Огляд Hotchkiss EBR легкого танка 7 рівня Франція

Хода «візочників» в грі триває, і на супертест викочується нова машина – Hotchkiss EBR. Хто такі «колясочники»? Це гілка бронеавтомобілів на колісному шасі, яка вводиться в дерево розвитку Франції.

За задумами розробників в World of Tanks буде п’ять прокачувати одиниць колісної бронетехніки – з 6-го по 10-й рівні. У цій гілці розвитку Hotchkiss EBR відводиться роль перехідної машини. Броньовик заявлений на 7-ий рівень, і в цілому має непогані характеристики. Познайомимося з новачком більш детально.

Hotchkiss EBR: тактико-технічні характеристики

Почнемо гайд по Hotchkiss EBR з загальних показників цієї машини. Отже, важить броньовик всього 15 тонн, приводиться в рух 500-сильним дизельним двигуном. Це дає питому потужність двигуна в 33 «конячки» на тонну, тому «візочник» цілком комфортно розганяється до 70 км / год. Цікаво, але навіть заднім ходом броневичок теж рухається досить спритно: 45 км / год.

В цілому, WG позиціонує такі машини як розвідники, але це не зовсім так. Так, Hotchkiss EBR зможе оперативно займати ключові точки для пасивного засвіти і підсвічувати роз’їзд команди ворога, але тут є одне велике АЛЕ. Радіус огляду у француза всього 310 метрів, тому Пересвет середньостатистичну ЛТ він точно не зможе.

Другий негативний момент – низький запас міцності в 750 одиниць. Танкістам, що зважилися нагинати рандом на Hotchkiss EBR, доведеться берегти кожне ХП, а це вимагає прямих рук і певних навичок гри.

Пропонується три варіанти озброєння, з яких уваги заслуговує 75-міліметрове знаряддя Canon de 75 mm Vo 1000 m / s. Цей стовбур може пробивати 190 міліметрів броні, зносячи при вдалому попаданні 170 одиниць утрати. Середній показник ДПМ варіюється в межах 1 500 одиниць. Перезаряджається знаряддя за 6.4 секунди, зводиться за 1.53 сек. Стабілізація стовбура тримається на вищому рівні, що дозволяє ефектно тріпати ворогів, не знижуючи швидкості. Кут негативного нахилу теж виглядає цілком гідно і становить 10 градусів.

Цікавим рішенням виглядають характеристики фугасних снарядів. Зокрема, фугас пробиває 75 мм з максимальною альфою в 260 одиниць. До недоліків знаряддя можна віднести не зовсім комфортну точність: розкид на сотню метрів становить 0.38. Зате в якості компенсації пропонується щодо непогана швидкість польоту снаряда, що дозволяє вести вогонь по рухомих цілях з мінімальним попередженням.

Переходимо до бронювання. Французькі танкобудівники спочатку робили акцент на мобільність техніки, тому хорошою захищеністю танки цієї нації похвалитися не можуть (за виключенням деяких випадків). Hotchkiss EBR в WoT цілком укладається в цю концепцію, гордо випинаючи груди, захищену 40-міліметровими бронелистами.

Товщина бортів 20 мм. Звідси випливає висновок – щоб пробити бронеавтомобіль, в нього потрібно просто потрапити. Вицелівать вразливі зони зовсім не обов’язково. Примітно, але це правило актуально навіть для танків 5-го рівня, які зможуть комфортно дірявитимуть француза в будь-яку площину.

Ключовим словом тут є «потрапити», а зробити це буде непросто. Для французької колісної бронетехніки задумано два режими пересування: «Місто» і «Лазутчик», але ці опції не відносяться до Hotchkiss EBR, і доступні на машинах їх грона з 8-го рівня. Однак у нашого француза є своя фішка, яка називається «Ривок». Це своєрідний турборежим, що дозволяє моментально піти із зони обстрілу. Додамо, що таке прискорення пошкоджує движок, але може зберегти життя.

Hotchkiss EBR: обладнання та перкі

Колісна техніка – це принципово нова фізика і механіка гри, розроблена з нуля. Як прокачувати екіпаж, і які встановлювати модулі для підвищення характеристик техніки – не зовсім зрозуміло, тому обмежимося загальними рекомендаціями.

Для прокачування екіпажу можна вивчити пожежогасіння та ремонт. З огляду на відсутність броні, ризики спалаху та пошкодження внутрішніх модулів зростають багаторазово, тому не варто ризикувати і так невеликим запасом міцності. Після цього можна переходити до вивчення профільних навичок для кожного члена екіпажу.

При виборі доп. обладнання перш за все необхідно звернути увагу на підвищення радіусу огляду. Крім того, можна поліпшити точність стрільби і збільшити швидкість перезарядки знаряддя.

Hotchkiss EBR. коротке резюме

Почнемо з переваг. До позитивних характеристик Hotchkiss EBR відносяться:

  • Відмінні швидкісні показники;
  • Опція «ривок»;
  • Можливість продовжувати рух, якщо пошкодили 1-2 колеса;
  • Порівняно непогані показники озброєння;
  • Швидкість польоту снаряда.

серед недоліків можна виділити:

  • Критично низький радіус огляду;
  • Відсутність бронювання;
  • Не найкращий ДПМ;
  • Обертання ходової: 34 градуси в секунду – не найкращий показник;
  • Порівняно невеликий запас міцності.

З урахуванням того, що машина тільки проходить тестові випробування, судити про придатність Hotchkiss EBR до рандів поки рано. Можливості цієї машини покаже природний відбір.

Ссылка на основную публикацию