Огляд Kanonenjagdpanzer 105 – німецька преміум ПТ-САУ 8 рівня World of Tanks

Хороша новина для любителів «Мира танков», розробники обіцяють, що в грі роявітся нова імба. Це Kanonenjagdpanzer 105 – ПТ 8-го рівня, яка з’явиться у Німеччині в якості аналога для преміум магазину. Цікаво, але ця ПТ-шка вже неодноразово обливали на тестових серверах, недоступних для російського регіону і тепер з’явилася на вітчизняних серверах.

Kanonenjagdpanzer 105 нова німецької преміум ПТ-САУ VIII рівня саме для RU кластера, так як на європейських серверах kanonenjagdpanzer вже продавалася, але тепер внесені деякі зміни для проходження тестування на супертест і прийняття подальшого рішення. ПТ-САУ оснащена 105-мм знаряддям з високими показниками ефективності.

Історичні факти Kanonenjagdpanzer 105

Техніка має досить цікаву історію. Роботи над створенням Kanonenjagdpanzer 105 почалися в середині 50-х років минулого століття. Тоді армія Німеччини, відновлюється після нищівної поразки у війні, розробляла заходи протидії танкової мощі радянської армії. За базу був обраний легкий бронетранспортер SCHUTZENPANZER LANG HS. 30. Перший боєздатний прототип був створений в 1959 році, проте, польові випробування виявили масу недоліків, тому машина вирушила на модернізацію. Ці роботи затягнулися до 1965 року, і через деякий час ПТ була запущена в серійне виробництво і поставлена ​​на озброєння. Випускався танк до 1967 року, за цей час було створено близько 380 одиниць техніки.

Kanonenjagdpanzer 105 Тактико-технічні характеристики

Отже, нашій увазі представлена ​​ПТ-САУ восьмого рівня з запасом міцності в 1 200 одиниць. Цілком гідний показник серед однокласників. Радіус огляду складає 360 метрів в базовій комплектації. Для цього класу техніки, яка залежить від права першого пострілу, далекозорість виглядає посередньої, тому потребує в однозначному поліпшення.

У плані рухливості нарікань немає. маса в 26 тонн при потужності двигуна 500 л. з дає співвідношення 19 «конячок» на одиницю живої ваги. Тому танчик впевнено розганяється до 70 км / год, непогано тримає швидкість на складно прохідних грунтах. Окремо варто розглянути коефіцієнт маскування, який перевищує 41% для нерухомої машини. Відповідно Kanonenjagdpanzer 105 НЕ буде світитися при пострілах і зможе доставити масу проблем необережним противникам.

Поговоримо про озброєння. Kanonenjagdpanzer 105 оснащується 105-міліметрові знаряддям BORDKANONE L7 з досить непоганими характеристиками. Зокрема, бронепробітіе бронебійним снарядом становить 268 мм, зарядивши кумуляти, цей показник можна збільшити до 330. Відповідно можна впевнено наносити шкоди однокласникам і техніці рівнем вище. Разовий шкоди теж виглядає гідно: 390 одиниць. Крім цього, знаряддя володіє хорошою швидкістю відомості, точністю і стабілізацією. Однак час перезарядки варіюється в межах 11 секунд, що дає ДПМ в 2 130 одиниць. До ПВН серйозних нарікань немає: стовбур опускається на 8 градусів.

Повні значення тактико-технічних характеристик представлені нижче:

Устаткування Kanonenjagdpanzer 105

Тут не потрібно винаходити велосипед, а скористатися стандартним набором для цього класу техніки. Зокрема, можна встановити такі додаткові модулі:

 • Досилатель.
 • Маскувальна сітка.
 • Стереотруба.

Відзначимо, що можна замінити маскувальну мережу, на щось більш підходяще для вас. Танк має непогані показниками непомітності і приземистим силуетом, а радіус огляду потрібно покращувати в будь-якому випадку. Врахуйте, що остаточний вибір залишається на ваш розсуд, тому можете імпровізувати і пробувати свої набори доп. модулів, орієнтуючись на власну тактику гри.

Перкі Kanonenjagdpanzer 105

Ті, хто грав на E 25, знають, які навички танкістам потрібно прокачувати в першу чергу. З огляду на, що Kanonenjagdpanzer 105 має багато спільного з легендарної «блохою» можна дотримуватися аналогічних принципів при виборі перков. Ми радимо вивчати навички екіпажу в такий черговості:

Не варто забувати про бойовому спорядженні, тому обов’язково беремо в бій аптечку, ремкомплект і вогнегасник. Деякі тестери радять засіб пожежної безпеки замінити плиткою шоколаду, щоб зробити Kanonenjagdpanzer 105 ще небезпечніше, але ми не рекомендуємо цього робити, а наступний розділ огляду пояснить чому.

Бронювання Kanonenjagdpanzer 105

За хороші швидкісні показники і маневреність зазвичай доводиться розплачуватися відсутністю броні. Лобову проекцію корпусу і бортів захищають сталеві листи, товщина яких складає всього 30 мм, корми: 20 мм. Природно, що для боїв 8-9 рівнів, де техніка має досить серйозні знаряддя, 30-міліметрове бронювання виглядає скоріше косметичним, тому пробивати Kanonenjagdpanzer 105 будуть всі кому не лінь, включаючи супротивників нижче рівнем.

Крім цього, в картонний корпус будуть «заходити» фугаси, завдаючи фатальної шкоди, калічачи членів екіпажу і завдаючи критичні пошкодження внутрішніх модулів. Плоский дах буде ласим шматочком для артилерії, тому грати на Kanonenjagdpanzer 105 потрібно вкрай обережно і при виборі позиції відразу визначати шляхи для можливого відступу.

Як грати на Kanonenjagdpanzer 105

Тут потрібно дотримуватися принципу: пурхати як метелик, шкода як бджола. Тому при відліку таймера доглядаємо позицію на потенційно небезпечному напрямку і спритно займаємо кущі на 2-3 лінії. Користуючись тим, що сокомандніка будуть підсвічувати ворога, намагаємося максимально ефективно реалізовувати порівняно непоганий потенціал знаряддя. Точність дозволяє комфортно вести вогонь на далеких дистанціях, поповнюючи ігрову скарбничку срібними кредитами, а високий коефіцієнт непомітності не дасть противнику нас виявити.

З цілком зрозумілих причин, намагаємося не вступати у відкрите протистояння. Довгий перезаряд знаряддя не дасть комфортно розмінюватися втратою. Однак до громіздким противникам можна підтискатися впритул і користуючись тим, що низький силует не дасть ПТ виявитися в перехресті прицілу ворога, методично розбирати ворожий танк.

Крім цього, не варто забувати про швидкісні характеристики, які дозволяють швидко змінювати фланги, повертатися для захисту бази, здійснювати рейди в глибокий тил противника щоб «вирізати» артилерію. В цілому, любителям обережною, але динамічної гри, Kanonenjagdpanzer 105 явно припаде до смаку.

Відгуки Kanonenjagdpanzer 105

Ця ПТ поки проходить тестові випробування, тому відгуків реальних гравців про її можливості немає. Однак орієнтуючись на попередні ТТХ вже можна скласти певну думку про новий преміумному танку Німеччини.

плюси:

 • Відмінна швидкість і маневреність.
 • Разовий шкоди.
 • Присадкуватий силует.
 • Бронепробітіе.
 • Точність знаряддя.

мінуси:

 • Відсутність броні.
 • Радіус огляду.
 • ДПМ.

Нагадаємо, що до релізу танка в грі характеристики можуть змінитися.

KanonenJagdpanzer 105 відгук

Ссылка на основную публикацию