Огляд М6А2Е1 (Гусь) важкий пільговий танка 8 рівня США

М6А2Е1 – американський важкий преміум танк VIII рівня, який отримав в Рандома прізвисько «Гусак» через свого зовнішнього вигляду. Грається машина дуже добре, і в умілих руках перетворюється на справжнього монстра.

Єдиний недолік: танк вивели з постійного асортименту ігрового магазину, але він періодично з’являється у продажу, в честь знакових подій або знаменних дат.

М6А2Е1: тактико-технічні характеристики

Почнемо гайд по танку М6А2Е1 з огляду основних характеристик даної машини. Відразу відзначимо, що виглядає танк цілком стандартно для «вісімки», але на відміну від багатьох однокласників комфортно почуває себе в високорівневих боях, хоча і є пільговиком.

Отже, тут пропонується стандартний запас міцності для тяжа 8-го рівня в 1 500 одиниць, а також радіус огляду в 380 метрів. Додамо, що далекозорість можна качнути доп. обладнанням і Перкі екіпажу, але це не пріоритетна характеристика для важкого танка.

Техніка досить повільна, тому раскочегарить «Гуся» можна тільки до 29 км / год. Відзначимо, що заявлену максималку М6А2Е1 набирає досить спритно і не дуже залежимо від якості ґрунту

105 mm Gun T5E1E знаряддя

Встановлене на техніку озброєння може дірявитимуть 204-міліметрову броню, відкушуючи від запасу міцності ворога по 320 одиниць кожним вдалим попаданням. Швидкість перезарядки дозволяє робити 5 пострілів в хвилину, завдаючи в цілому близько 1 600 одиниць шкоди. Зводиться знаряддя за 2.4 секунди, володіє традиційно хорошими для «американців» кутами відмінювання.

Неоднозначною характеристикою є ефективність ведення вогню. Зокрема, встановлене знаряддя володіє розкидом в 0.40 на сотню метрів. Його можна в рівній мірі назвати косим і точним. Іноді виходить промахнутися по 100% мети, а деколи снаряд точно заходить в невелику частину танка, що визирає з-за далекого пагорба.

Куди пробивати М6А2Е1

Це питання хвилює багатьох гравців, яким пощастило зустріти танк «Гусак» в World of Tanks. На перший погляд, «американець» дійсно здається невразливим. Лобове бронювання вежі становить 229 міліметрів, і ця проекція майже повністю закривається гарматної маскою.

Лобова бронеплита корпусу – 191 мм, і розташовані листи металу під дуже непоганим кутом. В цілому, якщо «Гусак» затіхарітся в місті і буде виставляти тільки вежу, розколупати його буде дуже проблематично, особливо однокласникам. Проте, концепція гри побудована таким чином, що на кожну хитру броню завжди знайдеться свій снаряд. Є вразливі зони і у «Гуся». Зокрема, це борту: корпус 66 мм і вежа 89 міліметрів.

Відзначимо, що боєкомплект тут зберігається в задній частині башти, тому при вдалому попаданні, можна відразу винести «американця» на фул ХП. У кормі корпусу всього 51 міліметр, тому в філейну частину М6А2Е1 зможуть пробивати навіть танки 4-5 рівня.

Цілком природно, що «Гусак» не їздитиме кормою вперед, в очікуванні, поки його відправлять в ангар. Власники танка давно вивчили слабкі місця на особистому сумному досвіді і всіляко намагаються не повертатися до ворога кормою і бортами. Зони пробиття також є і в лобовій частині. Сюди відносяться командирський люк, стик вежі з корпусом і НЛД. При належному везіння, пробити танк можна і в вгодовані щічки вежі. Відсутня бронювання і в даху, але ця інформація буде цікава в основному артоводам.

М6А2Е1: обладнання та перкі

Якщо говорити про навчання екіпажу, то першими навичками, які треба вивчити будуть ремонт і «Бойове братство». Після цього має сенс задурити маскуванням, далі, профільними Перкі за фахом танкістів.

У плані вибору обладнання особливих секретів теж немає, тому можна використовувати стандартну збірку для тяжів, що включає досилатель, стабілізатор вертикального наведення і вентиляцію.

Як грати на М6А2Е1

продавлювання напрямків. Опиняючись в ТОПі, М6А2Е1 WoT може без особливого ризику виїжджати навіть на ПТ, за умови, що не буде забувати ховати нижню лобову деталь.

В обороні машина теж виглядає непогано, особливо на міських картах. Як згадувалося вище, досить заховати НЛД і підставити ворогові вежу, щоб комфортно танковать шкоди не витрачаючи ХП.

Однак не варто забувати, що «Гусак» досить неповоротка машина, закрутити яку не складає особливих труднощів. Якщо противник отримує доступ до корми і бортах, протиставити «американцеві» вже нічого.

Якщо розглядати ситуацію в цілому, то відгуки гравців про М6А2Е1 в основному позитивні. Танк є досить потужним премії, здатним приносити не тільки дохід, а й задоволення від гри.

Де можна купити М6А2Е1

Танк «Гусак» періодично з’являється в ігровому магазині, наприклад, якщо потрапляє в новорічний календар. Саме це і сталося в рамках «Новорічного наступу» 2019. Ціна «американця» 7. 500 голди, але повірте, він дійсно коштує витрачених на його покупку грошей.

Ссылка на основную публикацию