Огляд MediaMonkey: безкоштовний музичний менеджер

MediaMonkey – сучасний програвач, який розроблений для обробки і організації даних мультимедіа.

Програма розрахована на справжніх цінителів музики, які колекціонують пісні. Функції програвача дозволяють організовувати аудіо в різних форматах. Також передбачений інтегрований тегів редактор, який надає шанс редагувати як в ручному режимі, так і в авторежимі, наявний конвертер дозволяє трансформувати файли в різні формати. У програмі є вмонтований аудіоплеєр з зрозумілим інтерфейсом, який легко поєднується з NERO.

Різні способи угруповання треків, є навіть Drag’n’Drop для складання персональних плейлистів двома клацаннями миші. Підтримка допоміжних скінів і плагінів, передбачений широкосмуговий еквалайзер, який важко назвати ідеальним.

Корисні фішки

Передбачено ще багато корисних опцій, але доступ до них відривається тільки після придбання спеціальної ліцензії.

Без неї додаток є безкоштовним, мінус тільки в відсутність російськомовного інтерфейсу.

Основне медіа вікно програвача це величезний центр, який включає інформацію про трек (внизу), древо бібліотеки (ліворуч), перелік плейлиста (праворуч), сам список треків (центральна частина).

Програвачу не вистачає тільки зручного вікна, яке зменшено в 2 рази і має тільки найнеобхідніші функції, російського мовного пакета, більш широкого еквалайзера, трохи більший резерв підтримуваних форматів даних та ще кілька невеликих доробок, в загальному навіть зараз MediaMonkey – це аналог і конкурент новим програвачів.

висновки

Раджу все ж спробувати це програму, скуштувати сучасні технології і випробувати нові функції, не сильно я вважаю, вона відрізняється від дрібних аудіоплеєрів своїм функціоналом.

При програванні передбачена функція автопідбору рівня відтворення, а також є auto-DJ, який автоматом смікшірует вибрані пісні. Крім безкоштовної версії передбачена ще й платна, в якій можна відшукати SleepTimer, створення віртуального диска, а також шифрування в mp3 без будь-яких обмежень. Завантажити сьогодні цей плеєр може кожен бажаючий, займає він трохи місця на вінчестері і працює в популярних операційних системах.

Ссылка на основную публикацию