Огляд графічного редактора SketchUp Make: можливості та функціонал

SketchUp – популярний редактор для 3D моделювання об’єктів, сцен і їх зорового уявлення в різних графічних стилях. Широко поширена програма в середовищах професійних дизайнерів меблів, інтер’єрів і навіть архітекторів. Виділяється невеликим порогом входження користувача в реальну роботу на відміну від інших більш важких 3d додатків, таких як Blender, 3ds Max, Автокад.

Функціональність редактора може розширюватися за допомогою плагінів. Передбачена можливість простий анімації сцен і записи в відео. Елементи сцени можна зробити діалоговими для їх реакції, наприклад, на клацання миші або на зміни якихось їх характеристик.

особливості програми

Для 3Д-друку ця програма застосовується через зрозумілого інтерфейсу моделювання, доступного навіть новачкові. Також можна сказати і про невеликий розмір інсталятора, який займає 113 МБ, і помірні вимоги до апаратної частини. Ця програма передбачений і великий каталог безкоштовних і доступних 3Д-моделей, і наявність величезної кількості розширень на мові Ruby.

До незаперечних переваг цієї програми варто віднести її простоту і легкість у використанні. Всього кілька кліків мишкою, і вам вдасться вибудувати цілий житловий масив. Також варто згадати і про те, що програма є доступною кожному. Розібратися з нею можна дуже легко.

Експорт файлів в графічних форматах

Ця програма дає можливість експортувати растрові картинки розміром до 10 тисяч пікселів, що дозволяє отримати зображення, яке можна відправляти по e-mail, публікувати в якості документа або легко спроектувати на стіну – для цього слід лише вибрати кілька характеристик і натиснути кнопку «Експорт».

Хто використовує SketchUp?

Як професіонали у галузі розробки програмного забезпечення дизайну, ми постійно працюємо над тим, щоб догодити всім, хто використовує цю програму. Згідно з цим розробники проектували 3D редактор, щоб бути сумісним з величезною кількістю іншого моделювання, редагуванням зображення, і додатками.

Від архітекторів до дизайнерів по декораціях, творців ігор, графічних художників. Всі користувачі покладаються на цю прогу, щоб допомогти реалізувати їх задумки дизайну, повністю задовольнивши їхні потреби.

Ссылка на основную публикацию