Огляд ІСУ-122С – які характеристики, обладнання, перки (вміння екіпажу), чи варто купувати?

Радянська ПТ-САУ 7-го рівня ІСУ-122С була включена в подарунковий набір, приурочений до 70-річчя Перемоги та входить до складу «Берлінської трійки». В даний час, машина не продається, але є в ангарі у багатьох гравців. Потрібно уточнити, що техніка має досить цікавими бойовими характеристиками, тому навіть не будучи «пільговиком», відчуває себе в Рандома цілком впевнено. Розглянемо ключові особливості даної ПТ-САУ в повноцінному огляді.

ІСУ-122С тактико-технічні характеристики

Показники життєздатності у ІСУ-122С середні: 870 одиниць міцності, враховуючи, що машину закидає до десяткам, виглядають досить скромно. Радіус огляду теж виглядає не дуже – 350 метрів в базовій комплектації. Скромненько виглядають і показники бронювання: 90 міліметрів в лобовій і бічній проекції. Маска знаряддя виглядає більш переконливо – 100 міліметрів, але також не буде стримувати попадання від високорівневих супротивників.

Максимальна швидкість становить 43 км / год, швидкість повороту шасі – 27 град / сек. В принципі, машина має гарну динамікою і маневреністю. У плані непомітності ІСУ-122С виглядає обділеною, показуючи один з найнижчих коефіцієнтів маскування серед однокласників.

З чим ІСУ-122С дійсно пощастило – це гармата. На техніці встановлено 122-міліметрове знаряддя Д-25С зразка 1944 року. Бронепробітіе бронебійним снарядом 175 мм, середній разовий шкоди: 390 одиниць. Швидкість перезарядки складає 7.1 секунди.Еслі творчо підійти до комплектації, цей показник можна значно поліпшити. 

Зокрема:
• Гарматний досилатель – 6.39 сек.
• Гарматний досилатель / Покращена вентиляція – 6.24 сек.
• Бойове братство / гарматний досилатель / поліпшена вентиляція – 6.11 сек.
Якщо до останнього варіанту додати «Доппаёк», швидкість перезарядки скорочується до 5.85 секунди.
З огляду на, що мова йде про преміумного техніці, прибутковість якої багато в чому залежить від шкоди, характеристики знаряддя виглядають вельми цікаво. Потрібно враховувати, що в боях з десятками пробиття в 175 мм буде катастрофічно не вистачати, тому має сенс завантажити в боєкомплект десяток подкалиберних снарядів, збільшивши показник бронепробітія до 217 мм. Крім цього, знаряддя має порівняно непогану точність і час відомості, що дивно для радянської техніки. Однак красиву картину озброєння псують некомфортні УВН.

Устаткування на ІСУ-122С

Щоб підвищити ефективність машини, необхідно відповідально підходити до вибору додаткових модулів. Отже, ІСУ-122С – це ПТ з непоганим озброєнням, але досить посередніми технічними характеристиками. Тому можна спробувати встановити таке обладнання: 1. стереотруба – підвищуємо радіус огляду.
2. досилатель – збільшуємо ДПМ.
3. вентиляція – отримуємо бонус до основних характеристик.
Втім, вентиляцію можна замінити маскувальною сіткою (підвищити коефіцієнт непомітності) або посиленими приводами, щоб поліпшити точність знаряддя.

Перкі для ІСУ-122С

Не менш відповідально потрібно підходити і до прокачування навичок екіпажу. Під бронею розміщуються 5 танкістів, командиру доводиться заміщати відсутнього радиста. Потрібно відзначити, що в рамках подарункової акції, ІСУ-122С продавалася зі 100% екіпажем і вже вивченим навиком «Бойового братерства», тому залишається визначитися з вибором інших перків. Тут може зіграти такий набір:
Потрібно врахувати, що маскування прокачується обов’язково, а навичкою ремонту можна знехтувати: це ПТ, яка більшу частину бою варто в кущах. Крім цього можна прокачати такі вміння:

 • «Майстер-зброяр».
 • “Майстер на всі руки”.

Перкі допоможуть при пораненні членів екіпажу і критичних пошкодженнях внутрішніх модулів. Спорядження встановлюється стандартний, вогнегасник можна замінити підкрученими оборотами двигуна.

Як грати на ІСУ-122С

Тактика ведення бою на ІСУ-122С не відрізняється від гри на будь-який ПТ-САУ. Займаємо густі кущі на 2-3 лінії і накидаємо в борта необережним противникам. Чому в борта? З бронепробітіем в 175 мм, машина не зможе пробивати лобову броню тяжів дев’ятого рівня. З огляду на, що у ПТ далеко не ідеальна точність, полює за менш броньованими світляками і СТ буде проблематично. Крім цього, не забуваємо стежити за міні-картою і не пускаємо легкі танки. Максимально економимо невеликий запас міцності, тому сейв від арти.

Відгуки по ІСУ-122С

Як отримати ІСУ 122с? На жаль придбати ІСУ 122с можна лише на свята, в зв’язку з якими буде продаватися дана ПТ-САУ і тільки за грошовий еквівалент. Щоб не втомлювати довгими міркуваннями, просто наведемо порівняльний аналіз сильних і слабких сторін цієї радянської ПВ.

переваги:

 • Один з кращих показників ДПМ на рівні.
 • Прийнятний разовий шкоди.
 • Непогані ходові якості.
 • Точне знаряддя.
 • Хороша стабілізація.

недоліки:

 • Відсутність зниженого рівня боїв.
 • Картонна броня.
 • Низький коефіцієнт непомітності.
 • Слабке бронепробітіе.

Ссылка на основную публикацию