Огляд FV4202 (P) – середній преміум танк 8 рівня Великобританії (як грати, обладнання, гайд, перкі екіпажу)

FV4202 (P) – преміумний середній танк 8-го рівня який порівняно недавно з’явився у британської нації. Машина досить цікава, хоча геймплей на цьому танку багато в чому залежить від безпосередньої кривизни рук гравця.
Відзначимо, що в минулому році танк видавався на халяву: тому окремі щасливчики отримали «Британця» за виконання бойових завдань. Тим, кому не пощастило тоді, пропонується купити fv4202 в ігровому магазині.
З огляду на, що прем машини 8-го рівня коштують дорого, пропонуємо машему увазі fv4202 огляд, який допоможе краще зрозуміти доцільність покупки.

FV4202 (P) тактико-технічні характеристики

Отже, ми розглядаємо танк fv4202, гайд по якому представлений вашій увазі. Почнемо з параметрів виживання. «Британець» має цілком пристойний радіус огляду в 421 метр.
З огляду на, що мова йде про преміумному СТ, показник виглядає привабливо: машина цілком може підсвічувати команді і настрелівать шкоди за власним засвітився. Ці дії оплачуються дзвінкою монетою, тому танк може стати непоганим Фармером.
Другим ключовим показником життєдіяльності середніх танків в Рандома є швидкість і динаміка. маса машини 44 тонни, потужність встановленого двигуна 510 «конячок». В сукупності, fv4202 прем отримує близько 12 л. з на тонну ваги.
Що дає це співвідношення? Машина може розганятися до 40 км / год, це досить непоганий показник для даного класу техніки. При цьому, танку явно не вистачає потужності: «британець» важко розганяється і помітно знижує хід на підйомах і заболоченому грунті. У плані маневреності, машина виглядає непогано, шасі обертаються зі швидкістю 47.4 градуса в секунду, тому СТ-шка легко буде кружляти неповоротких супротивників.
Поговоримо про озброєння. У цьому плані, FV4202 (P) здатний дати фору багатьом однокласникам і навіть деяким танкам вище рівнем. На озброєнні манірного англійця варто 83-міліметрові знаряддя QQF 20-pdr Gun Type B Barrel. Стовбур здатний пробивати бронебійними снарядами 226 міліметрів броні, зарядивши подкалібер, дане значення можна підвищити до 258 мм.

В принципі, цього вистачає щоб впевнено розправлятися з більшістю однокласників, і що найголовніше, боляче кусати техніку 10-го рівня. Привабливість другого моменту обумовлена ​​тим, що танк fv4202 не є пільговиками, тому буде потрапляти не тільки в ТОП, але і на дно списку команд.
У плані скорострільності, все виглядає непогано: 7.5 секунд перезарядки дозволяють зробити близько 8-ми пострілів в хвилину. Однак разовий шкоди знаряддя трохи нижче середніх значень – 230 одиниць, що дає ДПМ в 1 700-1 800.
Взагалі, знаряддя виходить неординарним. Стовбур опускається на 10 градусів вниз, що забезпечує цілком комфортну гру на відкритих картах з глибоким рельєфом. Розкид теж терпимий, але багато показників перекреслює практично повна відсутність стабілізації. Тому ефективна стрілянина можлива тільки при повному зведенні. Про красивих і точних постріли в русі можна забути.

Устаткування на FV4202

Багато недоліки техніки допомагає усунути правильний вибір додаткових модулів. У випадку з «британцем», рекомендуємо спробувати таке поєднання:

 • Досилатель – скорострільність прем танків завжди вимагає поліпшення, адже це один з ключових джерел доходу.
 • Стабілізатор – ми граємо на середньому танку, якому часто доводиться стріляти в русі, тому стабілізацію знаряддя потрібно «апать» обов’язково.
 • Вентиляція – оптимальний варіант для комплексного підвищення базових характеристик.

Втім, останній слот можна залишити під просвітлені оптику, щоб отримувати додаткове срібло за шкоду по засвітився. В принципі, вибір модулів залишається за гравцем, тому можете скористатися нашими порадами, або встановити свій набір.

час перезарядка (Секунди) при різних значеннях:

100% екіпаж 7,671 сек
100% екіпаж + досилатель 6,904 сек
100% екіпаж + досилатель + вентиляція 6,752 сек
100% екіпаж + досилатель + вентиляція + ББ 6,61 сек

значення огляд (Метр) при прокатаних уміннях:

100% екіпаж 390 м
100% екіпаж + оптика 429 м
100% екіпаж + вентиляція + оптика 438 м
100% екіпаж + вентиляція + оптика + РП 450 м
100% екіпаж + вентиляція + оптика + РП + ОГ 458 м
100% екіпаж + вентиляція + оптика + РП + ОГ + ББ 467 м

Перкі для екіпажу на FV4202 (P)

Щоб зробити танк fv4202 більш ефективним в бою, не варто нехтувати прокачуванням екіпажа. Тут є 4 танкіста (відсутній радист), тому деяким членам екіпажу доведеться суміщати посади. Рекомендуємо викачувати перкі в такій послідовності:Не варто нехтувати бойовими расходниками, які допоможуть зберегти ХР, опинившись у складній ситуації. Тому обов’язково завантажуємо вогнегасники, аптечки і ремкомплекти. Деякі гравці змінюють вогнегасник на пудинг з чаєм, але ми не рекомендуємо ризикувати. Справа в тому, що після останнього «апа» fv4202, танк став відмінно горіти. Тому вогнегасник не тільки потрібно залишити, але і краще замінити базовий варіант автоматичним аналогом.

бронювання FV4202

Згадавши, що танк має порівняно непоганими швидкісними показниками, можна сміливо припустити, що в плані захищеності будуть серйозні проблеми. В принципі, це відповідає дійсності. Бронювання корпусу в лобовій проекції і бортах становить 50 мм, корми – 31. ВЛД має невелике відхилення, що дозволяє збільшити показники наведеної броні, але в цілому, сумну ситуацію це не рятує.
Вежа виглядає більш цікавою. Тут в лобовій проекції є 170 мм, доповнені раціональними кутами розташування деталей. В принципі, пробити «британця» навіть в маску знаряддя може практично будь-який однокласник, але тут вступає в гру Його Величність ВБР.

Іноді FV4202 (P) легко відбиває вежею великокаліберні снаряди тяжів 10-го рівня, впевнено натанковивая понад 2 000 заблокованого шкоди. Іноді спостерігається і зворотна ситуація, коли дрібнота 7-го рівня практично без відома накидає англійцю в вежу з обов’язковим втратою. Пояснити таке явище неможливо, однак, ми рекомендуємо не покладатися на випадок, і грати в стилі середнього танка: вкусив-втік.

Як грати на FV4202 (P)?

Що ми маємо в підсумку? FV4202 (P) здатний непогано роздавати шкоди, і швидко переміщатися по карті, при цьому у танка відсутній броня і сильно кульгає стабілізація знаряддя. Висновок буде наступним: машина не зможе рівноцінно розмінюватися втратою в клінчі і результативно вести дистанційні перестрілки. Тому завжди тримаємося на 2-3 лінії і ніколи не ліземо Поперед тяжів в пекло.

Тому спочатку бою доглядаємо позицію з хорошим прострілом і підтримуємо атаку команди, роздаючи шкоди по засвітився союзників. У деяких випадках, можна аналогічно грати від власного огляду, що принесе більше прибутку.

Опинившись в ближньому бою, не варто стояти стовпом, розмінюючись з противником втратою. У того ж ІС-3 ляпаси будуть виглядати вагоміше, а пробивати відмінно броньованого радянського тяжа «британець» буде в кращому випадку через раз. Тому в таких ситуаціях потрібно завжди набирати максимально можливу дистанцію, щоб вести вогонь від рельєфу або через укриттів.

Не забуваємо, що ми граємо на середньому танку, тому завжди уважно моніторимо міні-карту, щоб своєчасно відреагувати на змінилася бойову обстановку. «Британець» може обходити противника з флангів, роздаючи шкоди в незахищені борту і корму, крутити неповоротких тяжів і повертатися для захисту база. Геймплей передбачається досить різноманітний, але про відсутність броні забувати не варто.

Чи варто купувати FV4202 (P)?

Щоб відповісти на це питання, наведемо порівняльний аналіз хороших і поганих характеристик, щоб охопити картину повністю.

ключовими перевагами є:

 • Бронепробітіе. У fv4202 одне з найбільш пробивних знарядь серед СТ 8-го рівня.
 • Радіус огляду. Можливість грати від свого засвіти позитивно відбивається на прибутковості.
 • Рикошетна вежа. В принципі попадання «британцеві» в голову частіше закінчуються непробиття, тому запишемо характеристику до позитивних моментів.
 • УВН. Відсутність комфортних кутів відмінювання знаряддя часто буває фатальним для СТ, який опинився на відкритій карті. У цьому плані, у танка fv4202 проблем не спостерігається.

До істотних недоліків можна віднести:

 • Швидкість. У цьому плані, «британець» програє багатьом однокласникам, тому потрібно заздалегідь налаштовуватися, що обрану при відліку таймера позицію, займе більш моторний «СуперПершінг».
 • Відсутність пільг. Потрапляючи до 10-м рівнями танк буде відверто страждати: два смачних попадання від Е-100 і, машина гарантовано відправиться в ангар.
 • Відсутність броні. Тут навіть нема чим прокоментувати: картон, він і є картон.
 • Порівняно невисокий ДПМ. Ми говоримо про прем танку, для якого ДПМ є однією з ключових складових фарма.
 • Завищена вартість боєприпасів. Ціна 680 срібла сильно занижує дохід, хоча цей показник «британцеві» підвищили на 10% в одному з останніх оновлень.

В цілому, техніка виходить цілком іграбельной і при наявності прямих рук допоможе власникові не тільки заробити срібла, а й підвищити персональну ефективність. Щоб завершити бій з фіолетовим значенням WIN8 досить настріляти близько 2 000 одиниць утрати. З огляду на відмінну бронепробітіе, це не представляється великою проблемою.

Якщо говорити про прибутковість, прибуток від FV4202 (P) дуже нестабільна. За Турбослім з парою результативних пострілів, гравцеві нарахують близько 5 000 кредитів. Якщо грамотно тягти бій, настрілявши під 3 000 шкоди, можна принести в ангар близько 60 000 срібла. Якщо не кидатися в крайнощі, середній фарм на цьому танку складе 25 000-30 000, без урахування прем аккаунта.

Відзначимо, щоб отримувати максимум задоволення від гри, потрібно досконально знати карти, займаючи пріоритетні позиції з відмінним прострілом. Крім цього, не зайвим буде вивчити вразливі зони однокласників і десяток, бо постійна стрілянина Голдою буде однозначно заганяти гравців в мінус.

Ссылка на основную публикацию