Огляд Об’єкт 430 Варіант II середній танк 8 рівня СРСР (як грати, обладнання, гайд, вміння екіпажу)

У зв’язку з прийдешніми, очікується перебалансировка техніки. Зокрема, в грі з’явиться новий топ – Об’єкт 430У, який не тільки зрушить наявні машини вниз, але і повністю видавить з прокачується гілки Об’єкт 416.

В результаті інновацій, Об’єкт 430 Варіант 2 переїде на 8-ій рівень, що призведе до суттєвих змін ТТХ машини. Відзначимо, що в історичному плані, цей танк є одним з варіантів модернізації Об’єкту 430, який розроблявся в якості альтернативи технічно застарілого Т-54.

При розробці нової машини упор робився на підвищення захисту екіпажу, тому моторне відділення було розташоване в передній частині, змістивши вежу назад. Однак в серійне виробництво другий варіант Об’єкту 430 не надходив.

Проект був завершений, коли з’ясувалося, що мехводу складно визначати напрямок руху при повороті башти. Однак не будемо відволікатися від суті, і розглянемо оновлений Об’єкт 430 2 Варіант, гайд по якому ми представляємо вашій увазі.

Об’єкт 430 Варіант II тактико-технічні характеристики

Почнемо з того, що запас міцності машини становить 1 450 одиниць, що зовсім непогано для 8-го рівня, але не є ідеальним показником. Крім цього, машина отримала вельми скромний радіус огляду в 370 метрів.

Для середнього танка, який часто підсвічує команді і завдає шкоди за власним засвітився, цей показник виглядає дуже сумно. Зате техніка помітно виграла від зміни позиції в плані динаміки.

Тепер танк може розганятися до 45 км / год, повертається на місці зі швидкістю 44 градуса в секунду. Крім цього, машина досить спритно розганяється до максималки, непогано тримає крейсерську швидкість на підйомах і заболочених грунтах.

Відверто радує і коефіцієнт непомітності, який знаходиться на досить високому рівні за рахунок приземистого силуету. Значення непомітності нерухомою машини становить 34.4%, а це вже характеристика деяких ПВ.

Якщо говорити про параметри озброєння, Об’єкт 430 Варіант 2, танк досить грізний, навіть з урахуванням переїзду на 8-ій рівень. Розробники змінили тип знаряддя, але зберегли практично всі бойові показники.

Зокрема, тепер на машину буде встановлюватися 122-міліметрове знаряддя Д-25ТУ, з пробиттям бронебійним снарядом в 202 мм. Це дозволить цілком комфортно розправлятися з усіма без винятку однокласниками і більшістю «дев’яток».

На випадок зустрічі з важко броньованими супротивниками 10-го рівня доведеться возити gold, піднявши бронепробітіе до більш комфортних 270 міліметрів. В обох випадках, разовий шкоди складе 390 одиниць, що вважається дуже хорошим показником. Однак за відмінний бойовий потенціал доводиться розплачуватися іншими характеристиками.

Зокрема, час перезарядки складе 13.8 секунд, отже, перестріляти опонента у відкритому протистоянні танк не зможе. Крім цього, ми маємо справу з досить косим знаряддям, яке дає розкид 0.42 на 100 метрів.

Швидкість відомості становить 2.9 сек. Нагадаємо, що машина в оновленому варіанті поки тестується, тому стабілізація знаряддя при стрільбі в русі залишається невідомою. Родзинкою негативних моментів стає заднє розташування вежі, тому про негативний вугіллі відміни стовбура можна забути.

Устаткування на Об’єкт 430 Варіант II

При початковому розгляді, Об’єкт 430 Варіант 2 wot чи не здається сильно проблемним танком, однак, це зовсім не означає, що машина не потребує поліпшення. Зрозуміло, деякі похибки конструкції виправити не вийде, наприклад, повна відсутність УВН, але деякі характеристики можна значно улучшіть.Для цих цілей призначений додаткове обладнання, і пропоноване грою різноманітність модулів, ми радимо використовувати наступним чином:

  • Досилатель – час заряджання виразно потрібно скорочувати.
  • Стабілізація – обов’язковий варіант для СТ, яким часто доводиться стріляти на ходу.
  • Просветлёнка – збільшуємо радіус огляду до максимально можливих значень.

В якості альтернативи останньому модулю можна спробувати поліпшену вентиляцію, але отримавши близько 5% приросту до основних характеристик, ми не вирішуємо проблему слабкого огляду.

Любителям пасивного засвіти і ПТ-шной тактики гри можна відмовитися від стабілізації на користь маскувальною сітки. У загальному і цілому, орієнтуйтеся на персональний стиль гри.

Вміння екіпажу Об’єкт 430 Варіант II

Екіпаж радянського СТ складається з 4-х чоловік, тому командиру доводиться підробляти радистом. Вивченням навичок можна також підвищити бойову ефективність машини. Щоб домогтися максимальних результатів, радимо досліджувати доступні перкі в такій послідовності:

Крім цього, обов’язково закуповуємо аптечки, вогнегасники та ремкомплекти. Жаліти срібло на спорядження не варто: витратні матеріали допоможуть зберегти міцність танка і виплутатися з делікатних ситуацій. Відмовлятися від вогнегасника на користь доппайка не рекомендується.

Переднє розташування моторного відділення прямо натякає на частий крит движка і велику ймовірність підпалу.

Бронювання Об’єкт 430 Варіант II

У плані захищеності, танк не виглядає збитковим і вразливим. У лобовій проекції корпусу можна спостерігати 120 мм броні, є незначний кут нахилу бронепластин.

Отже, ВЛД обіцяє непогано тримати удар від однокласників і деяких «дев’яток». Нижня лобова деталь очікувано вразлива, тому її доведеться ховати у всіх типах боїв.

Цікаво виглядає лита вежа рикошетне форми, яка має в лобовій проекції цілих 223 міліметри, посилені маскою знаряддя. Відзначимо, що вежа здатна витримувати попадання від танків 10-го рівня, що є безумовною перевагою.

Необхідно уточнити, що машина має 80-міліметрові борти, якими можна непогано танковать шкоди, виїжджаючи на противника під правильним кутом.

Як грати на Об’єкт 430 Варіант II?

В цілому, ми маємо рухливий танк з приземистим силуетом, непоганими швидкісними характеристиками і потужним знаряддям. Така компоновка обіцяє досить варіативний геймплей.

Зокрема, любителі пасивної гри можуть зайняти густі кущі на 2-ий лінії оборони і просто підсвічувати команді, попередньо встановивши на танк маскувальну мережу і просвітлене оптику. Тут можна обережно постреливать по необережним противникам, але в цілому, це не надто гарне видовище тактика гри, яку можна застосовувати, потрапляючи вниз списку.

Набагато цікавіше буде рашить напрямок разом з важкими танками, виконуючи функцію машини вогневої підтримки. Однак в будь-якому випадку, відсутність УВН вимагає ретельного вибору позиції.

Якщо на пагорбі танк поставлять на гуслях, він перетвориться в марне корито і легку мішень для ворога. Стовбур не зможе опуститися, тому не вийде навіть огризнутися, смиренно приймаючи попадання снарядів.

Крім цього, вкрай не рекомендується клинчувати з високо профільними противниками: зверху буде дуже зручно завдавати шкоди в дах вежі і командирські люки. За відгуками гравців, Об’єкт 430 Варіант 2 відмінно відчуває себе в тандемі з іншими СТ.

Взвод таких танків гарантовано роздере будь-якого супротивника, незалежно від його рівня і позиції в списку команд.

Підсумки Об’єкт 430 Варіант 2

В принципі, опинившись на 8-му рівні танк залишається грізним противником, який пропонує гравцям різноманітний і динамічний геймплей. Однак машина явно вимагає досвіду і звикання, тому відразу після виходу оновлення сподобається лише тим танкістам, які розуміють механіку гри на техніці з заднім розташуванням вежі. Відзначимо, що наведені характеристики носять попередній характер, тому можуть змінитися до виходу оновлення.

Ссылка на основную публикацию