Огляд пакета офісних додатків WPS Office

Офісний пакет інструментів WPS Office 10 – це найкращий офісний комплект, який клієнт може отримати на безоплатній основі. Його вже встигли випробувати велику кількість людей.

Він містить в собі текстовий редактор «Writer», редактор електронних таблиць «Spreadsheets» і програму презентацій «Presentation». Ім’я ПО складається з перших букв 3-х цих додатків.

Дизайн

Інтерфейс пакету виконаний у всіх додатках в одному загальному стилі і нагадує популярний MicrosoftOffice. Тому при переході на цей набір інструментів вам точно не доведеться звикати до нових елементів управління.

Крім того, в свіжому варіанті є шанс миттєво змінити стиль вікна, вибираючи будь-який з 3-х варіантів.

Прекрасно, що будь-який файл можна подивитися в окремому віконці, що дозволяє моментально переходити між ними. Ще передбачена функція бекапа даних і cloud сервіс.

Що нового в пакеті

У новому варіанті творці вирішили зробити більше швидкість старту програми на чверть. А редактор таблиць тепер включає 1 млн. Рядків.

В офісі передбачений і PDF редактор. Передбачено і експорт файлів створюється в PDF і всім відомі формати файлів.

WPS легко відкриває і працює з доками, які створені були в MSWord і PowerPoint. Електронні таблиці мають макроси і формули. Комплект програм також є доступним для електронних гаджетів на iOS і Андроїд.

Інтерфейс всіх додатків, включаючи мобільні, є обмеженим, а редактор підтримує перевірку на граматику з наявними російськими словниками.

WPS Office – офісний пакет від іменитого китайського розробника ПЗ Kingsoft, який розроблений для жителів Китаю, в якості альтернативи MSOffice. Поширюється в якості додаткового софта при інсталяції більш відомої програми. Набір інструментів містить російську мову, може працювати під Віндовс 10.

висновки

KingsoftOffice – це оригінальний підхід до побудови чудової набору додатків. При цьому ця можливість бути схожим на Майкрософт привела до появи в певній мірі неповторного, хоча і трохи дивного продукту з допрацьованим дизайном, в деяких справах навіть перевершує таку у оригіналу. Він швидко працює, елегантний і легко настроюється.

Ссылка на основную публикацию