Огляд кращих кавомолок Delonghi (Делонги)

Італійський бренд Delonghi спеціалізується на виробництві якісної побутової техніки. Серед продукції компанії представлений великий вибір кавомолок і. Це пристрої для подрібнення кавових зерен необхідні кожному любителю підбадьорливого напою, адже всі знають, що розчинна кава ніколи не зрівнятися за своїми смаковими і ароматичними характеристиками з заварним.

Приготування кави – справжній ритуал, в якому важливий кожен крок: від вибору і помелу зерен, до процесу заварювання. Хороша кавомолка дозволить подрібнити зерна швидко і якісно. Після цього кава можна готувати в кавоварці, кавомашині або турці. Виходить свого роду чайник для заварювання для кави.

Види кавомолок і їх особливості

Компанія Delonghi пропонує різні види кавомолок. Вони відрізняються конструкцією і принципом роботи. Основні види, які підходять для побутового використання:

1. Ротаційні моделі – обладнані спеціальним ротаційним ножем, розташованим на дні ємності. Він подрібнює кавові зерна, обертаючись на великих оборотах. Швидкість помелу зерен залежить від потужності пристрою. Чим довше працює кавомолка, тим більше дрібні частини кави вийдуть в результаті.

Недоліком приладу даного типу є те, що подрібнені частинки зерен часто мають різний розмір. Однорідну масу отримати дуже складно. Його перевага – доступна вартість, простота експлуатації (простіше, ніж робота з електричними самоварами з чайником).

2. Жорнові моделі – обладнані двома дисками. Між їх площинами кавові зерна перетираються. Змінюючи відстань між дисками, вдається регулювати ступінь помелу кави. Конструкція обладнана двома ємностями: для цілісних кавових зерен і для подрібнених.

Жерновая кавомолка Делонги має багато переваг. Вона забезпечує однорідне подрібнення зерен. Більшість приладів має більш 10 режимів помелу. Недоліком таких пристроїв є неможливість переривання роботи. Їх не можна відключати, поки подрібнення зерен НЕ буде закінчено.

Є ручні і електричні моделі. Останні більш практичні. Вони працюють швидко, що гарантує оперативний і рівномірний помел зерен. Багато кавомолки обладнані додатковими функціональними можливостями.

У кавомолок досить проста конструкція, тому вони мають тривалий термін служби. Ці прилади не потребують особливого догляду. Їх ремонт набагато простіше ніж ремонт кавомашини Saeco або ж ремонт кавомашини Delonghi.

Огляд популярних моделей

1. Кофемолка Delonghi KG 49:

 • тип – ротаційна (ніж з нержавіючої сталі);
 • потужність – 170 Вт;
 • ємність чаші для зерен – 90 г (приблизно на 12 чашок);
 • ступінь помелу зерен – 3 рівня;
 • вага – 0.8 кг;
 • габарити (ВхГхШ) – 25 × 13х15 см.

Ця потужна модель дуже проста у використанні. Вона обладнана однією кнопкою для помелу. Є знімний резервуар для подрібнених кавових зерен. Ця кавомолка має стильний дизайн. Плавні обтічні лінії виглядають красиво.

У комплектації є щітка, призначена для швидкої і надійної очищення пристрою.

Ціна цієї моделі – від 2200 руб, що набагато дешевше навіть бюджетних кавоварок Jura.

2. Кофемолка Delonghi KG 79:

 • тип – жорна (ножі з нержавіючої сталі);
 • потужність – 110 Вт;
 • ступінь помелу зерен – 12 рівнів;
 • ємність чаші для зерен – 120 г;
 • вага – 1.5 кг;
 • габарити (ВхГхШ) – 26 × 16х13 см.

Модель має важливу функцію блокування від ненавмисного включення, знімний резервуар для меленої кави. Завдяки тому, що ніжки кавомолки прогумовані, вона не ковзає, тому її можна встановлювати на будь-які поверхні.

У цій кавомолки є функція помелу кави на вибрану кількість чашок – від 2 до 12. Її функціонування повністю автоматизовано. Працює пристрій швидко, рівень шуму при цьому невисокий.

Купити кавомолку Delonghi KG 79 можна від 4900 руб (ціна не більше, ніж ціна самовара на дровах).

Особливості вибору кавомолки

При виборі кавомолки слід звертати увагу на ряд характеристики. Основні параметри, які слід враховувати, підбираючи пристрій:

1. Тип пристрою – ротаційна або жорна. Перший вид відрізняється більш доступною вартістю і високою швидкістю роботи. Це хороший бюджетний варіант для тих, хто заварює каву в турці використовуючи капсули для кавоварки.

Справжнім кавоманам, які балують себе ароматним напоєм щодня, фахівці рекомендують вибирати жорнові моделі. З їх допомогою можна зробити зерна грубого помелу для заварки у френч-пресі, або подрібнити їх буквально в пил для приготування кави по-турецьки.

Такі моделі підходять для подрібнення зерен перед засинанням їх в кавоварки і кавомашини. Хорошими експлуатаційними характеристиками володіє жорна кавомолка Delonghi KG 89.

Краще вибирати моделі з конічними дисками, ніж з плоскими. Вони більш довговічні.

2. Місткість кавомолки – показник, що відображає максимальну масу зерен, яка за один раз поміщається в резервуарі. Цей параметр для побутових кавомолок варіює в межах 30-250 г. При виборі слід враховувати, скільки чашок кави вживає людина.

В середньому для приготування однієї порції напою необхідно 7 г мелених зерен. Оптимальний показник для активних споживачів кави – 80-120 г. Краще віддавати перевагу влаштуванню з великим резервуаром. Це набагато зручніше, ніж кілька разів молоти маленькі порції зерен.

3. Потужність – чим більше місткість кавомолки, тим вище повинна бути потужність роботи даного пристрою. Цей показник може становити 80-280 Вт. Оптимальними для побутових приладів вважається діапазон 110-180 Вт.

4. Матеріал корпусу – кавомолка може бути виготовлена ​​з пластику або металу. Остання відрізняється високою міцністю, але важча. Пластикові моделі легкі, але в процесі їх експлуатації слід бути обережним.

5. Матеріал ножа або жорна – високою якістю відрізняється перемелює елемент, виготовлений з нержавіючої сталі. Найбільш довговічними є вироби з титановим напиленням.

6. Регулювання ступеня помелу зерен – чим більше кількість ступенів помелу кавових зерен забезпечує пристрій, тим краще. Це дозволить готувати напої за різними рецептами застосовуючи фільтри для кавоварки.

Функції, які забезпечують максимальну практичність використання кавомолки:

 • Захист від перегріву – передбачає автоматичне відключення, після якого в разі підвищення температури мотора, що дозволяє уникнути поломок.
 • Можливість регулювання кількості подрібнюють кавових зерен – користувач вказує кількість порцій, для приготування яких необхідний кави. Кавомолка подрібнює обмежена кількість зерен, достатню для приготування певної кількості чашок.
 • Автоматичне блокування – прилад не вмикається, якщо він зібраний неправильно. Наявність цієї функції особливо бажано для ротаційних кавомолок, адже вони більш травмонебезпечні, ніж жорнові.
 • Можливість заховати кабель живлення – пристрій повинен бути обладнаний місцем для зберігання шнура в змотаним вигляді.
Ссылка на основную публикацию