Огляд моделей м’ясорубок Поларіс (Polaris)

В наші дні автоматизація пробралася на кухню навіть самої консервативної господині і тому приклад. Адже завдяки кухонній техніці з’являється можливість приготувати щось незвичайне і затратити мінімум часу і сил.

А коли буде той дім у вас численне або ваші домашні обожнюють котлети і домашню ковбаску, то вам варто обзавестися ще одним вірним помічником – купити м’ясорубку Поларіс або м’ясорубку Бош (Bosch).

Огляд популярних моделей

Кожна модель по-своєму гарна. Одна бере призові місця завдяки потужності, інша підкуповує своєю компактністю, третя – кількістю додаткових насадок. Знайомтеся: електрична м’ясорубка Polaris, яка здатна догодити самій вибагливої ​​господині.

 • Мясорубка Polaris PMG 1805 має максимальну потужність в 1800 Вт як у м’ясорубки Філіпс з продуктивністю в 1,6 кг / хв. Є система реверсу. Матеріал корпусу виконаний з пластика. Є насадки для кеббе та для ковбас. Вартість: від $ 68.
 • Мясорубка Polaris PMG 1806. Номінальна потужність – 500 Вт як у м’ясорубки Мулінекс, максимальна – 1800 Вт. Час безперервної роботи – 10 хвилин. Продуктивність – 1,5 кг / хв. Додаткові насадки: перфорований диск для приготування фаршу, соковижималка, насадка для ковбас, терка, насадка для кеббе. Спеціальний відсік для насадок. Є система реверсу. Матеріал корпусу – метал, пластик; матеріал лотка – метал. Вартість: від $ 74.
 • Мясорубка Поларіс PMG 1605. Максимальна потужність – 1600 Вт як у м’ясорубки Кенвуд з продуктивністю в 1,2 кг / хв. Є система реверсу. Додаткові насадки: перфорований диск для приготування фаршу, насадка для кеббе, насадка для ковбас. Матеріал корпусу, лотка – пластик. Вартість: від $ 54. Стільки ж коштує м’ясорубка з соковижималкою.
 • Мясорубка Polaris PMG 2015. Номінальна потужність – 300 Вт, максимальна – 2000 Вт. Продуктивність – 1,9 кг / хв. Є система реверсу. Додаткові насадки: перфоровані диски для фаршу (3), насадка для ковбас, насадка для кеббе, шинкування, терка. Вартість: від $ 80. Стільки ж коштує ручна м’ясорубка.
 • Електрична м’ясорубка Поларіс PMG 1810A Crystal. Максимальна потужність – 1800 Вт з продуктивністю в 1,9 кг / хв. Є система реверсу. Додаткові насадки: 2 перфорованих диска для фаршу, насадка для ковбас, насадка для кеббе, овочерізка, шинкування (2). Шнек і формочка для котлет – металеві. Вартість: від $ 80. Стільки ж коштує електрична м’ясорубка.

Вибираємо ретельно: поради

Іноді приходить розчарування від покупки: виявляється, ми чекали від кухонного помічника чогось більшого. Отже, вибираючи м’ясорубку, зверніть увагу на такі характеристики:

 1. Потужність. Запам’ятайте, чим вона вище, тим фарш якісніше, навіть якщо м’ясо буде жорстким і з жилками. Оптимальна потужність – не менше 1000 Вт як у м’ясорубки Браун. Від потужності залежить і продуктивність, тобто скільки кілограм сировини переробить м’ясорубка за хвилину.
 2. Час безперервної роботи. Це період часу, коли м’ясорубка не перегрівається. Якщо вам потрібно переробляти велику кількість сировини (у вас велике сімейство), вибирайте максимальний час. Хороший показник – не нижче 10 хвилин.
 3. Якість деталей. Корпус сміливо вибирайте як металевий, так і пластиковий. Головне, щоб з харчового матеріалу. Внутрішні деталі краще вибирайте з нержавіючої сталі.
 4. Додаткові насадки. Вибирайте тільки ті, якими напевно будете користуватися. Кожна додаткова насадка збільшує вартість моделі. Навіщо вам зайві витрати?
 5. Наявність реверсу. Бажана функція в м’ясорубці. В іншому випадку вам доведеться розбирати прилад за кожним разом, коли жили і хрящі заб’ють ніж або накрутяться на шнек.
 6. Габарити. Якщо на кухні і так ніде розвернутися, зупиніться на компактній м’ясорубці. Але при цьому модель може програвати в потужності м’ясорубці Зелмер.

Відгуки

Світлана, 35 років:

«Придбали м’ясорубку Polaris PMG 1605 пару місяців назад. Сподобалася ціна – досить бюджетна. В іншому розчарувалася: потужність слабенька, запах фаршу – дивний. Напевно, від нового пластика ».

Христина, 25 років:

«Користуюся м’ясорубкою Polaris PMG 1605 менше місяця. Відмінно вийшли ковбаски, а ось з фаршем довелося повозитися – це великий мінус. Потрібно прибирати все жилки і плівку, якщо не хочете довго паритися ».

Анна, 50 років:

«М’ясорубку Polaris PMG 1805 користуюся близько року. Підходить для сім’ї з 4-6 осіб. М’ясорубка – хороша, звук видає, як і інший електроприлад. Недоліки: не вистачає блоку шинкування, а інші додаткові насадки якісь незручні, тому не користуюся ».

Відгуки про м’ясорубці Поларіс PMG 1806 теж досить суперечливі.

Надія, 40 років:

«Купила півроку тому. Влітку користувалася в основному соковижималкою. Задоволена роботою. З недоліків: м’ясо перекручує довго: на 3 кг свинини йде до 10 хвилин (в загальних характеристики не такі дані). Потім півгодини м’ясорубка повинна відпочити ».

Тетяна, 31 рік:

«Користуюся майже рік. Пройшла перевірку на витривалість, коли готувалися до дня народження. М’ясний фарш виходить прекрасний, а тертий картопля на деруни виходить забагато. М’ясорубкою я задоволена, відповідає всім характеристикам. Дівчатка, дивіться на параметри техніки, коли купуєте. Тоді і претензій не буде ».

Ссылка на основную публикацию