Огляд Lansen C середнього танка 8 рівня Швеції

Скучили за преміумного танкам? Тоді зустрічайте Lansen C – середній танк 8-го рівня, який з’явиться у Швеції. Зараз машина вийшла на супертест, де буде доводити свою профпридатність до рандомних боїв.

Відзначимо, що це не чистокровний «швед»: проект розроблявся шведським конструкторським бюро Landsverk для збройних сил Швейцарії, однак, роботи були згорнуті на стадії дерев’яного макета, і металі не було реалізовано жодної машини.

Отже, розробники заявляють Lansen C в якості швидкісного середнього танка з відмінним альфастрайком. Передбачається, що машина зможе швидко займати ключові точки на карті і підтримувати наступ сокомандніка вогнем. Подивимося, наскільки ці запевнення відповідають дійсності.

Lansen C: тактико-технічні характеристики

Почнемо гайд по Lansen C з огляду основних характеристик. Запас міцності у харизматичного «шведа» далеко не еталонний, і становить 1 350 одиниць. Це трохи менше, ніж у більшості однокласників, проте, в високорівневих боях кількість ХП може виявитися вирішальним.

Важить танк 23.9 тонни, але творці машини не поскупилися, і встромили в моторне відділення 680-сильний двигун. Завдяки цьому рішенню питома потужність двигуна по відношенню до маси становить 28.3 к.с, що допомагає танку цілком комфортно розганятися до 50 км / год. Зрозуміло, машина буде втрачати швидкість на підйомах і складних грунтах, але на крейсерську швидкість в 40 км / год можна розраховувати практично в будь-якій ситуації.

Радіус огляду складає 380 метрів, що цілком типово для «вісімки», хоча могло бути і краще. Даний показник можна підвищити допообладнанням і прокачуванням екіпажа, але особливих чудес і помітного приросту очікувати не варто.

Коефіцієнт непомітності шведського према становить 29.6% за умови, що машина завмре в щільних кущах і не буде фонить вихлопом. У процесі руху маскування злітає до 22%, що дійсно дозволить займати вигідні позиції непомітно для противника.

Танк позиціонується як грізний альфач, який буде наносити тонни шкоди, заробляючи мішки срібла в кожному бою. Lansen C озброєний 105-міліметровим знаряддям KL / 53 з пробиттям в 208 міліметрів.

З огляду на, що «швед» не є пільговиком, і часто буде зустрічатися з «десятками», бронепробітія явно не вистачає, тому доведеться доповнювати боєкомплект Голдою навіть на шкоду прибутковості танка. Голда підвищує пробиття до 242 мм, що дозволить відчувати себе більш впевнено в боях з Мауса, Е-100 і іншої тяжелобронированним рандомних нечистю.

Разовий шкоди становить 320 одиниць, перезаряджається знаряддя за 8.8 секунди. До позитивних якостей можна віднести кут відміни стовбура, рівний 10 градусам, в іншому, показники озброєння виглядають досить посередньо. Зводиться знаряддя за 2.4 секунди, не найкраща стабілізація помітно знижує ефективність ведення вогню в русі.

Броня у танка є, але назвати її еталонної дуже складно. Взагалі, будь-яка мобільна техніка в грі не може похвалитися гарною захищеністю: броня або рухливість, третього не дано.

Найміцнішим ділянкою броні Lansen C в WoT є лобова проекція корпусу, де мають місце цілих 100 міліметрів броні. Розташовані бронелисти під грамотним кутом, що вселяє боязку надію на рикошети і непробиття. Лоб вежі захищає всього 70 міліметрів, але тут приємним доповненням стає гарматна маска. Бортові екрани конструкція танка не передбачає.

Устаткування і перки на Lansen C

Підвищити ефективність техніки і виживання машини в боях допоможе правильна добірка додаткового обладнання. З огляду на те, що техніка не є щасливим володарем барабанного знаряддя, можна заповнити слоти універсальної складанням, в яку входять такі модулі:

 1. Просвітлена оптика;
 2. досилатель;
 3. Стабілізатор вертикального наведення.

Цей джентльменський набір допоможе виправити похибки огляду і озброєння.

До навчання екіпажу теж потрібно підходити творчо. Ми рекомендуємо спочатку прокачати перк ремонту, який починає діяти відразу, поступово поліпшуючись в міру вивчення. Танк схильний до займання движка, тому логічним буде вкачати і пожежогасіння.

Після цього командира можна посадити за вивчення досвіду «Шостого почуття», мехводу і наводчику виразно знадобляться перкі плавного ходу і повороту башти. Заряджаючий можна прищепити навички безконтактної боеукладки або відчайдушного. Після цього всім членам екіпажу потрібно прокачати «Бойове братство», щоб підвищити загальну ефективність.

Як грати на Lansen C

Функція середніх танків в грі – вогнева підтримка команди. Lansen C в цілому підходить для цієї ролі. Машина має порівняно непоганою швидкістю, тому може не тільки швидко займати ключові точки на карті, але і змінювати напрямок атаки, йдучи на інший фланг. Крім того, «швед» може йти в глибокі рейди і при необхідності швидко повертатися назад для захисту своєї бази.

Атаки атаками, але не варто забувати, що бронювання у танка досить посереднє, і ця техніка більше підходить для командної гри.

Машина малопридатна для зіткнень в клінчі і протистоянь один на один, тому завжди потребує підтримки команди. Крім того, техніка має не найвищою точністю, виходячи з цього грати роль танка вогневої підтримки рекомендується максимум на другій лінії оборони.

Короткі підсумки по танку Lansen C

позитивні моменти:

 1. Разовий шкоди;
 2. маскування;
 3. Питома потужність двигуна;
 4. Альфа;
 5. Загальна економіка;
 6. Міцність боеукладки.

негативні боку:

 • Радіус огляду;
 • Запас міцності;
 • Стабілізація знаряддя;
 • Бронювання.
 • Ефективність вогню в русі і на далеких дистанціях.

Відзначимо, що машина проходить супертест, тому заявлені характеристики можуть змінитися до моменту релізу техніки. В цілому, якщо судити по поточним ТТХ, танк не виглядає грізною імбой, хоча в умілих руках виразно має до цього потенціал.

Залишається лише дочекатися релізу і перевірити Lansen C в дії, або почитати відгуки гравців, які вирішили пофарміть на цій машині.

Ссылка на основную публикацию