Огляд Panhard AMD 178B легкого танка 6 рівня Франція

Найближчим часом в грі з’явиться новий вид бойової техніки – колісні машини. Під бронеавтомобілі з нуля писалися фізика і ігрова механіка, але багато гравців як і раніше не розуміють, яким чином ці машини впишуться в загальну концепцію гри.

В даний час, колісна бронетехніка заявлена ​​на супертест, і проходить фінальну шліфовку. Ця гілка з’явиться у французів, які досить активно використовували таку техніку в своїх військових операціях.

Звідси випливає, що гілка повністю історична, і всі машини, за винятком «десятки» існували в реальності. Відгалуження піде від AMX ELC bis – досить популярного світлячка V рівня. Тому колісна гілка почнеться з VI рівня, і відкриє її Panhard AMD 178B, з яким ми зараз познайомимося ближче.

Panhard AMD 178B: тактико-технічні характеристики

Почнемо наш гайд по Panhard AMD 178B з того, що «візках» відводиться в грі особлива функція. Це мобільні розвідники, які не призначені для пасивного світла і відкритої конфронтації з супротивником.

Машини не володіють серйозним бронюванням і вогневою міццю, щоб вступати в позиційні перестрілки, радіус огляду менше, ніж у звичайних легких танків. Додамо, що в плані огляду бронеавтомобілі теж виглядають злегка обділеними.

В цілому, розробники постаралися зробити все, щоб колісна техніка не стояла понуро в кущах, а носилася по полю, вносячи родзинку і динаміку в геймплей, але підемо по порядку.

Отже, Panhard AMD 178B – прокачується колісний бронеавтомобіль (ну або танк, кому як подобається), який з’явиться на VI рівні. Серед своїх однокласників техніка виділяється скромним запасом міцності в 570 одиниць.

Радіус огляду у «француза» всього 300 метрів. Зрозуміло, короткозорість можна підкоригувати установкою доп. обладнання та прокачуванням екіпажа, проте, нагадаємо, що скромний огляд задуманий розробниками спочатку, щоб навіть з хорошими показниками маскування техніка не відсиджувалася в кущах. Так, обладнання дасть деякі поліпшення, але величезного приросту огляду годі й очікувати.

Реально сильною стороною «візочників» є швидкість. Panhard AMD 178B важить всього 9.5 тонни, при цьому в моторному відділенні знаходиться досить непоганий движок, потужністю 300 «коней».

В результаті машина отримала питому потужність двигуна в 31.5 л. с. на тонну ваги, і швидкість в 65 км / год. Примітно, але максималка заявлена ​​для переднього і заднього ходу. Ходова частина двовісна, повертається на місці зі швидкістю 34 град / сек.

Відзначимо, що на місці бронеавтомобіль не розгорталася і входить в повороти по пологій дузі. Цікаво, але характерних для колісних машин фішок, начебто ривка і двохшвидкісного режиму пересування тут немає. Panhard AMD 178B WoT є першою машиною в прокачується гілці, тому дозволяє познайомитися з особливостями гри на колісній техніці в цілому, без надмірностей і наворотів.

Для установки пропонується 3 види знарядь, але 47-міліметрову гармату SA37B можна не розглядати: навряд чи когось зацікавить ствол з втратою в 55 одиниць і пробиттям 106 міліметрів. Два залишилися стовбура виглядають цікавіше, тому розглянемо знаряддя з найбільш привабливими характеристиками.

Найбільшу увагу варто приділити 75-міліметровому знаряддю SA49 з максимальним бронепробітіем в 160 міліметрів і втратою в 110 одиниць. Перезаряджається гармата за 4.2 секунди, що дозволяє робити близько 14 пострілів в хвилину.

Швидкість відомості 1.63 сек. Точність ведення вогню 0.38 (розкид на 100-метровій дистанції). Стабілізація у цієї зброї щодо непогана, а функція магнітного автопріцела дозволяє легше освоювати ведення вогню в русі.

Броні у Panhard AMD 178B очікувано немає. Зрозуміло, вона є, але здатна захистити виключно від примх природи: дощ, сніг, можливо автоматно-кулеметний вогонь. Від потрапляння снаряда 20-міліметрова броня, розташована в лобовій проекції корпусу та башти, однозначно не врятує. Граючи на цій техніці в Рандома важливо пам’ятати, що єдина надія не вилетіти в ангар – це швидкість і обережність.

Panhard AMD 178B: обладнання та перкі

З огляду на, що машина поки знаходиться на супертест, досить складно сказати, що саме краще встановлювати в якості додаткового обладнання. Поки можна з упевненістю заявити, що без поліпшеної оптики Panhard AMD 178B явно не обійтися.

Крім цього, можна спробувати підвищити скорострільність знаряддя. Але дана техніка замислювалася над ролі потужного дамагера. Тому краще віддавати перевагу устаткуванню, що підвищує ходові якості і точність озброєння: стріляти в русі доведеться багато.

При навчанні екіпажу на початку краще зробити акцент на вивченні ремонту та пожежогасіння. У бронеавтомобіля відсутня броня (дивно звучить, правда?), Тому навіть близьке падіння фугасу від арти гарантовано знесе один з модулів. Добре чи погано горить Panhard AMD 178B сказати складно, але перк пожежогасіння ніколи не буває зайвим.

Як грати на Panhard AMD 178B

Грається броневичок досить незвично, по крайней мере, на нашу думку. Якщо враховувати сильні і слабкі сторони машини, техніці доведеться адаптивно підлаштовуватися під ситуацію.

Зокрема, на початку бою Panhard AMD 178B традиційно світить роз’їзд супротивника, і на цьому його функції в принципі закінчуються. З огляду на не найкращі характеристики озброєння, танк не зможе надати гідну вогневу підтримку своїй команді.

Світити машина може, але тільки зближуючись з ворогом на дуже короткі дистанції. Справедливості заради відзначимо, що потрапити в бронеавтомобіль, що мчиться на всіх парах, буде досить проблематично, проте якщо комусь пощастить пошкодити шасі і уповільнити хід боліда, Panhard AMD 178B розтерзають моментально.

В кінці бою для колісної техніки настає зоряний час. Користуючись своєю мобільністю, ці машини швидко виріжуть недобитих супротивників і артилерію, зрозуміло, якщо до кінця бою вийде дожити, а в процесі полювання за недобитками ні в що не врізатися і не застрягти, адже розгорнутися на місці машина не зможе.

Короткі підсумки по Panhard AMD 178B

переваги:

  • швидкість;
  • Динаміка розгону;
  • маскування;
  • Стабілізація знаряддя;
  • Бронепробітіе.

недоліки:

  • Запас міцності;
  • огляд;
  • захищеність;
  • Прохідність.

В цілому, даний танк цікавий тільки тим, що він колісний, що дозволить отримати незвичайні відчуття від гри. Однак наскільки ці відчуття будуть приємними, покаже час.

Ссылка на основную публикацию