Огляд і зони пробиття танка VK 45.02 (P) Ausf. B World of Tanks

VK 45.02 (P) Ausf. B німецький досліджуваний важкий танк дев’ятого рівня World of Tanks в простолюдді тапок Б.

Історичні факти vk

В кінці 1941 року німецькі фірми Крупп і Порше почали розробку танка, який повинні був відповідати високим технічним вимогам. В ході військових дій, попередні версії танків проявили не тільки ряд технічних переваг перед танками противника, а й виявили ряд недоліків, до яких можна було віднести не тільки слабке бронювання, а й малу потужність танкових гармат. Війна вимагала від конструкторів посилення потужності броні і знарядь. 20 січня 1942 року відбулося засідання технічної комісії, на якій затверджувалася доля нового танка. До березня того ж року, танк отримав назву VK 4502 (P).

У той же час, сам Фердинанд Порше припускав назвати своє дітище більш скромною назвою Typ 180. Танк зазнав значних доопрацювань, в результаті чого, конструкторське бюро Порше розробив п’ять варіантів різних модифікацій нового важкого танка для потреб Рейху. Різні версії танка були представлені з різними типами бензинових і дизельних двигунів, оснащених електричним і гідроприводами. Танк був оснащений потужною гарматою нового зразка, калібр якої становив 88 міліметрів. Typ 180 і 181 відрізнялися між собою не тільки двигунами, а й розташуванням вежі танка. Якщо Typ 180 мав стандартну обтічну вежу, яка розташовувалася в передній частині корпусу, то наступна модель відрізнялася досить оригінальною конструкцією. Вежа була розміщена в кормовій частині танка, що робило цю модель пізнаваною через незвичайного профілю бойової машини.

Незважаючи на укладений договір про виробництво ста машин представленого типу, створити даний танк так і не вдалося. Комісія вирішила дану модель занадто складною і дорогою у виготовленні і експлуатації. А виявлені недоробки в трансмісії винесли остаточний вирок цим проектом. Замовлення було скасовано, а що знаходяться в виготовленні вежі згодом були встановлені на «Королівський Тигр».

Як грати на VK 45.02 (P) Ausf. B

Краща тактика для VK 45.02 (P) Ausf. – це напад, можливо не швидка, але повільне і впевнено, важкий танк сам по собі не дуже швидкісний, але не варто забувати, що пересуватися, краще з невеликим до коміром корпусу, тим самим збільшуючи кути нахилу броні плит.

На далеких дистанціях дуже комфортно натанковивать шкоди, так як вицеліть і пробити противнику буде вельми проблематично, за винятком осколково-фугасних і голдових снарядів від 9 рівня танків і вище. Завжди варто берегти передні катки, через них проходить шкоди.

Розбір характеристик VK 45.02 (P) Ausf. B

Тактико-технічні характеристики німецького VK 45.02 (P) Ausf. B Мають досить середні значення показників, виділяти особливо не чого. Якщо порівнювати з однорівневими важкими танками, то виглядає наступним чином:

Куди пробивати VK 45.02 (P) Ausf. B

Основні і пробивані місця VK 45.02 (P) Ausf. B є щілина механіка-водія знаходиться на ВЛД, яку необхідно вицеліть, що реально зробити лише з ближнього відстані.

А ось верхня кришка вежі, вельми ласий шматок для противника, частенько стрілянина здійснюється саме туди.

Перкі vk 45.02 ausf

Для всіх членів екіпажу VK 45.02 (P) Ausf. B бажано вивчити вміння «ремонт», необхідне для швидкого ремонту збитих гусениць в бою. Якщо вже є кілька перків у кожного з членів екіпажу, то краще зробити скидання умінь і виставити всім 100 відсотків «бойового братерства».

Вразливим місцем є боеукладка, тому навик «безконтактна боеукладка» стане в нагоді в бою. Решта навички «король бездоріжжя», «плавний поворот башти» допоможуть швидше пересуватися по карті і збільшать точність стрільби на ходу. Для більшого огляду німецькому важкому танку знадобиться вміння «радіоперехоплення» у радиста.

Устаткування для vk 45.02 ausf b

Найкращим варіантом спорядження для vk 45.02 ausf b вибрати «Великий Ремкоплекти» з ручним вогнегасником і малої аптечкой.Так як збиті гусениці особливо в міських умовах бою буде відбуватися досить часто, а «Великий Ремкоплекти» додає 10 відсотків до швидкості ремонту.

З вибором додаткового устаткування для танка, потрібно гарненько подумати. Важкий танк призначений для ближнього бою, тому краще поставити гарматний досилатель, додати стабілізатор вертикального наведення, а ось третій модуль на вибір, якщо є добре прокачаний екіпаж з ББ, то краще поставити поліпшену вентиляцію, але як альтернативний варіант, можна поставити посилені приводи наведення, для більш комфортного вицеліванія вразливих точок противника.

Короткий підсумок по танку vk 45.02 ausf b

У числі переваг танка його потужна лобова броня, і кормове розташування вежі, що робить танк більш захищеним. Заднє розташування трансмісії захищає танк від лобових атак, а високий профіль танка робить огляд місцевості більш ефективним.
У числі недоліків танка його величезну вагу в 75 тонн, що робить танк малоефективним на відкритому просторі. Мала рухливість танка робить його зручною мішенню для танків і артилерії противника. Кормове розташування вежі знижує огляд і бойову ефективність машини в міських умовах. Слабка і недопрацьована трансмісія є причиною частого загоряння двигуна.

Ссылка на основную публикацию