Огляд кухонних комбайнів Кенвуд (Kenwood)

Кухонний комбайн Кенвуд відноситься до відомим моделям побутової техніки (популярнішими тільки) і є незамінним помічником в домашній роботі. Його використання дозволяє замінити значну частину ручної праці, спрощуючи приготування страв. Ціна кухонного комбайна Кенвуд залежить від якості збірки і реальної функціональності, прямо як у випадку з придбанням слайсера (Slicer).

Характеристики популярних моделей від виробника

1. Кухонний комбайн Kenwood FPM 250:

Даний зразок є представником лінійки компактних комбайнів. Модель відноситься до нижньої цінової категорії і підійде для кухонь економних господинь.

2. Кухонний комбайн Kenwood FPM 270:

Модель відрізняється компактністю і надійністю, незважаючи на відносно скромну ціну.

3. Кухонний комбайн Kenwood FP 925 (це, по суті, блендер і міксер в одній особі):

Незважаючи на запевнення виробника про компактності моделі, вона оптимально підійде лише для просторих кухонь. Великий асортимент насадок і багатофункціональність дозволяють комбайну легко справлятися з шинковкой, теркою, збивання коктейлів і замешиванием тесту.

4. Кухонний комбайн Kenwood KM 286:

Модель має середню ціну серед подібних апаратів і забезпечує стабільну роботу без серйозних нарікань з боку власників.

5. Кухонний комбайн Kenwood KMC 010:

Один з найбільш потужних і дорогих комбайнів в серії. Апарат дійсно мультіфункціонален, а його якісні комплектуючі мають тривалий термін служби. Кількість пластмасових деталей обмежена, а всі відповідальні елементи конструкції виконані з металу.

Поради щодо вибору

Розуміння того, який апарат краще всього підійде для вашого господарства, приходить з досвідом. Якщо це перша покупка такого роду, зверніть увагу на наступні нюанси:

  • розмір кухні – чим менше площа приміщення, тим скромніше повинні бути габарити комбайна;
  • матеріал корпусу – в найміцніших і надійних комбайнах корпус і більшість деталей виконані з металу, а не пластику;
  • матеріал чаші – пластмасова чаша буде швидко стиратися, на відміну від скляної;
  • можливість вибору робочих оборотів. Якщо у апарату мало швидкостей, то не всі страви будуть готуватися однаково якісно;
  • споживана потужність. Зі збільшенням потужності підвищується продуктивність і стійкість роботи, прямо як у Ломтерізки Bosch MAS 4601.

Щоб купити комбайн кухонний Kenwood і не сильно витратитися, слід відразу окреслити коло завдань, для яких він буде застосовуватися. Краще придбати більш дешевий комбайн з меншою функціональністю і повноцінно його використовувати, ніж залишати незадіяними можливості дорогого приладу.

Відгуки користувачів про комбайн Kenwood

Складно скласти універсальні рекомендації по покупці, оскільки заявлені можливості моделей практично однакові для всіх цінових категорій. Найкраще допоможуть визначитися відгуки про кухонному комбайні Kenwood, які залишають їх задоволені і не дуже власники.

Микола, 34 роки, Єкатеринбург:

«Не дивлячись на невеликі габарити, на столі нашої маленької кухні комбайн Kenwood FPM 250 не помістився – доводиться кожен раз ховати його в шафу. Апарат не приймає великі овочі, їх потрібно різати на 2 або 4 частини. Користувалися комбайном 2 місяці до першої поломки, по гарантії полагодили швидко. Після ремонту працює без нарікань ».

Анастасія, 39 років, Йошкар-Ола:

«Купили комбайн Kenwood FPM 270 чотири місяці тому. Не дуже подобається, що апарат майже повністю зроблений з пластмаси. Це створює враження крихкості, хоча до цих пір нічого не поламалося ».

Анастасія, 22 років, Омск:

«Комбайн Kenwood FP 925 у нас з’явився недавно, ще освоюємо. Порадувало наявність в комплекті додаткової маленької чаші. У ній дуже зручно готувати невеликі порції для дитини. Управління інтуїтивно зрозуміле навіть без інструкції.

Якщо ви ще в роздумах по фірмі-виробнику, то раджу купити комбайн Kenwood – у мене це вже друга модель. Перша була простіше, проте встигла пропрацювати чотири роки, поки не розбилася при переїзді ».

Олег, 26 років, Самара:

«У мене кухонний комбайн Кенвуд FP 925 вже 2 тижні. З плюсів поки помітив тільки багатофункціональність, хоча реалізована вона недостатньо якісно. Терка на машинці погана – шматочки моркви або цибулі доводиться діставати і дорізати ножиком ».

Єлизавета Михайлівна, 58 років, Брянськ:

«Комбайн Kenwood KM 286 мені подарували діти, сама не хотіла купувати. Тепер менше часу проводжу на кухні, оскільки готувати стало набагато швидше. До апарату йде дуже хороша і докладна інструкція. Спочатку все робила з нею, поки не звикла. Користуюся вже 4 місяці ».

Сподіваємося, що характеристики і відгуки про комбайн Kenwood дозволять вам краще визначитися з вибором. Гнатися за супер можливостями і низькою вартістю не варто. Краще купити кухонний комбайн Кенвуд середньої цінової і експлуатаційної ніші, ніж потрапити на вудку заявленої функціональності і отримати товар невисокої якості.

Ссылка на основную публикацию