Огляд EXCELSIOR – преміум танк 5 рівня ТТ (обладнання, вміння екіпажу, тактика гри)

Excelsior – це преміумний танк 5-го рівня, який відноситься до гілки розвитку Британії. Відразу відзначимо, що машина досить неординарна, хоча користується заслуженим інтересом у гравців, так ще й має і пільговий рівень боїв. Вартість танка – 1 500 ігрового золота. Сума не маленька, тому перед покупкою важливо мати повне уявлення про бойові можливості, достоїнства і недоліки цієї одиниці техніки. У цьому допоможе Excelsior гайд, який ми представляємо вашій увазі.

Excelsior тактико-технічні характеристики

Отже, в чому полягає неординарність цієї машини? «Ексцельсіор», гайд по якому ми пропонуємо на ваш розгляд, позиціонується WG, наскільки добре захищений і маневрений важкий танк. Однак реальні характеристики дещо відрізняються від рекламних обіцянок.

У плані рухливості, до «британцеві особливих претензій немає: машина важить трохи більше 40 тонн, оснащується 600-сильним двигуном. У сукупності це дає співвідношення маси до потужності приблизно 14 «коней» на одиницю живої ваги і дозволяє розганятися до 38 км / год. На хорошому грунті і з гірки «Есельсіор» може показати навіть 40 км / год. Це вказує, що машина може швидко змінювати вектор атаки, переміщаючись по карті на потенційно небезпечні фланги.
Excelsior ТТХ

Броня теж присутній, але за запевненням гравців рятує вона тільки від низкоуровневой техніки, за умови, що вона не заряджається Голдою. Кілька виправляє ситуацію факт, що «британця» нагородили пільговим рівнем боїв, тому бореться він тільки з однокласниками, які, до слова, частенько пробивають розрекламовану броню в будь-якій проекції, просто стріляючи по силуету.

Якщо розглядати показники виживаності, то міцність нашого героя становить 670 одиниць. Радіус огляду в базовій комплектації – 350 метрів. Шасі обертається зі швидкістю 32 градуса, тому закриття тяжа моторним «світляків» буде проблематично. коефіцієнт непомітності тут відсутня в принципі і складає всього 8.5% для нерухомої машини. Тому любителі пограти в ПТ будуть розчаровані: танк буде гарантовано світитися при кожному пострілі.

Переходимо до озброєння. Excelsior WoT явно не може похвалитися нищівній вогневою міццю. На танк встановлюється 75-міліметрові знаряддя Cun Mk. V, здатне пробивати броню, товщиною не більше 90 мм.
Знаряддя Cun Mk. V

Підкаліберні снаряди дозволяють підвищити даний показник до більш привабливих 144 міліметрів. Разовий шкоди для обох типів снарядів становить 110 одиниць. Потрібно відзначити, що знаряддя володіє непоганою скорострільністю (15.7 пострілів в хвилину) і цілком комфортним зведенням: 2.3 сек.

Точність у нас порівняно непогана, стовбур опускається до землі на 13 градусів, дозволяючи грамотно грати від рельєфу. Доповнимо, що знаряддя підкачала стабілізація, тому вести ефективну стрілянину в русі практично неможливо. Крім цього, слабкі значення бронепробітія не дозволяють максимально реалізовувати показники скорострільності, ведучи вогонь по КД. «Ексельсіор» танк грунтовний, як все англійці, тому щоб отримувати дохід, стріляти доведеться тільки при повному зведенні, обов’язково вицелівая вразливі зони.

Устаткування на Excelsior

Щоб «Ексельсіор» дозволяв отримувати максимум задоволення від гри, не варто ігнорувати установку додаткового обладнання. Знімні модулі допоможуть заштрихувати проблемні характеристики танка і підвищити позитивні параметри до максимальних значень.

Тут можна скористатися стандартним набором любителів важких танків і поставити таке обладнання:

  • досилатель – скорострільність в бою дає незаперечну перевагу.
  • вентиляцію – комплексне підвищення всіх базових характеристик.
  • стабілізатор – підвищення ефективності стрільби і зниження розкиду знаряддя в русі.

В якості альтернативи, стабілізацію можна замінити посиленими приводами наводь, скоротивши час відомості на 10%. Деякі танкісти вважають за краще встановлювати ящик з інструментами, отримуючи відчутний бонус до ремонту пошкоджених модулів. У будь-якому випадку, орієнтуйтеся на персональний стиль гри.

Перкі для екіпажу на Excelsior

«Ексельсіор» танк – це робоча конячка для 5 членів екіпажу. Розгойдуючи танкістів і вивчаючи в певній послідовності бойові навички, можна істотно поліпшити основні характеристики машини.

Ми рекомендуємо спочатку вивчити навик ремонту, після цього, профільні перкі для кожного члена екіпажу. Не варто забувати про універсальний навик «Бойового братерства», який дає комплексне підвищення базових параметрів. У нашому уявленні, перкі вивчаються в такій послідовності:

Відзначимо, що в представленому переліку найдовше буде викачуватися саме «Бойове братство», тому можна піти на невелику хитрість. Потрібно вивчити два будь-яких перка, які викачуються швидше за все, наприклад, ремонт і маскування. Після цього робиться скидання навичок, і звільнилися окуляри вливаються в вивчення «Бойового братерства».

Для бойового спорядження вибір невеликий, тому запасаємося звичними вогнегасниками, аптечками і ремкомплект. Брати в бій замість вогнегасника пудинг з чаєм, не радимо: ймовірність загоряння двигуна у «британця» 20%. Відповідно кожне 5 критичне пошкодження може спровокувати пожежу.

бронювання Excelsior

Для свого рівня, Excelsior WoT непогано захищений. У лобовій проекції вежі і корпусу ми маємо впевнені 114 міліметрів броні. Однак тут є слабкі ділянки ВЛД і НЛД, які захищені 54-міліметровими бронелистами. Відразу уточнимо, що 114 мм – це чесна броня. Вежа і корпус не мають раціональних кутів, тому сподіватися на пріведёнку не має сенсу.
Схема бронювання -Excelsior

Борт корпусу – 31 мм, що природно не є серйозною перешкодою для будь-яких супротивників. Танковать такими бортами не вийде навіть під гострим кутом, проте, тут є захисні екрани, які будуть частково вбирати шкоди від фугасів і кумулятивних снарядів. Борт вежі – 92 мм, що виглядає дещо солідніше, але все одно не серйозно.

Ключовим козирем британця є корми. У вежі тут 92 мм, а тил корпусу захищає 108-міліметрова бронеплита. Це своєрідний бонус, який допоможе вижити в оточенні. Закрутивши танк, «світляки» зазвичай вицелівать борту і корму, і тут їх чекає неприємний сюрприз.

Як грати на Excelsior

«Ексельсіор» танк важкий, проте володіє непоганою рухливістю і динамікою. Тому його можна сміливо використовувати в якості СТ – підтримуючи атаку сокомандніка на будь-якому напрямку. Для цього у нас є непоганий потенціал, підкріплений цілком комфортним бронюванням. Крім цього, можна не поспішаючи повзти разом з іншими тяжами на обраний фланг і методично видавлювати противника з обраного напрямку. Тут головне не захоплюватися і не вириватися вперед: самотні танки в Рандома виживають дуже рідко.

У позиційних перестрілках, можна використовувати відмінні УВН і перестрілювались з противниками через горбків, показуючи тільки частина башти. Якщо є впевненість, що ворожий танк вам не суперник, можна знову перетворитися в СТ, зблизитися з супротивником на ближню дистанцію і швиденько відправити його в ангар, користуючись скорострільністю знаряддя.

Не варто забувати, що маневреність, швидкість і динаміка дозволяють «британцеві» повертатися для захисту бази або здійснювати глибокі рейди в тил противника, позбавляючи його підтримки артилерії.

Чи варто купувати Excelsior?

Проведемо аналіз характеристик танка «Есельсіор» і додамо кілька слів про здатність машини до фарму.

Позитивні характеристики:

  • Порівняно непогану бронювання, за умови, що по танку не стріляють Голдою.
  • Відмінна швидкість і динаміка, що дозволяє здійснювати неймовірні маневри.
  • Пристойне пробиття підкаліберними снарядами.

недоліки:

  • Слабке бронепробітіе. За цим показником, «британець» поступається багатьом однокласникам. З огляду на, що танк часто виявляється в ТОПі списку, від нього зазвичай чекають ратних подвигів, а затягнути бій з таким знаряддям виходить далеко не завжди.
  • Вразлива дах. Попадання артилерії гарантовано будуть заходити з максимальним втратою, перетворюючи грізного тяжа в каліку.
  • Крит екіпажу. Незрозуміло чим керувалися британські конструктори, визначаючи місця посадки танкістів. Членів екіпажу гарантовано будуть ранити в кожному бою.
  • Стрілянина в русі. З огляду на швидкісні показники, танк просто напрошується постріляти на ходу, але ось влучень при цьому ніхто гарантувати не може.

Недоліків можна віднести факт, що для підняття ККД дана машина пристосована мало. Щоб помітити приріст особистої статистики, необхідно наносити близько 1 000 шкоди за бій. З огляду на значення бронепробітія і разового шкоди, завдання для деяких гравців практично не здійсненне.

Поговоримо про прибутковість. Брати Excelsior для заробляння срібла безглуздо. Бронебійними снарядами дуже важко завдавати шкоди, відповідно прибутковість таких боїв буде тільки виправдовувати витрати + приносити трохи прибутку. Однак якщо дозволяє стан ігрового рахунку, машину можна придбати просто для фана. Зарядивши Gold, «британець» буквально нагинає рандом, при цьому заганяючи власника в мінус на 5 000-50 000 срібла, в залежності від точності стрільби і загальних підсумків бою.

Єдина перевага цього преміумного танка – прокачування екіпажів для британської гілки машин. Тому вирішуєте самі, готові ви витратити 1 500 дзвінких золотих монет, щоб роздобути цього красеня в ангар чи ні.

Ссылка на основную публикацию