Огляд кавомашини Delonghi (Делонги) ESAM 3500

Кофемашина все зробить сама

Італійці знають толк в хорошому кави і «навчили» побутову техніку правильно його варити (чого тільки варті винайдені ними). Причому участь людини в цьому процесі мінімізовано: все зробить розумна машина.

Вам потрібно буде тільки засипати каву в резервуар для зерен (в програму закладено 14 ступенів помелу) і виконати вказівки, які апарат напише на дисплеї. До речі, якщо ви захочете зварити вже змелений кави, то і цей режим також передбачений в даній моделі. Більше не потрібно замислюватися про придбання старовинних самоварів!

На ваш вибір кавоварка Делонги 3500 приготує еспресо або капучіно, а також при необхідності забезпечить вас окропом для заварювання чаю і збитим молоком. Фортеця кави кожен може встановити на свій смак за допомогою індивідуальної настройки (від 7 до 14 г на чашку). Обсяги кави і капучіно теж можна змінювати, за замовчуванням чашки у Делонги наступні:

Однак можна і ці параметри змінити «під себе» (як у кавоварок Філіпс). Просте меню російською мовою дозволяє виконувати настройки легко і швидко.

Запатентована фірмою система Automatic Сappuccino дасть вам можливість всього лише одним натисненням кнопки приготувати відмінний капучино із спокусливою і стійкою молочною пінкою. Більше не потрібно пихкати і довго робити молочну пінку, як це було у випадку з електричними кавомолки. Але і тут вам теж надається повна свобода творчості: якщо запрограмовані пропорції компонентів вас не влаштують, то це можна легко виправити.

Кофемашина Делонги Esam 3500 запам’ятає ваш рецепт і готуватиме капучино або кави вже по ньому. Причому в даній моделі є другий бойлер, спеціально призначений для отримання збитого молока, а це вельми прискорює процес. До речі, подивіться на несправності кавоварок Борк. Подібні проблеми є у більшості видів кавоварок, але не у Делонги Esam 3500. Це дуже стабільне і витривала пристрій.

Щоб кава не остигав, завбачливі італійці оснастили своє дітище системою підігріву чашок. А щоб заощадити ваш час, забезпечили простоту догляду за кавоваркою. Автоматично здійснюються:

  • очищення капучинатора;
  • промивка вузла подачі кави (як у кавоварки Nespresso);
  • позбавлення від накипу (жорсткість води можна виміряти самостійно, використовуючи фірмову тестову смужку, і внести зміни в заводські настройки).

Щоб ви нічого не забули, кавоварка нагадає про необхідність наповнити бачок водою, очистити касету від відпрацьованої кавової гущі. Ще потрібно буде періодично промивати блок приготування (заварювальний вузол), але всі ці процедури здійснюються легко і не займають багато часу.

Італійська якість за розумною ціною

Середня ціна кавомашини Delonghi Esam 3500 становить 34 тис. Гривень. Однак можна придбати її і з хорошою знижкою.

Ось що пише Андрій з Новосибірська:

«Зробили собі подарунок – купили по новорічної акції кавоварку Делонги 3500 за 26 тисяч. З менюшку розібралися швидко, все дуже просто. А капучино виходить знатний. Найбільший недолік у цієї машини – ми стали частіше пити каву, а це ж адже шкідливо. Але встояти перед спокусою дуже важко. До речі, ремонт цієї машини простий, дуже простий. Це вам не ремонт кавомашини Сіменс ».

Якщо ви – справжній гурман кави або капучіно, купуйте кавоварку Delonghi Esam 3500, і вона наповнить ваш будинок зачаруванням далекій Італії, а смачний напій подарує заряд бадьорості і гарного настрою на весь день.

Ссылка на основную публикацию