шкоди супротивникам, що причаївся на алеї.

Якщо говорити про прибутковість, то Dicker Max не найкращий танк для фарма. Пояснимо чому. ПТ відмінно дамагер, але висока вартість бронебійних снарядів сильно впливає на одержуваний прибуток. Зрозуміло, скіловие гравці можуть набивати за бій близько 40 000 срібла, без урахування прем аккаунта, але переважна більшість танкістів буде отримувати близько 10 000-15 000, в залежності від підсумків бою і особистого вкладу в перемогу. Не варто забувати, що «німець» частенько не доживає до кінця бою, що додає витрати на ремонт.

Однак Dicker Max ідеально підійде для прокачування екіпажів своєї нації і підняття ККД. Крім цього, приручивши дану техніку і освоївши тактику ведення бою, можна просто кататися для фана, отримуючи від гри максимум задоволення.

Ссылка на основную публикацию