Огляд графічного редактора FireAlpaca: переваги та можливості

Цей популярний програмний продукт підійде для початківців користувачів, але забезпечує усіма необхідними інструментами для моментальної правки зображень. Крім основних можливостей, типу дзеркального відображення в різних площинах, перевороту зображення, зміни габаритів і кадрування картинки.

Ця програма представляється як легкий в освоєнні софт для малювання, створення різних ескізів і коміксів. Редактор виділяється обов’язковим набором основних інструментів для малювання, виділення області малюнка, нанесення тексту і обробки за допомогою стандартних фільтрів, передбачена і підтримка шарів.

особливості програми

У цьому редакторі налаштовується робоча область так, що все необхідне завжди були поруч. Ви вибираєте, які саме інструменти та панелі потрібні, а які можна легко приховувати, щоб вони ніколи не відволікали і не займали робочу площу. Ця програма має цілий комплект готових до застосування кистей.

Ви можете змінювати їх налаштування для досягнення необхідного ефекту, або додавати свої особисті кисті, які підійдуть для вашого проекту. Даний софт підтримує різні графічні планшети і розпізнає навіть силу натискання пера, змінюючи ступінь прозорості і розмір кисті.

«Обличчя» редактора

Інтерфейс програми дуже простий і цим вкрай незвичний. Проте, панель інструментів та їх налаштування схожа з Фотошоп, так, що користувачі-початківці зможуть моментально розібратися з цим додатком. У ньому передбачена робота з шарами, а крім цього додали всі функції, які потрібні для обробки фото.

В їх арсенал входять: різні гумки, кисті і олівці, фільтри і ефекти. Можна сказати, що графічний процесор виділяється всіма функціями, необхідними для швидкого, простий і якісної обробки файлу.

переваги редактора

До переваг цієї програми можна віднести ще й спритну швидкість роботи при малому споживанні ресурсів. Поширюється ця програма абсолютно безкоштовно, інтерфейс є російськомовним. Скористатися ним можна на ПК і планшетах на платформі Віндовс і OS X. 

Ссылка на основную публикацию